Какво мислите за Исторически парк?

Да платиш да гледаш нещо като "филм" и след 2 дена автора на това нещо да го пусне фрее... ми звучи като преброяване на дебилите.
Ако решиш, Жечев ще привика Киро Сводника да се съдят. Може да нахлузиш потника и да се пуснеш в негова защита. ;) Има опции и за не-идиотите винаги. ;)

За другите, които смятат, че няма да променят нещата, има клипче за тях:

 
Филмът е пълна трагедия. Очаквах някакви разкрития, признания или поне нещо смислено, а то се оказа драмо - комедийна компилация и пълна загуба на време.

Спомена за пълните интервюта, че може да се гледат само от мембъри в ютуб.

Не знам кой нормален би си дал парите, за да стане мембър и гледа онзи боклук, стария Калчев, особено след признанието на семейството му що за човек е


Да платиш да гледаш нещо като "филм" и след 2 дена автора на това нещо да го пусне фрее... ми звучи като преброяване на дебилите.

На мен ми изглежда като предизборен ход – "подлей вода" (вземи тези пари и пусни филма безплатно). След това интересно , че въпросите на всяка медия се въртяха само около комедийния с нотки на драма и малко спорт филм на влогъра и някакви стари статии на Капитал, а темите вече са дъвкани с цел да изтече ефирното време, понеже е предплатено и всеки има право на него, а и малко да се посеят съмнения. Естествено, като разговор и предизборна агитация да не се получи нищо

Тези пък от БТВ са дъното на дъното, особено Цънцарова. Гледах няколко интервюта с Михайлов, Костадинов и други там и направо ще започне пяна да ѝ излиза от устата от злоба. Много е зле и ужасно грозно в национален ефир.
 
Последно редактирано:
Ако решиш, Жечев ще привика Киро Сводника да се съдят. Може да нахлузиш потника и да се пуснеш в негова защита. ;) Има опции и за не-идиотите винаги. ;)
Да го съди, щом има правото да не бъде докладван в неква си онлайн платформа.. да си търси правата. Сигурен съм, че българското законодателство има решения за пострадалите от докладванки из онлайн платформите.

Иначе ми стана жал, като го гледам как орева орталъка, че бил докладван...
 
Филмът е пълна трагедия. Очаквах някакви разкрития, признания или поне нещо смислено, а то се оказа драмо - комедийна компилация и пълна загуба на време.



Не знам кой нормален би си дал парите, за да стане мембър и гледа онзи боклук, стария Калчев, особено след признанието на семейството му що за човек е




На мен ми изглежда като предизборен ход – "подлей вода" (вземи тези пари и пусни филма безплатно). След това интересно , че въпросите на всяка медия се въртяха само около комедийния с нотки на драма и малко спорт филм на влогъра и някакви стари статии на Капитал, а темите вече са дъвкани с цел да изтече ефирното време, понеже е предплатено и всеки има право на него, а и малко да се посеят съмнения. Естествено, като разговор и предизборна агитация да не се получи нищо

Тези пък от БТВ са дъното на дъното, особено Цънцарова. Гледах няколко интервюта с Михайлов, Костадинов и други там и направо ще започне пяна да ѝ излиза от устата от злоба. Много е зле и ужасно грозно в национален ефир.
Филма щеше да бъде оналйн със свободен достъп, но след седмица.
Проблем, че е някои са платили да гледат и сега е свободен има само в съветските кратуни.
Отделно, Жечев много добре е обясни защо сега точно е пуснал видеото свободно.
Ако поне една орка по-малко гласува за ивилин все е файда.
 
Имало е инфо, че ще бъде фрее и въпреки това е имало дебили дето са си платили?.. Дъно.

Иначе проблеми в съветските кратуни не знам дали има, но само пълен дебил би си платил да гледа как някой, оплюва някой друг и видиш ли това да промени некви политически нагласи. То като цяло само един дебил може да си сформира политическо мнение (и не само) като гледа некви ютубъри. Но.. както виждаме има дори и такива, които таят надежда Любчо да промени нещо в някого.
 
Обаче не се променя факта че този Михайлов не е измамник!
Не видях никъде доказателство че е измамник. Манипулатор, мазен сейлсман - да. Ама "измамник" е леко пресилено.

В бизнеса няма как да не разочароваш някой отвреме-навреме. Даже само в тоя форум почти всеки от високоуважаваните мембъри има по някоя и друга бизнес издънка спрямо други мембъри. Вкл. и аз.

Говоря за наивните приближени около него младежи на по 20-25 години които го боготворят...
Тук говорим за човек които маниполира с приказки хората които седят на дивана и цял ден гледат tiktok/youtube/facebook и си мислят че е светило.
Ама истината е че такива хора няма и като си решил да подкрепяш или не някои поне трябва малко да се образоваш и да разбереш що за човекорганизация е това.
MLM или Network Marketing се казва и е легитимен бизнес модел. Не се ползва с добра репутация, ама не е измама. Изкуството да продаваш не е точно изкуството на измамата. Има пресечни точки :) ама не са идентични.

Ама нищо нека мине неделя и 60% да има гласуваемост пак няма да има правителство защото старата песен на нов глас!
Ивелин не ми е особено симпатичен ама бих гласувал за него пред Герб, ПП/ДБ или Костадин. Щото единият е успешен бизнесмен, а другите са политици от кариерата, демек професионални политици без никакви други качества или цели.

Все едно сравняваме Доналд Тръмп с Джо Байдън.
 
Проблем, че е някои са платили
Всеки може да харчи парите си за каквото сметне за добре. Това, което искам да кажа, е че ако се проведе анкета, ще стане ясно, че мнозинството от платилите са разочаровани, както и аз. Така нареченият филм е компилация от това, което излъчи Цанов, с малко добавки от комисията, преразказано от трето лице с участниците, които вече са добре познати

Жечев много добре е обясни защо сега точно е пуснал видеото свободно.
По скоро истината в която виждам смисъл, би могла да бъде, филма да бъде дъвката, която трябва да влезе в устите на журналистите за да се предъвчат старите истории на нов глас с една единствена цел да се създаде впечатление за новина и негативен пиар.

Гледах Балабанов от ИТН при Карбовски. Освен че се оплаква от Цънцарова, той отново говори за секретния доклад на ДАНС, според който Михайлов е трябвало да бъде задържан незабавно. Интересно е, че предлага да заведе Карбовски в секретно деловодство, за да му го покаже.🤣 Какво толкова се дъвче около този шокиращ доклад? Защо Михайлов не е задържан, след като нещата са наистина шокиращи?
Дъвки и балончета за вярващите
 
Да го съди, щом има правото да не бъде докладван в неква си онлайн платформа.. да си търси правата. Сигурен съм, че българското законодателство има решения за пострадалите от докладванки из онлайн платформите.

Иначе ми стана жал, като го гледам как орева орталъка, че бил докладван...
Това е защото приема лично, че му удрят цензура и има такава, като уж бил чел, че за 13 секунди не може да се води нарушаване на авторски права. Че уж бил му дал страйк, което страйк се дава по принцип от много рипорти и хюмън едитори, от това, което знам аз, тук малко преувеличи или е незнание. Често казано видеото е скучно и нищо не се случва в него, а просто някакви подхвърляния, клонящи кум негативно представяне на парка. В цялата ситуация е интересно защо е имал срещи с икономическа полиция, че дори и неговите зрители са били привиквани.
Иначе проблеми в съветските кратуни не знам дали има, но само пълен дебил би си платил да гледа как някой, оплюва някой друг и видиш ли това да промени некви политически нагласи. То като цяло само един дебил може да си сформира политическо мнение (и не само) като гледа некви ютубъри. Но.. както виждаме има дори и такива, които таят надежда Любчо да промени нещо в някого.
Бате, това защо си мислите, че е политическо? Индивида Жечев от много време им беше набрал на тия, а с Брейка си имат от много време закачка. И сега като се е закачил към Ивчо, познай, само това му трябваше. Факт е, че според мен си е загубил времето за този филм. А най-вероятно и времето на зрителите си. ;)
 
Без да цитирам никой по-горе предполагам следите тази тема които има интерес и разбира се всеки е свободен да казва каквото мисли и тн. Аз искам да кажа друго, не съм привърженик на никоя партия и не съм гласувал последните 5 пъти и сега няма да гласувам. Но много се интересувам все пак какво се случва в хубавата ни държавица и следя всичко.

Сега дай като говорим с факти и наистина мислим и виждаме какво се случва да си казваме истината!
Бойко, Пеевски, Костадинов, Доган, Кирчоеци-Кокорчовци и каквито има още там дай да ги оставим настрана защото те са ясни.
Тук темата е Исторически парк - сирез Ивелин Михайлов (величие) хубаво дай да видим следното което просто е от ясно по-ясно!
Не става въпрос нито за политически нападки нито за бизнес! Какво реално се случва с този същия човек като физическо и юридическо лице през годините!?

- Свързан е с десетки фирми като някои от които правят следното:
-- Лихварство и бързи кредити като едното е незаконно другото изисква позволителни и тн които ги няма.
-- Закупува имоти посредством други лица на минимална стойност и после ги откупуват на пазарни цени с цел пране на пари.
- Жена му има придобити стотици имоти в рамките на няколко години без доказани никакви доходи!
- Видя зора и последната година прехвърли фиктивно фирми със стотици а някои с милиони дългове на "доверени хора" които му лижат газа и си вкараха куршум в главите за дето ще влезнат в затвора ако има изобщо някакви закони и цял живот няма да могат да се изплатят и няма да могат да имат на тяхно име дори и кучешка колиба защото ще им я вземат!
- Със тези задължения горките 20+ годишни които му се кланят и му робуват няма да могат да работят дори на минимална заплата законно защото ще им я вземат поради дълговете които са придобили!

За това ли ще гласуваш за тоя дето е натопил близките си и приближените с дългове и проблеми за цял живот защото това няма оправия и изплащане!? А какво остава да направи според теб за държава за народа? Аз ще ви кажа:
Ще гледа да си оправи бакиите най-везе ако може да отърве съд и затвор, да си оправи кредити и дългове и да е чист а другите дето са го подкрепяли да лапат банана! После ще гледа си си върти бизнеса и тн а вие го съжалявайте бедния човек че всички го мачкат а той света вода не напита!

Ама тия омагьосаните даже няма да сте разбрали и половината от написаното и ще го приемете като хейт към точно този човек и тн.
Ама нали за това е темата все пиши кой каквото мисли кой глупости кой спеколации и тн. Айде наздраве и в Неделя да не забравите #4 освободителя на България фараона на народа!
 

Горе