Има ли алкохолни петна във форума?

От: Има ли алкохолни петна във форума?

Как какво бе? Бира! Като стане по студено се ходи на гости с 5-6 тлъсти пържоли на някой приятел с живи роднини на село да пийнете малко червено вино
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Оооо аз си налях..

200 порто + 200 Шардоне в една кана с много лед.

Чудя се дали да не загрея с един йегермастер с редбул?

+ екстри

И докато пийвам ебаси яката идея ми дойде за бизнес,
търсят се няколко сериозни предприемача, айде да се преброим и да победим отбора на оня другия дето иска и той да обедини всички в отбор игри :) ние ще сме отбор филми.
който не ме разбира, наздраве!
 
От: Re: Има ли алкохолни петна във форума?

Айде търсят се сериозни играчи за яка идея.
не го правим за пари, а за много пари и слава :)

Необходими са програмисти, видеотарикати, дизенерски гурота, фейсбук специалисти, сео професионалисти и яки мацки!!!
 
От: Re: Има ли алкохолни петна във форума?

Айде търсят се сериозни играчи за яка идея.
не го правим за пари, а за много пари и слава :)

Необходими са програмисти, видеотарикати, дизенерски гурота, фейсбук специалисти, сео професионалисти и яки мацки!!!

ква е идеята? пиши ме и мен щом ще е за пари
 
От: От: Re: Има ли алкохолни петна във форума?

ква е идеята? пиши ме и мен щом ще е за пари

Преди да почерпите, нищо няма да кажа!!! :twisted::twisted::twisted:
 
От: Re: Има ли алкохолни петна във форума?

Да не е следващия Facebook. Защото вече си имаме един български Марк Зукърбърг. Хахаха. :)

Пиши ме и мен, ще ми е интересно.

Писането лесно, умения трябват и поне три напивания за да се сработи колектива :)

2 ма намерихме, още трябват ида са в София ей, иначе няма да е забавно.
За няколко /2-3/ месеца произвеждаме стоката и после я "шитваме" на пазара с огромен фурор, просто ще разцепим :)
Тъкмо лятото с нова яхта ще обикаляме и ще поливаме с Мойет & незнам си ко с лед...

И идеята е толкова яка, че просто няма думи... възможно е и заради алкохола да ми се вижда толкова яка, но не вярвам :)
 
От: Re: Има ли алкохолни петна във форума?

Днес сме до късно, поне аз де. Нямам търпение след малко и да си намеря и как да "почина" пред компа. :) Чудя се какво да си сипя само. :)
Направо ми напомни какво ми липсва на ракийката. Мерси! :)
Сиренцеее... Миналата седмица си взех едно, на което пише: 50% краве мляко + 50 % биволско мляко..
Ако това е вярно, предполагам означава 100 % мляко..
Може и да е вярно, защото като го вкуся и имам чувството, че калция навлиза в мозъка ми.. Не се шегувам.. Имам липса на желязо, което спомага на кислорода да навлиза в кръвта, а калцият спира желязото да действа правилно, затова чувствам все едно вдигам кръвно и една студенина на бузите.. Може и да си въобразявам.. Предполагам има и доктори във форума, може да се включат :clap:
 
Да не е свързано с предстоящия евросубсидиращ период - 2014-2020 г.? :) Ако е така, да знаеш, че влизам безусловно и на дълбоко. :)

Кой какво си сипа?

П.П: Някой да е забелязал, че от както се занимава с компютри, повече пие? Не че, нещо, просто го наблюдавам около околни? Та и за това тази тема не ми се вижда нищо странно. :)
 
Re: От: Re: Има ли алкохолни петна във форума?

Направо ми напомни какво ми липсва на ракийката. Мерси! :)
Сиренцеее... Миналата седмица си взех едно, на което пише: 50% краве мляко + 50 % биволско мляко..
Ако това е вярно, предполагам означава 100 % мляко..
Хахаха, това означава ли, че ако го резнеш на половина, едната ще е чисто краве сирене, другата биволско? :) Аз да ти кажа, не знам какво имам, но добре върви с виното. Даже и червено мезенце е добре. Абе то май си идва сезона на виното? :)

Има доктори, поне така мисля. :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Какъв кислород ще навлиза, аз съм пуснал косачката...
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Къде са парите? :twisted: аз съм сипал ракия, домашна, мое производство тройно преварена...медец:beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Хайде наздраве стига сте спорили алкохол с спор не върви :beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Как така ракия с мед? Имаш предвид да свариш ракия от мед, или греяна ракия с мед?
 

Горе