И на мен ми откраднаха съдържание

По-добре прескочи до Армения, можеш да се оплачеш на арменския поп :)
В случая наистина няма какво на кой да докажеш.
 
гд

арменския поп.. имаш чувсто за хумор не може да ти се отрече..

въпроса ми беше след като я имам в социални мрежи статията и то още преди месеци това не е ли достатъчно?? Пак казвам не искам да правя от мухата - слон , въпросът си го зададох за да знам АКО пак се случи какво да предприемам.
 
Ако пак се случи, пак нищо няма да успееш да направиш. Ти си в България, качваш статии на сайт в САЩ, социални мрежи в Канада и Мексико, другия пич е от Индия, домейна му е регистриран в Пакистан, а хостинга му е в Хонг Конг. Към кого ще се обърнеш да започне разследване кой от кого е крал ? Това сигурно става доста трудно даже и с патентовани и лицензирани продукти, материали с авторски права и т.н.
 
fsf

Ден: 2-ри - копелето не отговаря :lol: и няма да отговори въобще

Ако пак се случи, пак нищо няма да успееш да направиш. Ти си в България, качваш статии на сайт в САЩ, социални мрежи в Канада и Мексико, другия пич е от Индия, домейна му е регистриран в Пакистан, а хостинга му е в Хонг Конг. Към кого ще се обърнеш да започне разследване кой от кого е крал ? Това сигурно става доста трудно даже и с патентовани и лицензирани продукти, материали с авторски права и т.н.

това какво значи - че не мога да бъда сигурен дали няма да усъмна с дублиран сайт :? и ако той копира занапред - това само за него ли ще зле от гледна точка на търсачките или ни го набутва и на 2мата тъй като сме с еднакво съдържание ?
 

Горе