Има ли извънземни

От: Има ли извънземни

Добре д ехора къде ги намирате тия етиопци, аз сега да искам да намеря няма да мога? :twisted:

Някой просто се припознават, виждат всякакви летящи предмети, а пък ако са и лъскави - я торба, я фолио или падащ балон и край, видели извънземен кораб.
 
От: Re: Има ли извънземни

Този и Среброто според вас, на стани богат правеха ли се на олигофрени? Защото аз повярвах че са малоумни на въпросите, а реално стигнаха много напред... това акое било игра, просто си е за оскар.

Това е актьор и пародия!
 
От: Има ли извънземни

Може би е добре да се уточни, какво разбираме под "извънземни"? Защото за някои са обикновени неприятни субекти, които са дразнители в ежедневието им, а аз лично мисля, че са същества натоварени с нелеката мисия да ни "просветляват", от други планети или Галактики. Колкото и безумно да ви звучи, тук в този форум е интересно ка биха се "разчупили" черупките ви, за да прогледнете, кой и как ви е предоставил възможността, да имате Интернет?

Отделно подозирам, че са джентълмени и не се интересуват от похотливи и неприемливи-морално провокации. Т.е. не им дреме на извънземните шишарки, ами ако може да не ги занимаваме с глупости.
 
От: Има ли извънземни

Може би е добре да се уточни, какво разбираме под "извънземни"? Защото за някои са обикновени неприятни субекти, които са дразнители в ежедневието им, а аз лично мисля, че са същества натоварени с нелеката мисия да ни "просветляват", от други планети или Галактики..

Е те затва всички са толкова светнати:

"Опитвам се да светя като крушка,
опитвам се да ходя на въже..."
(сорри, миленич)
 
Re: От: Има ли извънземни

Ето и над Варна!!!


[video=youtube;Y9RQnGbittk]https://www.youtube.com/watch?v=Y9RQnGbittk[/video]

Хахаха, този пост ме кара да.....

7103024m.jpg
 
От: Има ли извънземни

Цар Цефей я съзрял на етиопския бряг....

Уау! Какво проучване, какво чудо! Очаквам досие да имам! Радвам се, че сте се запознали с митологията, но защо с тази ирония ...
Както и да е :(
Аз си чакам Цефей, и той някога ще дойде. И колкото и да ми коства (и на него) ще стана съзвездие... а вие се оправяйте.
 
От: Има ли извънземни

Уау! Какво проучване, какво чудо! Очаквам досие да имам! Радвам се, че сте се запознали с митологията, но защо с тази ирония ...
Както и да е :(
Аз си чакам Цефей, и той някога ще дойде. И колкото и да ще стана съзвездие... а вие се оправяйте.

По мое време и в моята държава, драга, с древногръцката митология се запознавахме още през ученическите години. Нищо лично.
 
От: Има ли извънземни

По навлизащите технологии ше ги познаете:mrgreen: от къде мислите дойде нета от космоса разбира се ние нямаме толко акъл да го измислим, помагат ни побутват ни леко па дано тръгнем в правилната посока ама ц нема да стане скоро:beer:
Баба ми разправяше, че като измислили радиото всички се чудели как влизали хората през тая тънка жица и как се побират в тая малка кутия, други разправяли, че ше дойде време когато дявола ше се пренесе във всеки дом и ще говори от кутия и его това време дойде, промиха ни мозъците тея извънземни ей :lol:
 
От: От: Има ли извънземни

По мое време и в моята държава, драга, с древногръцката митология се запознавахме още през ученическите години. Нищо лично.

Е, и? Какво лошо има, че съм с този ник?

Мога да ти свържа едни неща с Орион и Сириус, ама хайде не сега.
Отделно с детето скоро обсъждахме и египетската митология и е повече от интересна. Да не си помисли някой, че не е свързана с извънземни ... ама въпрос на въображение.
 
От: От: Има ли извънземни

Е, и? Какво лошо има, че съм с този ник?

Кой е казал, че има нещо лошо?

Преразказвам древногръцки митове просто. Мислите ли, че всички тук ги знаят?
 
От: От: Има ли извънземни

Кой е казал, че има нещо лошо?

Преразказвам древногръцки митове просто. Мислите ли, че всички тук ги знаят?

Помислих, че ги иронизираш ... благодаря за Просвещението, но бих споделила една наистина ценна интерпретация :)

Тази Касиопея е била освен съзвездие , етиопска царица омъжена за Цафей , местния онбашия който владеел Етиопия. Тя била много красива и много се взела на сериозно......снимки, папараци, червени килими, .....възгордяла се . Местните морски нимфи я намразили по стар местен обичай и се оплакали на Посейдон........той прегледал даначните декларации открил липсващата на Касиопея и изпратил един голям кит да им разкатае майката..........
Цефей мъжът и ......се видял в чудо , обадил се на оракула , на номер с сериозни импулси и оракула м казал , че трябва да жертва дъщеря си Андромеда , за да спаси царството си. Касиопея и Цефей , не били много на кеф........но за да отърват царството вързали Андромеда към една скала.........Китът дошъл и аха да ощрака Андромеда и се явил Персей който спасил старогръцката Василиса Прекрасна........
Както и да е Касиопея станала съзвездие и продължила да се прави на най - красивата........аз също съм кръстен на звезда ....... rolleyes.gif ......от съзвездие ,,Дедов,,......южно от млечния път........понеже се почувствах някак близки за това си говорим...... closedeyes.gif
 
От: Има ли извънземни

В сравнение с филмовата версия, в която съзряхме Орфей като симпатичен негър - не вървиш :)
 
От: Има ли извънземни

Надявам се да доживея първият контакт между Земята и чужда цивилизация. Мисля , че извънземни съществуват, просто са много далеч и затова не сме ги открили.:rolleyes:
 
От: Има ли извънземни

Надявам се да доживея първият контакт между Земята и чужда цивилизация. Мисля , че извънземни съществуват, просто са много далеч и затова не сме ги открили.:rolleyes:

А аз се надявам дори да го преживея... Може малко оптимистично да звучи :beer:
 
От: Има ли извънземни

Пичове има ли извънземни. Какво мислите последно време си мисля че съществуват.

В Народното Събрание се въдят. ;)
 

Горе