Какво мислите за партия Възраждане

Мдам, във вас е бъдещето. Оная Снежана с каската, и чичакът по дребни гащи оня ден на протеста. 2 висши и твърдо пишеш с малка буква... респект!
ма 6те пи6а както си сакам ... намерил за кво да се хване
 
Загрявате ли за гигантския протест от 300 човека пред парламента, вгъзрожденци?
не се напъвай , събота и неделя ДБ не плащат за тролене
 
  • Like
Реакции: OSH
не се напъвай , събота и неделя ДБ не плащат за тролене
Точно това щях да ви питам... Къде се губят ултрасите на изнасилвачите, много рехаво днес от към геополитика и отронване на България от ЕС.

За сметка на това няколкото километрови пробива на украинците в тила на фашагите е добра новина, на която се радват родните симпатизанти на държавата спонсор на тероризма, предполагам?
 
Щом и левичарите вече ви дават съпорт и пак не можете да съберете 300 човека мисля, че циркът ви е за закриване и е време да дойде следващия смешник. Например г-н Кобрети, който е по-патриот и от Левски и от Раковски!

Ще носите ли чужди знамена последно или не?

1686396726741.png
 
дай адрес къде е това да го посетим да му треснат една глоба от 2000 лв на тоя цървул по закона за защита от дискриминацията.. всъщност по снимката видях къде е на Графа 32

1686410612417.png
 
  • Haha
Реакции: Sky
дай адрес къде е това да го посетим да му треснат една глоба от 2000 лв на тоя цървул по закона за защита от дискриминацията.. всъщност по снимката видях къде е на Графа 32

Виж файлът 29307
Всеки ден ще ходя да ям там. Повече такъв бизнес трябва да има.
 
Всеки ден ще ходя да ям там. Повече такъв бизнес трябва да има.
ок фащай влака и идвай в София , ма ще трябва да пътуваш доста от село до София
 
Верно, че Надежда е накрая, ама чак пък дълго...
ооо ма ти надежденски гъз ли си? ясен си ми... а Надежда - няма надежда
 
подадена и е и жалба по закона за защита от дискриминацията и със сигурност ще отнесе и глоба от 5000 лв !
 
подадена и е и жалба по закона за защита от дискриминацията и със сигурност ще отнесе и глоба от 5000 лв !
Тоя горе може да си я е внесъл бирата.
КЗД не работи в събота, жалко... :D А пък вие както знаем не ползвате западни технологии като електронни подписи.
 
Тоя горе може да си я е внесъл бирата.
КЗД не работи в събота, жалко... :D А пък вие както знаем не ползвате западни технологии като електронни подписи.
тъпунгер подадена е онлайн ама ти като живееш в 18 век от де да знаеш
 
Хубаво мнение, няма ли турски автобуси, няма и вгъзраждане....
И аз следвам бившия посланик на Русия, има много добри мнения (за разлика от настоящия).

Друга теория за липсата на протестиращи е че на хората им е писнало от безвластие и са готови на компромис само и само да има правителство. Това го чух от привърженици на възраждане.

Но много бих се радвал Илиян да е прав и помпането на възраждане да е приключило.
 
Tatiana Christy е в компанията на Димитър Божанчев.
17 ч. ·

Днес ходих да пия бира в якото заведение Cosmic Craft Beer в София, на чиято витрина стои надпис, че не обслужват хора от “Възраждане.“ Благодарение на този надпис заведенението стана хит в социалните мрежи и спечели много симпатизанти и нови клиенти. Но, околко този надпис много хора спекулират и ръсят мозък без да знаят детайлите. Някои много чувствителни демократи започнаха да викат – „ама това е дискриминация не може така.“ Аз казвам, че може! Някои казват, ама заведението си е напаривило самореклама, за да привлече хора, аз казвам – това са пълни глупости! И всичките тези мяучения от либералните демократи, докато самите те биват тормозени и обиждани и малтретирани от приматите от Израждане, изглеждат изключително нелепо и досадно! И знаете ли защо? Защото не сте информирани! Защото не се намери НИТО една медия в София да дойде да провери на място какво се случи и защо е този надпис на витрината. НИТО ЕДНА! Дори и жълтопаветните медии ги домързя да се размърдат да разберат какво се е случило на собственичката на магазина и какво са й причинили изражденците, преди тя да постави този надпис. Ето какво ми разказа тя – В магазина й влизат първо трима изражденици и започват да й правят забележки, че в магазина й има знамена на „чужди държави“ и че тя трябвало да ги свали и да сложи само български знамена.“ Приматите от Израждане не разбират, че знамената в бирарията са на международни клубни футболни отбори. Това е място, където хората се събират да гледат футбол и да пият качествена бира. Изражденците решават, че имат право да казват на собственици на бизнес какво да правят – точно като талибаните или хитлеристите! Забележете, лумпените не си купуват бира, не са клиенти, те са дошли там да тормозят хората и да провокират! След като тези изражденци биват изгонени от клиенти на заведението, собствениците поставят надписа. Изражденците са носели фланелки на Израждане и затова е било ясно коя партия представляват. След като надписът е сложен на бирарията в резултат на инцидента с приматите, хората възторжено започват да го споделят. Собствениците, които не искат да споменавам имената им публично, ми казаха, че никога не са търсили някакъв маркетингов ефект или са искали умишлено да политизират бизнеса си. Сложили са надписа след безобразното поведение на изражденците! И имат пълното право на това! След като за надписа научава късопишото нелепо фюрерче на Израждане, то праща 10 изражденци да щурмуват бирарията – м/у тях и един депутат, който най-нагло развява депутатската си карта. Тези хора идват умишлено да тормозят и да пречат на бизнеса на частни собсtвеници. А частната собственост Е НЕПРИКОСНОВЕНА! Стига се до викане на полиция и изражденците биват разкарани от заведението. Собствениците на бирарията никога не са търсили публичност и никога не са търсили конфронтация, но бидейки отвратени от изражденската измет, слагат този надпис и с пълно право. Надявам се, с казаното по-горе тъпите спекулации относно надписа да приключат. Иначе, злото на Израждане роди добро – много нови клиенти за бирарията. Днес човек не можеше да се размине там – заведението беше пълно и вътре и отвън. Срещнах се с много съмишленици и беше изключително приятно да съм в среда свободна от изражденски дебилизъм. Посетете бирарията! Бирите им са СУПЕР!
 

Горе