Какво мислите за партия Възраждане

Цитирай ми една дума, дето съм се заял с теб!
Заяждане ли го броиш, просто щото не съм с вашите, дето ще вземате власт знаеш как?
с всеки твой пост се приближаваш все по близо и по близо до деня на Иван Кировия Армагедон!
 
с всеки твой пост се приближаваш все по близо и по близо до деня на Иван Кировия Армагедон!
Кво искаш бе човек!
Не те закачам, не те обиждам, съвсем искрено ти казах къде съм 100% съгласен с тебе. Безродник съм, идиот, и квото още беше. Не се бъзикам.
Кво още искаш?
 
искам да те видя на дъното как се гърчиш от безсилие :)
Мишок съм, пишката ми е малка и мека, безродник идиот, кво беше още. Всичко такова съм.
В 22-ката трамвай ме хванаха без билет, булята ми се дърви, гратисчия съм бил. Смехория.
Гърча се и няма надежда.
Давай в тоя дух!
 
искам да те видя на дъното как се гърчиш от безсилие :)

Под кой номер го записа "Иван Киров" у списъка за Белене?
Гледай да е по-напреде, че все пак наш човек-съфорумец... щото като се напълни, останалите требва ги пращаме в Гулаг :rolleyes:

... или направо на Пригожин :D , че хем по-наблизо (да спестим малко логистични разходи), хем неговия матрял нали викат че бил на привършване :D
 
В 22-ката трамвай ме хванаха без билет,

А и сертификат за ваксина нЕмаш... тцъ, тцъ, тцъ!

Поне за сертификатите можеш да благодариш на възраждане. Бяха единствените, които се противопоставиха твърдо на тоя фашизъм.
 
А и сертификат за ваксина нЕмаш... тцъ, тцъ, тцъ!
Немам.
Поне за сертификатите можеш да благодариш на възраждане. Бяха единствените, които се противопоставиха твърдо на тоя фашизъм.
Бульо, идиот съм, безродник.
Не съм забравил, че Копей...(Костадинов де), щурмуваха парламента по тоя въпрос.
Бяха турили за 30 бона решетки.

Благодаря на Възраждане, че се опънаха на фашизма на Радев. Тоя въведе сертификата.
Пак да кажа, не се бъзикам.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Кво искаш бе човек!
Не те закачам, не те обиждам, съвсем искрено ти казах къде съм 100% съгласен с тебе. Безродник съм, идиот, и квото още беше. Не се бъзикам.
Кво още искаш?
Мани го тоя, мутрата от алиекспрес...
 
Мани го тоя, мутрата от алиекспрес...
мутрата от Алиекспрес като ти дойде на гости ще му слагаш на поднос погача...
 
Ти във Варна ходил ли си ?
от Варна и котка не се взима! Няма по нагли хора от варненци !
 

Тъй кат стани! лелелелел
@Vbb нищо не каза за партийния деец, прехвърли темата за някакъв добитък. Я раздуй тоя какъв е?
 
Не съм роден там, но съм живял. Не знам какво им е наглото. Само София харесвам аз!
имам лични наблюдения над варненци
 
  • Like
Реакции: OSH
@IvanKirov къде се изгуби нещо не ти чувам гласчето от четвъртък насам.... :) 6te dade6 li ne6to link4e tva - onova ?
 
от Варна и котка не се взима! Няма по нагли хора от варненци !
На Златните ми краднаха емблемата на Мечока. Смятай кви са 😁
 
  • Haha
Реакции: Vbb
40 до 50 хил. привърженика на КК пред МО, веят "само български знамена"!


Друга гледна точка:


ЕДИН - извинявам се, може това да не са директни 100% привърженици на КК, може да има и на Уевицата, защото това е "традиционният вече Поход за мiр", който като гледам големия плакат е прераснал в поход "срещу меките китки", ама все такъв интерес постен.


На дневно Продиджи в Маймунарника - 5 пъти повече хора... :D :D :D тъй кат стани, аман!

 
Последно редактирано:

Горе