Какво ви е мнението за Румен Виста?

Lyubomir Zhechev ми промени мнението за него, оказва се, че дори да имаш физиономия на не особено умен, винаги може да промениш това демонстрирайки логично мислене, дори и да нямаш задълбочени познания в областта която разследваш.

Евала, Адмирации уважавам такъв начин на разсъждение!
 
Това се обсъжда последните сигурно 20 страници :D
Явно Не следя темата сори:)
Да това не ме оневинява, че не съм и прочел няколко страници преди това, така е признавам...
И аз неам време кат Вистата;)
 
Последно редактирано:
Преди малко четох един коментар във ютюб, не помня в кой клип, относно факта, че прехвалените акции на Тесла, които Румен масово хвалеше и съветваше всички да купуват, от 02.02.2021 до днес са паднали от 862 долара на 597 долара. Наистина съжалявам ако някой се е доверил на този Самозванец и е вложил примерно 1000лв и за месец е загубил 300лв. Така се става милионер нали хахаххааххаха
 
Преди малко четох един коментар във ютюб, не помня в кой клип, относно факта, че прехвалените акции на Тесла, които Румен масово хвалеше и съветваше всички да купуват, от 02.02.2021 до днес са паднали от 862 долара на 597 долара. Наистина съжалявам ако някой се е доверил на този Самозванец и е вложил примерно 1000лв и за месец е загубил 300лв. Така се става милионер нали хахаххааххаха
Румен тепърва има да си бере последствията, след изригването към нас жалките малолитражки. Сума ти народ се мъчи да възроди мутрите, само дето тоя няма ресурса.

По негови думи има още 25 години да изплаща, а набра хейт като за 100.

Някой ще се навие ли да му качи видеото да се гледа директно, че си е леко тегаво да го точиш първо, близо гигабайт е!
 
Преди малко четох един коментар във ютюб, не помня в кой клип, относно факта, че прехвалените акции на Тесла, които Румен масово хвалеше и съветваше всички да купуват, от 02.02.2021 до днес са паднали от 862 долара на 597 долара. Наистина съжалявам ако някой се е доверил на този Самозванец и е вложил примерно 1000лв и за месец е загубил 300лв. Така се става милионер нали хахаххааххаха
Е, той ги хвали от доста време, още когато бяха и под 400$. Така че от тази гледна точка са фифти-фифти нещата. :)
 
Преди малко четох един коментар във ютюб, не помня в кой клип, относно факта, че прехвалените акции на Тесла, които Румен масово хвалеше и съветваше всички да купуват, от 02.02.2021 до днес са паднали от 862 долара на 597 долара. Наистина съжалявам ако някой се е доверил на този Самозванец и е вложил примерно 1000лв и за месец е загубил 300лв. Така се става милионер нали хахаххааххаха

Акциите паднаха, защото ракетата им се взриви при кацането.

 
Фейсбук и Бгмама по ти прилягат от тоя форум :)
Възможно е. ФБ и Бегемама има най-много модеращина на квадратен метър, и пак е по-свободно от тук.
Примерно имат си теми за черен списък, може да се ориентираш за лекар, имот, стока някаква и каквото и да е.
Тука само обяви за препродажба на плюшени мечета на едро. Мамата е дошла тука.
Айде някой да си направи труда да качи видеото от пост №587 в Тубата, да се порадваме и на коментари. Руменчо никак ли не ви възбужда? :p
 
Последно редактирано:
Айде някой да си направи труда да качи видеото от пост №587 в Тубата, да се порадваме и на коментари. Руменчо никак ли не ви възбужда? :p
Мога, ама реших да не ти отнемам това удоволствие.
Качи си го сам в либрито. Там няма модерация и Румен не може да ти го репортне.
 
Акциите паднаха, защото ракетата им се взриви при кацането.

Ти разлика между Tesla и SpaceX правиш ли?
Между компания на борсата и частна такава?
Какво е тестов полет и с какво се отличават тестовите полети?

Или по RT само пускат за "ракетата на Мъск" без зрителите да навлизат в нужната дълбочина?
 
Днес видях във фейсбук снимка на Домуса и начина по който се пули ми напомни на бае ви Румен Виста:

НЕ съм подбрал точна снимка за сравнение, но като погледнах конкретната снимка на Домуса, ми напомни за другия индивид.


Untitled-1.jpg
 

Горе