Какво мислите за партия Възраждане

Влечаха ме природните науки - физика, химия... Тогава още нямаше компютри за всенароден достъп, по една компютърна заличка за цяла селищна система, и кой завари почва да играе на тях. Произвеждахме компютри, пък нямаше и един в село.
Физкултурниците гласувате за Костадинов.
Знаеше ли, че на прословутият учебник по родинознание му е само редактор?
по мое време предмет Родинознание нямаше! Но имаше намалено поведение, комсомол и уважение и страх от учителите! За това израстнахме и станахме учени . Сегашното поколение за нищо не става! Колкото до компютрите - имах личен такъв Правец 8М - първия ми компютър още по Тошково време.
 
по мое време предмет Родинознание нямаше! Но имаше намалено поведение, комсомол и уважение и страх от учителите! За това израстнахме и станахме учени . Сегашното поколение за нищо не става! Колкото до компютрите - имах личен такъв Правец 8М - първия ми компютър още по Тошково време.
... щото мама носеше по 300 лева на вечер от бакшиши..., знаем.
 
... щото мама носеше по 300 лева на вечер от бакшиши..., знаем.
ми носеше да... твоята що не носеше? Щото е копала на къра домати , ама пак е могла да ти купи , но ти си бил в топките на баща си още...
 
по мое време предмет Родинознание нямаше! Но имаше намалено поведение, комсомол и уважение и страх от учителите! За това израстнахме и станахме учени . Сегашното поколение за нищо не става! Колкото до компютрите - имах личен такъв Правец 8М - първия ми компютър още по Тошково време.
Имаше родинознание, до 3-ти клас. По-малък съм от тебе.
До комсомол не стигнах, намалено поведение имаше, имаше даскали, дето ни пребиваха до кръв. Не се бъзикам, на съученик му разкървави ухото с нокти, щото нещо не разбрал материала.
Сегашното поколение емигрира като инженери и лекари, а фюрерът ви залъгва, че ще ги върне с визи и казарми. Има и читави деца, просто не им се седи в тая простотия тука.
Няма и един образован около мене, поне с висше, да е фен на тия неща. Все някакви баби се радват, как отново ще заключат младите зад портал и бодлива тел, и ще ги хранят с медузи. Баща ми една година не са го пуснали да излезе и за секунда от поделението. Кому е нужно това?
Имал си компютър, ама не си станал ИТ инженер. Разбрахме, че вашите са били пачка. Щото аз компютър нямах, ама инженер станах.
Като казвам соц немотия това имам предвид, и визирам лично мене. Не някой да ме навива и да ми разправя. Касетофонче и колело, туй ми беше докато почна сам да си изкарвам пари, и то след казармата, т.е. след висше.
 
Имаше родинознание, до 3-ти клас. По-малък съм от тебе.
До комсомол не стигнах, намалено поведение имаше, имаше даскали, дето ни пребиваха до кръв. Не се бъзикам, на съученик му разкървави ухото с нокти, щото нещо не разбрал материала.
Сегашното поколение емигрира като инженери и лекари, а фюрерът ви залъгва, че ще ги върне с визи и казарми. Има и читави деца, просто не им се седи в тая простотия тука.
Няма и един образован около мене, поне с висше, да е фен на тия неща. Все някакви баби се радват, как отново ще заключат младите зад портал и бодлива тел, и ще ги хранят с медузи. Баща ми една година не са го пуснали да излезе и за секунда от поделението. Кому е нужно това?
Имал си компютър, ама не си станал ИТ инженер. Разбрахме, че вашите са били пачка. Щото аз компютър нямах, ама инженер станах.
Като казвам соц немотия това имам предвид, и визирам лично мене. Не някой да ме навива и да ми разправя. Касетофонче и колело, туй ми беше докато почна сам да си изкарвам пари, и то след казармата, т.е. след висше.
всъщност не си запознат... имам 2 висши образования , едното ТУ с телекомуникации , второто във Варненския - Национална сигурност. Така , че съм хем инженер хем и мога да работя и в службите ако пожелая. Освен това имам и музикално образование.
 
всъщност не си запознат... имам 2 висши образования , едното ТУ с телекомуникации , второто във Варненския - Национална сигурност. Така , че съм хем инженер хем и мога да работя и в службите ако пожелая. Освен това имам и музикално образование.
Мдам, във вас е бъдещето. Оная Снежана с каската, и чичакът по дребни гащи оня ден на протеста. 2 висши и твърдо пишеш с малка буква... респект!
 
Мдам, във вас е бъдещето. Оная Снежана с каската, и чичакът по дребни гащи оня ден на протеста. 2 висши и твърдо пишеш с малка буква... респект!
Той е бил от партия МИР или от Има такъв народ, защото имаше и техни симпатизанти на протеста ;)
 
Това е поредното доказателство, че от САЩ се опитват да разделят българското общество на 2!
Знаете вече, че не съм фен на Възраждане, но това е недопустимо!

5478963777777.jpg
Източник

За мен се канят послушковците, за да им дадат нареждане как да се процедира с българската енергетика!
 
Знаем, обаче че си фен на сайта субективно, пълен с прокремълски лъжи и манипулации...
Да! Какво да се прави падам си по красиви момичета, пък и лъже обективно жената ;)
5478963777777.jpg
А пък ти не си знаеш собствената история, и не приемаш когато си сгрешил, колко евроатлантическо!
 
Хайде ти кажи, като ти е проста годината 681, какво точно е станало? Как намери информация за това, къде са историческите сведения?


Тук си говорим за това колко е лоша за нас руzzия, тоя па върти на "едно време колко било убаво"...
На всички групички и групировки им стана ясно, че си поръчков трол.
Конкретно в случая въобще не е важно, дали е доказано, кога е основана.
 
Хайде извади и покажи източник в който е записано кога "Аспарух е забол меча". И да не е учебник за 2ри клас, ако може....
Няма точни методи за датиране на артефакти и затова го правят по усмотрение, както се прави и всичко друго - от силните на деня и на епохата.
Ще отваряте ли специална тема, щото като ви чета нищо не знаете.
 
Няма точни методи за датиране на артефакти и затова го правят по усмотрение, както се прави и всичко друго - от силните на деня и на епохата.
Ще отваряте ли специална тема, щото като ви чета нищо не знаете.
Датирането с 14С е бошлаф история, нали?
 
Датирането с 14С е бошлаф история, нали?
Да, точно така. Това е единственият точен метод за датиране, а за него трябват биологични останки.
 
@the.rampage.rado
Отвори една тема за произхода на българската държава
 

Горе