Имате ли място за стотинки в портфейла ви?

Нямам порфейл, за парите използвам ластички, а монетите в джоба. Кредитните карти и личните документи са в тефтерче тип "лични документи" в другия джоб :)
 
Тъй, по темата..
Вчера си изхвърлих дребните стотинки във фонтана на Трафългер Площад , и то една такава мацка ме посъветва, че било на това пак да се върнеш там
 
Аз портфейл нямам, държа си парите в един джоб с цип на чантичката. По принцип и нея не я искам и предпочитам да ходя по-свободно, но точно варианта с издутите джобове не ми харесва особено.
 
Аз портфейл нямам, държа си парите в един джоб с цип на чантичката. По принцип и нея не я искам и предпочитам да ходя по-свободно, но точно варианта с издутите джобове не ми харесва особено.
Man-Bag_1.jpg
 
Добре де , жена да носи чантичка разбирам , ама ти освен пари и ключ за колата , които се побират в джоб , какво слагаш в това чанте ?
Телефон, ключове, документи, пари. Особено лятото, когато ходя с къс панталон и тениска, няма къде да ги сложа, да не говорим, че само ключовете заемат доста място и дрънчат. И аз не искам чанта, но не обичам да ходя с много джобове и да ги напълня всичките. За сега друг вариант не съм намерил.
 
На мен ми подариха това, ужасно е, а когато не я взимам става още по-ужасно.... мрън мрън, докато не започнеш да се чудиш къде си спал когато си я взимал за приятелка :D
img82817-stil-myzhka-kozhena-chanta.jpg
 
Телефон, ключове, документи, пари. Особено лятото, когато ходя с къс панталон и тениска, няма къде да ги сложа, да не говорим, че само ключовете заемат доста място и дрънчат. И аз не искам чанта, но не обичам да ходя с много джобове и да ги напълня всичките. За сега друг вариант не съм намерил.
https://www.amazon.de/gp/product/B00IZIYUM8/ref=oh_aui_detailpage_o08_s00?ie=UTF8&psc=1

Логиката - за да не си пълня джобовете ще нося чанта , не мога да я разбера.
 
Добре де , жена да носи чантичка разбирам , ама ти освен пари и ключ за колата , които се побират в джоб , какво слагаш в това чанте ?
Ако ме видиш с колко документа, ключове, кабели, офис документи и документи на коли се разхождам, а и някога пъхвам вътре и електронен четец, като почивам... ще разбереш за какво ти е нужна чанта :)
 
Ако ме видиш с колко документа, ключове, кабели, офис документи и документи на коли се разхождам, а и някога пъхвам вътре и електронен четец, като почивам... ще разбереш за какво ти е нужна чанта
Именно, ключовете са ми на 3 връзки, освен личните документи често нося и други неща, така че няма голям избор.
 
Като заговорехме за портфейли, преди няколко дни имах малко работа в Истанбул и на спирка Аксарай до метрото, слизам от трамвая и един от местните джебчии гепи на едно негро портфейла от задния джоб на дънките. Жена му се усети, негрото въобще не загря за какво става на въпрос:) Догони го и си взе портфейла обратно. Понеже, след атентата в ''Ататюрк'' турските служби за безопасност пуснаха цивилни полицаи да се разхождат из района на капалъ чарши, веднага дойде цивилен, взе снимката на айдука (понеже има камери на всяка спирка) и си го остави да бяга, да не безпокои туристите. Вероятно на другият ден са му теглили един хубав бой в районното поделение. Та изводът - винаги си дръжте портфейла в предните джобове на дънките:)
 
Начи един истински пич не носи нито портмоне, нито чантички

Трябва ти само една безлимитна кредитна карта. Тогава няма нужда от джобове дори, щото ключ от кола не ти трябва - имаш си шофьор, от къщи не ти трябва - имаш си портиер, документи също не ти трябват - всички те познават.
те така ходи моя приятел, рома абрамовича ;D
 
Начи един истински пич не носи нито портмоне, нито чантички

Трябва ти само една безлимитна кредитна карта. Тогава няма нужда от джобове дори, щото ключ от кола не ти трябва - имаш си шофьор, от къщи не ти трябва - имаш си портиер, документи също не ти трябват - всички те познават.
те така ходи моя приятел, рома абрамовича ;D

Да, и накрая забравяш как да си избършеш г**а щото толкова си свикнал някой да ти слугува...
Нито една от двете крайности за мен, не е хубава. Какво, ще ми кажеш, че предпочиташ да не си правиш кефа сам да караш готините коли, които имаш, а ще оставиш да ти ги кара някой друг? Успех!
 
Начи един истински пич не носи нито портмоне, нито чантички

Трябва ти само една безлимитна кредитна карта. Тогава няма нужда от джобове дори, щото ключ от кола не ти трябва - имаш си шофьор, от къщи не ти трябва - имаш си портиер, документи също не ти трябват - всички те познават.
те така ходи моя приятел, рома абрамовича ;D
Малък си още по акъл, гледаш само едната точка на нещата в живота.
 
Имам подарък от жената една чанта също, мъжка чанта. Остава да си набавя едно мъжко червило, пудра за нос и молив за очи. :)

Въобще не се виждам с нея. Носил съм я няколко пъти, но защото мъкнах телефон, очила, цигари, ключове, портмоне, документи за колата, таблет, химикалка и някакви други документи в джоб. Но това не е никак удобно. А и какъвто съм, сигурно ще я загубя или зарежа някъде, за това играя на сигурно с джобовете. :) Лятото е малко тегаво, защото много неща се носят, но зимата е супер, защото имаш яке, където да пълниш с каквото и да е. :)

Иначе мъже с чанти....странно ми е, честно. :)
 

Горе