Какво мислите за казармата?

От: Какво мислите за казармата?

[video=youtube;NG8OcoFSX3o]http://www.youtube.com/watch?v=NG8OcoFSX3o[/video]

Обещавам се и се кълна в името на всемогъщия Бог, че аз, който съм повикан в редовете на войската на Българското княжество, ще слугувам честно и вярно на Княза и Отечеството и няма да пожаля живота си както в мирно време за запазвание реда и законите на страната, тъй и във време на война против враговете на моето отечество, в свидетелство на което целувам кръста и думите на Светото Евангелие. Амин. Заклех се!
 
От: Какво мислите за казармата?

Да, фуражките са най умни, квалифицирани и способни да управляват, точно така! Разни доктори и инженери са най-мачкани, от чиста злоба.
Я, Мамите са по в час от вас! Верно там се учиш да скатаваш и минаваш по тънка лайсна, ама аз отидох готов научен на това.

Доста си глупав, военните имат и граждански специалности ;)
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Да си командир и организатор са умения неприсъщи на добрите лекари и учени. ...
Абе къв организатор е дивия сержант, повечето не могат и гащите си да вържат сами, кво остава хора да управляват. Законът им даваше права от едни отминали времена, и злоупотребяваха с това. Кви хищници те гонят, лузъри и половина! Има и свестни и кадърни хора, но не са силно мнозинство. Понякога идваха на вечерна проверка кьор-кутук пияни, държат се на пилона на знамето, да не паднат!
 
От: Какво мислите за казармата?

Рабин, света се управлява от военни, независимо дали го искаш, или не. От както свят светува „Свободата Санчо, се крепи на върха на копието" ...
 
От: Какво мислите за казармата?

Рабин, света се управлява от военни
Да, за съжаление нашите са дори зад граница. Аз кво общо имам с това?
 
От: Какво мислите за казармата?

Redrum-е, ти фен на диктатурата ще излезеш още малко? :)

PS: А, той и @stoineff го кефело да го мачкат диктатори.

Па ужким бяхме форум за предприемачи - хора сами определящи и управляващи живота си.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за казармата?

http://www.temanews.com/index.php?p=tema&iid=458&aid=10755
За малтретирането, извращенията и безнаказаността,
или кога казармата ще спре да бъде фабрика за инвалиди
...
* По данни на НОИ към началото на годината у нас има 5234 военноинвалиди. От тях 655 са пострадали по време на война. Останалите 4579 са военноинвалиди от мирно време.
* Само за периода 1993-2001 г. в редиците на родната казарма са се инвалидизирали 2612 момчета. 270 от тях са загубили над 90% от трудоспособността си.
* Най-много са пострадалите през 1997 г. - 414. Пикови години са и 1993 г. - 398 случая, и 1996 г. - 349. За миналата година военноинвалидите са "едва" 123.
* 24 момчета са излезли от казармата като инвалиди само за първите три месеца на тази година. За същия период смъртните случаи са два.
* По данни от началото на годината 6525 души получават наследствени пенсии. Това са вдовиците, сираците и родителите на загиналите в казармата.
* Няма официално оповестена статистика за броя на смъртните случаи в армията.
 
Последно редактирано:
От: От: Какво мислите за казармата?

Обещавам се и се кълна в името на всемогъщия Бог, че аз, който съм повикан в редовете на войската на Българското княжество, ще слугувам честно и вярно на Княза и Отечеството и няма да пожаля живота си както в мирно време за запазвание реда и законите на страната, тъй и във време на война против враговете на моето отечество, в свидетелство на което целувам кръста и думите на Светото Евангелие. Амин. Заклех се!

И как тази клетва се асоциира със сегашното управление на турци и комунисти само това не разбирам?

Само обърни внимание на Българско княжество и целувам кръста. Княжество не сме, а комунисти кръст не целуват (освен за очи).

Ходи да набиваш крак 9 месеца и си мисли, че пазиш България, но преди това прецени трезво, дали не си поредната пионка в ръцете на червендалестите мафиоти.

P.S.

Е аз забравих, че според теб БСП не са комунисти ама карай :)

Ааааа и редрум само да те светна, че тия от линка дето съм дал са червените комунисти.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за казармата?

Значи ако е Костов или Симеон Сакскобурмотски си съгласен на идеята за връщане на казармата
Това ле ти е логиката

P.S.
Забравих, че Костов май не е българин и се е учил едно време при комунистите в СССР на икономика , а пък Симеон си кръсти внука Хасан
 
От: Какво мислите за казармата?


5234 инвалиди от тях 50% със сигорниост поради самонаранявания каот гълтане на игли за язва, трошене на крайниши и прочие. 30 % поне не са никави инвалиди а са връзкари. 10% са инвалиди поради дебилност и невнимание от тяхна страна и реално дали има и 10 % за тхнята инвалидност да е виновна казармата каот институция
 
От: Какво мислите за казармата?

Значи ако е Костов или Симеон Сакскобурмотски си съгласен на идеята за връщане на казармата
Това ле ти е логиката

P.S.
Забравих, че Костов май не е българин и се е учил едно време при комунистите в СССР на икономика , а пък Симеон си кръсти внука Хасан

Юначе аз ти цитирам факти от 1925 година посредством видео, а ти ми говориш за Костов.

btw тоя Костов бърка по дупките на много хора, което искрено ме забавлява :)

И ДА НЯМА ДА ПУСНА ДЕЦАТА СИ ДА СЛУЖАТ В ПОЛЗА НА ЛИЦЕТО ЛЮТВИ МЕСТАН проблем?
 
От: Какво мислите за казармата?

Айде стига глупости, армията да не е на подчинение на лицето Лютфи



Не знам!

Помня, че преди близо 5 години беше на подчинение на един агент по прякор Гоце :)

Последният излъга, че никога не е бил агент на ДС, после каза, че е бил ама еди какво си...

Помниш ли ги тия работи или? ако искаш и други неща ще ти разкажа ама утре, че бързам.
 
От: Какво мислите за казармата?

Айде стига глупости, армията да не е на подчинение на лицето Лютфи

Какво се учудваш на това твърдение, аз като видях какви глупости се изписаха срещу военните,повечето "факти" намерени от някакви измислени източници сигурно. Даже не знаят,че повечето български офицери са завършили академии и курсове в чужбина,допълнително към двата бакалавъра от военното училище; че сержантите и редниците имат повече от 1 бакалавър по различни специалностти,свързани не само със националната сигурност и отбрана; И със сиурност са по-грамотни от лекарите,които си купуват дипломите или циганите,които гласуват за хора като Станишев,хора,които започват кариерата си направо от министър-председател. И да обиждат военните,и да си кротуват там подличко или да напускат държавата, то ясно,че като има хора винаги недоволни и без някакъв интерес за промяна,няма да се управим.Нека останем без армия,нека ни управляват турците и да гласуват циганите,защото както е тръгнало след 20-30 години ще са останали от 3 до 5 българи,в затвора обаче,защото са ограбили някой циганин.
 
От: Какво мислите за казармата?

nikol4eto каза:
Даже не знаят,че повечето български офицери са завършили академии и курсове в чужбина,допълнително към двата бакалавъра от военното училище; че сержантите и редниците имат повече от 1 бакалавър по различни специалностти,свързани не само със националната сигурност и отбрана; И със сиурност са по-грамотни от лекарите,които си купуват дипломите или циганите
И на доктор ли не се налага да ходиш? Такива ли те лекуват? Военните сте били голяма работа, вероятно и знаете как да се лекувате! По темата - то поне да имаше капка смисъл от тоя гърч, а то една година курсове по градинарство!
Един приятел го бяха приели курсант в Д. Митрополия, баш при летците, най-елитното военно. Изнесе се с 200, и си дослужва като прост редник, и още бълва огън и жупел. Баща му току не се отказа от него, всичкото дърто му три сол на главата, нямате си идея каква ирония е.
крумов каза:
5234 инвалиди от тях 50% със сигорниост поради самонаранявания каот гълтане на игли за язва, трошене на крайниши и прочие. 30 % поне не са никави инвалиди а са връзкари. 10% са инвалиди поради дебилност и невнимание от тяхна страна и реално дали има и 10 % за тхнята инвалидност да е виновна казармата каот институция
Звездите ли ти го говорят? Споменах, че пред очите ми бъгнаха едно момче, и разправя, че го ритали в бъбреците.
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

И как тази клетва се асоциира със сегашното управление на турци и комунисти само това не разбирам?

Само обърни внимание на Българско княжество и целувам кръста. Княжество не сме, а комунисти кръст не целуват (освен за очи).

Ходи да набиваш крак 9 месеца и си мисли, че пазиш България, но преди това прецени трезво, дали не си поредната пионка в ръцете на червендалестите мафиоти.

P.S.

Е аз забравих, че според теб БСП не са комунисти ама карай :)

Ааааа и редрум само да те светна, че тия от линка дето съм дал са червените комунисти.

Клетвата я асоциирам с казармата. Темата е за казармата, какво БСП?
 
От: От: Какво мислите за казармата?

Redrum-е, ти фен на диктатурата ще излезеш още малко? :)

PS: А, той и @stoineff го кефело да го мачкат диктатори.

Па ужким бяхме форум за предприемачи - хора сами определящи и управляващи живота си.

Общата ти култура е на трагично ниво. Що си мислиш, че при авторитарен режим предприемачеството не съществува? Кулайс даде за пример какво е било в Царство България при едноличния режим на царя, в който не са съществували партии.
 
От: От: От: Какво мислите за казармата?

Общата ти култура е на трагично ниво. Що си мислиш, че при авторитарен режим предприемачеството не съществува? Кулайс даде за пример какво е било в Царство България при едноличния режим на царя, в който не са съществували партии.

Не ме карай да се занимавам да ти вадя цитати от мненията в тази тема да ти покажа какви глупости си изписал. Лошото е, че ти не знаеш дори, че са такива.

Шефа на фирмата бил диктатор ще паднем от смех...айде да не продължавам...

Много те кефи да ми вкарваш думи дето не съм ги каза, а? Колко пъти вече?
 
От: От: От: От: Какво мислите за казармата?

Клетвата я асоциирам с казармата. Темата е за казармата, какво БСП?

Е айде сега нова песен, темата била за казармата, нали се опитах да ти пиша по темата и ти първи започна да ми говориш за демокрадите и Костов, стига моля ти се :)

Не, че ми пука особено к'во пишеш ама цитираната от теб клетва, няма нищо общо с тъпата наборна служба от близкото минало. Айде чао няма смисъл да дебатираме явно.
 

Горе