Какво ви е мнението за Румен Виста?

Хах, Руменчо накрая се сетил че сгази сериозно лука с надувките си като попарена въшка. Аз обаче го бакъпнах навреме. Кво ще кажете, да го кача ли в някоя платформа, примерно с ник Румен Глиста?

Хах, изгледах горното видео. Циркът си заслужава, като почнат да си мерят часовниците и колите на старо.
 
Последно редактирано:
Еми разправях ви колко елементарно се манипулират страници, вие писнахте за ключене и банове. Ето към средата на видеото, съвестта ми е чиста че не съм учил някого на простотии. Всеки със средно ниво грамотност ги знае тия неща.
 
Взе да става жалко вече - куцо, кьораво и богато (на всичко друго освен акъл) почна да се излага за 1000 гледания. Хубавото е, че до месец никой няма да ги помни.
 
Взе да става жалко вече - куцо, кьораво и богато (на всичко друго освен акъл) почна да се излага за 1000 гледания. Хубавото е, че до месец никой няма да ги помни.
Бъркаш се, Руменчо стана еталон за ГСП. Лаф от армията, придобил жаргон на "груба селска проява".

Като съм на кеф ще кача видеото дето го изтри, в някоя платформа дето не минават номерца с хленчене на админката че го обидили. Цели 700 мегабайта ми заема на дисковете, трябва да го разтоваря нейде. Жалко, че не бакъпнах и коментарите дето кибичи денонощно да ги трие.
 
още 1 час драма
O, не! Поредният Гордън Геко, само че от Шумен.
Бъркаш се, Руменчо стана еталон за ГСП. Лаф от армията, придобил жаргон на "груба селска проява".

Като съм на кеф ще кача видеото дето го изтри, в някоя платформа дето не минават номерца с хленчене на админката че го обидили. Цели 700 мегабайта ми заема на дисковете, трябва да го разтоваря нейде. Жалко, че не бакъпнах и коментарите дето кибичи денонощно да ги трие.
Абе ти защо такава омраза към Румен таиш?
 
Еми разправях ви колко елементарно се манипулират страници, вие писнахте за ключене и банове. Ето към средата на видеото, съвестта ми е чиста че не съм учил някого на простотии. Всеки със средно ниво грамотност ги знае тия неща.
Брато, тук 90% от хората имат собствени сайтове, но те нямат никва идея как се отваря инспектора в браузър... :Д Разкритието на века, ко си викаш - ей ся им обадих на тея балъци
 
O, не! Поредният Гордън Геко, само че от Шумен.

Абе ти защо такава омраза към Румен таиш?
Съвсем обобщено. Румен е любител на змии, а Иван ги мрази. Румен обича да хвърля пепелянка през оградата. Иван, от своя страна, хипотетично допуска, че ако в същото време мине от там, Румен може да му хвърли отровна змия на главата. Това беше началото, останалото го има в темата :)
 
Единия снима 10 годишен джип и къщата си, другия някаква нива и разказва как под сливата щял да прави басейн WTF
 
Абе ти защо такава омраза към Румен таиш?
Прави нагла и елементарна пропаганда. Трие квото не му изнася, и се изхрачи на всички с практични и економични коли - "малолитражки".
 
Съвсем обобщено. Румен е любител на змии, а Иван ги мрази. Румен обича да хвърля пепелянка през оградата. Иван, от своя страна, хипотетично допуска, че ако в същото време мине от там, Румен може да му хвърли отровна змия на главата. Това беше началото, останалото го има в темата :)

Не го стряскай със змиите, че калкулира дислайковете от последното тримесечие на клиповете на виста.
 
Румен Виста е легенда, а ти си скрит плашок
То па голямата далавера половин България да те псува! По-добре "плашок", ако и такава дума да няма в нашия език.

Нали един ден комшията му ще го срещне, оня с малолитражката, Румен гледа отвисоко от стария си параход на лизинг.

Да не съм на негово място... Известност, като хвалипръцко, пишман еколог и откровен схемаджия и манипулатор.
 
Румен ше излезе най-безобидният от тая гилдия на бг-гурутата.

Обаче Варна се явява нещо като резерват за Източнобалкански хиени.
 
Обаче Варна се явява нещо като резерват за Източнобалкански хиени.
Винаги е било така. Тука са само тарикати, балъците са всички останали. Варненец балък няма.... Все пак израснал си сред акули, няма как да си таранка или шаран. В морето, оцеляват само хищни те рииби
 

Горе