Интернет телевизия

Много лесно, само трябва да си свалиш jQuery. После става с джава скрипт. Нещо такова трябва да свърши работа:

HTML:
<script>
var tv = $.namespace('TV.Bulgaria'); 
tv.use('BTV').init(); // тука името на телевизията
tv.write(document.body); // тука слагаш id-то на елемента, в който искаш да ти се покаже картината. 
</script>
 
От: Интернет телевизия

Първо Здрасти на всички от известно време чета форума, но чак сега се регистрирах понеже темата ме заинтригува. Започнах да администрирам един сайт предлагащ излъчване на онлайн телевизионни канали от българия и чужбина, та въпроса е до колко е законно подобно разпространение, тъй като сайтове за онлайн телевизия бол ама от законова гледна точка как стои въпроса ?
Та въпроса ми е главно към автора, че гледам той се е засилил да разпространява телевизия предполагам е запознат горе долу с въпроса ми, разбира се ще съм благодарен на всеки, който е запознат въпроса да ме светне как стоят нещата.

ПС съжелявам ама не мога да пусна код какъвто иска автора, форума не ми позволява иска ми да имам 10 точки или нещо подобно беше.
 
От: Интернет телевизия

Аз мога да ти кажа, че най-лесния път и в повечето случаи не отказват е писмо или среща с някой от съответната телевизия, за да искаш правото. Все пак ги ползва. А те имат далавера да ги стримваш, тъй като за тях са допълнителни зрители. И ти си на далавера и те. Хубаво е да им предложиш всичко това в хубава опаковка - сайта да е пипнат и да видят, че срещу тях седи истински професионалист. Така най-добре ще имаш резултатите, които искаш.

Идеята ти е супер, има много такива сайтове, но да ти кажа занимавам се от 10 г. с интернет и с риск да обидя някой колега тук, не мога да се сетя за едит. Може би имаше нещо online-televizia.com ама пак не съм сигурен. Дано да съм ти помогнал. Хубаво е да имаш разрешение. Така ще спиш и ти по-спокойно. Разправия е, но не е чак толкова голяма, имайки предвид, че има сайтове, които го правят вече - демек си добре и за двете страни. Има много хляб, защото аз хващам почти нявсякъде нет, а искам да гледам и успоредно някое други сериалче.

Хубава идея е да се вдигне скороста, за да са силни и качеството и да не забива. Аз лично се отчаях последния път като гледах телевизия от един сайт. За това и спрях да го практикувам. Мислях си, че на всеки е така. И тук идеята е една - колкото по-голям избор, толкова по-предпочитан си. Аз лично бих искал да видя е някоя друга специализирана телвиция - както има за лов и риболов, нещо за коли, пари и т.н.

П.П: добре си ни дошъл тук във форума. Пожелавам ти приятен престой тук и само успехи. :)
 

Горе