Какво мислите за казармата?

От: От: Какво мислите за казармата?

Много по здрави за потомствените комунистически чавета възхваляващи бай тошовото време когато червена аграрно славянска сган свалена от къра с помоща на руски окупационни танкове осигуряваше "работа" за всичкото Славяно-Мангал а сега техните деца и внуци правят същото.......шибат раята:p

Изкукуригал

Форумният олигофрен още ли не си е сложил край на живота? Онази курва, майка ти, има ли представа какво лайно е изходила?
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Форумният олигофрен още ли не си е сложил край на живота? Онази курва, майка ти, има ли представа какво лайно е изходила?

Педерастките Курви като баща ти раждат емигрантски КОПЕЛЕТА, Българките каквато е майка ми раждат Българи

Модератора да изхвърли робското славянско говедо бачкащо на заплата , което ако не направи днес поне една свирка на шефа не може да изкара и един лев.

PS

Копеле внимавай какво говориш за майка защото не е проблем да ти набарам IP-то от което сереше преди да отидеш да правиш клизми на пенсионери в Норвегия, а от там и адреса в Люлинския коптор.

Когато се прибереш разебан от всякъде ще видиш какво е родила майка ми, но това ще ти е последната гледка.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Педерастките Курви като баща ти раждат емигрантски КОПЕЛЕТА, Българките каквато е майка ми раждат Българи

Модератора да изхвърли робското славянско говедо бачкащо на заплата , което ако не направи днес поне една свирка на шефа не може да изкара и един лев.

PS

Копеле внимавай какво говориш за майка защото не е проблем да ти набарам IP-то от което сереше преди да отидеш да правиш клизми на пенсионери в Норвегия, а от там и адреса в Люлинския коптор.

Когато се прибереш разебан от всякъде ще видиш какво е родила майка ми, но това ще ти е последната гледка.

Ти кажи на всички защо лъжеш, че имаш доходи от наем, когато прибираш в собственото си жилище парите от проституцията на майка ти?
 
От: Какво мислите за казармата?

Майка ти ще разплача чиновническа мършо, ако модератора не изчисти псувните които изсра тук, обещавам !!!

Господ ти прости един път но ремисията няма да е за дълго, там където веднъж е налазила раковината пак ще повтори и потрети до жалкия ти край
 
От: Какво мислите за казармата?

Майка ти ще разплача чиновническа мършо, ако модератора не изчисти псувните които изсра тук, обещавам !!!

Господ ти прости един път но ремисията няма да е за дълго, там където веднъж е налазила раковината пак ще повтори и потрети до жалкия ти край

Мръсен славяно-мангал, обяснявай на всички защо прибираш парите от проституцията на майка си. Гнусен урод.

Това ли са доходите ти бе, нещастник?
 
От: Какво мислите за казармата?

Омара който те беше онодил е вследствие на кръвосмешение между улично псе и баща ти чийто продукт си ти, но е нищо в сравнение с това което ще те сполети когато се прибереш...вече знам чифутския коптор(банка) в който са те шибали за 500 лева на пърен "работен" ден
 
От: Какво мислите за казармата?

Омара който те беше онодил е вследствие на кръвосмешение между улично псе и баща ти чийто продукт си ти, но е нищо в сравнение с това което ще те сполети когато се прибереш...вече знам чифутския коптор(банка) в който са те шибали за 500 лева на пърен "работен" ден

За 500 лв (на месец) славяно-мангали шибат майка ти, за да можеш да изкараш зимата.
 
От: Какво мислите за казармата?

Подцених ли те пачавро, за 600 гроша ли ти разебаха халката чифутите в банката та избяга чак в Норвегия ?

Те и там ще те набарат, затова си ела тук да сложа край на мъките ти
 
От: Какво мислите за казармата?

Подцених ли те пачавро, за 600 гроша ли ти разебаха халката чифутите в банката та избяга чак в Норвегия ?

Те и там ще те набарат, затова си ела тук да сложа край на мъките ти
Нова година, стар акъл:)
 
От: Какво мислите за казармата?

МАХАХА НЕ ГО ЦИТИРАЙТЕ
ЧЕ ТАКА ВИЖДАМ КВИ УМНОТИИ ПИШЕ аАТИЛА
 
От: Какво мислите за казармата?

Казармата при едни друго обстоятелства, би била изключително полезна, но да е в рамките на допустимото време от 2 до 3 месеца, са напълно достатъчни за да се научиш на изключителна самодисциплина и уважение към другаря. Това което е било преди в рамките на 2 години е било чиста загуба на време.
 
От: Какво мислите за казармата?

Казармата или как овладях науката за съня

Войникът дреме!

Винаги, по всяко време на денонощието, неизбежно и необходимо, както е неизбежно и необходимо Слънцето да изгрява всяка сутрин над Земята, някой войник дреме на пост, а обикновено не става въпрос за един, а за много дремещи войници!

Много бързо в казармата разбрах, колко важен е всъщност въпросът за съня. Да се наспя беше единственото, което исках през по-голямата част от времето. С удоволствие си лягах в 10 вечерта и заспивах веднага. А когато ми оставаше малко до уволнението, дойде най-хубавото време – мисля че никога не съм спал толкова много и толкова добре през живота си.

В началото обаче беше по-различно. Скъсваш се от маршировки, после в бойното – от работа, учения, тактики, измитане на поделението, вечните сапунки в огромните коридори (последните две не са част от работата, а по-скоро рутинна дейност за запълване на времето). И след това нарядите – караул след караул…2 часа часови, 2 часа спиш…и така едно денонощие. Отврат! Тъкмо се върнеш от наряд и се опиташ да се възползваш от полагащото ти се време за сън, и дойде някой кретен в униформа и ти се разкрещи, че има да се разтоварва камион.

Е как, когато изпаднеш в такова положение, да не дремеш навсякъде и по всяко време, когато ти падне?! И ние дремехме със страшна сила!
 
От: Какво мислите за казармата?

Задължително трябва да върнат казармата за да се научат мамините синчета поне къде се изхвърля боклука и за какво се използва метлата.А след това евентуално да развият някакви непознати качества за тях като отговорност, решителност, съобразителност и толерантност.
 
От: Какво мислите за казармата?

Задължително трябва да върнат казармата за да се научат мамините синчета поне къде се изхвърля боклука и за какво се използва метлата.А след това евентуално да развият някакви непознати качества за тях като отговорност, решителност, съобразителност и толерантност.


Ох! Благодаря ти за това мнение!!! Защото в началото като отворих страницата /кой да предположи, че жена ще реши, да се изказва за казармата :(/ и бррррр, стреснах се. Как успяват, наистина успяват да се обиждат хората ...

Също мисля, че казармата трябва да се върне, дори да се направи и за жените, като в Сингапур.

Това дисциплинира в самостоятелност и реално те подготвя за живота в Цивилизацията.
След 12 клас, дори преди унита задължителна казарма ДВЕ години. Една тривиална и една в морското.
Въпреки, че имам дете много бих подкрепила, ако се върне някакъв такъв "стаж". Дори и съвременните принцове ходят по тази част, а не само по купони и дискотеки.
Ако казармата и прекалената милитърищина изглежда агресивна, като да се учиш да стреляш и управляваш танк, нека е нещо Дзен и да се вземат няколко далай-лами и кунг-фу инструктори от Тибет, да се направят три Шао-лин манастира в София, Пловдив и Варна и там да ходят наборниците.

:|
 
От: Какво мислите за казармата?

Пак казвам, я стига глупости. Който иска да види какво е самостоятелност може да се запише на студентска бригада в щатите. Аз така направих. Казармата е затвор, в който трябва да изпълняваш командите на по-тъпи от теб хора, без да мислиш. На какво може да те научи това, освен да бъдеш тъпа и изпълнителна овца? Обществото няма нужда от още овце. Вече си имаме достатъчно произведени по времето на комунизма. Казармата на инициативност ли ще те научи, на предприемчивост ли? Там се търси и поощрява точно обратното.
 
От: Какво мислите за казармата?

Отново възкресяване на тема от 3 годишното минало...та да си изкажа и аз мнението.

Според мен казармата даваше това, което родителите не можеха да дадат на децата си с възпитанието. Определено някои хора са за казарма, а други изобщо не, зависи колко си се блъскал с живота и по-точно кога си започнал да ядеш шамарите на живота и най-вече как ги приемаш, как приемаш несгодите.

Аз лично не съм ходил в казарма, защото не бях в БГ, а като се върнах тъкмо я махаха. Но по времето, когато трябваше да съм в казарма аз бях на другият край на света и се чудих днеска дали ще има какво да ям, борих се сам самичък, далеч от всичко и от всички и се оправих.
 
От: Какво мислите за казармата?

Казармата е голяма школовка за характера и волята на човека

Знам, че в някои държави като Израел и жените минават наборна служба, но не мисля, че е за жени
 
От: Какво мислите за казармата?

Така е! Вече не остана армия с тези съкращения. България никога не е имала толкова малобройна войска, а именно с армията е спечелила толкова много военни конфликти.
Ако върнат казармата, ще се върне дисциплината и мотивацията, ще има повече работа за офицерите; няма да съкращават младите лейтенанти;
А относно жените-точно сега в армията има доста жени-и кадрови,и офицери, отговарящи напълно на изискванията;
 
Re: От: Какво мислите за казармата?

Понеже накрая не им стигаха хора (наборите от 120 хиледни паднаха 70 - вместо 60 000 момчета да завършват училище пандаха на 30 000 ) взимаха и наркомани в казармата под предтекст че всъшност се правят на такива (казали са на психолога че употребяват наркотици за да се скатаят уж)...

Който е ходил щях да задам въпроса :) Какво правиш ако стар войник те изпрати да му купиш наркотици :)

Който е ходил знае какво може да последва ако не изпълниш нещо на стар войник или ако решиш да го изпее на комадването за наркотиците, какво ще му направят приятелите...

Та такам хората си пазят децата от наркотици после отиват в казармата и се сблъскват с тях - дано само ги купуват и не ги хванат при някой дилър да им стане досие в полицията и не се подхлъзнат да ги употребяват

е това се научава казармата сблъскаш с нарктоците от първа ръка или ще останеш психически увреден от тромоза старите понеже си отказал да им купуваш такива или си ги изпял на команващите
 

Горе