Какво мислите за партия Възраждане

Така, сега си представи, че сме във война. Сериозно ли мислиш, че ще воюваш в условията, които толкова са ти липсвали цели 4 месеца? Това е било чудесна психологическа подготовка - ВОЕННА, въпреки че принцесите сте останали недовлни.
Това е ваш проблем, аз ще ви гледам по телевизията. Не очаквай да си изпълня клетвата, третирайки ме като военопленник. Точно в армията тотално ми изкараха последната привързаност към ТОЯ народ.
Била съм на военно
Хихи, булята била на ВОЕННО. Сигурно и военен парад си гледала. Компетентна си да ми се караш!
Вие ще си останете лигли и на дърт заман.
Що не се писа войничка като не си лигла? Именно това ме дразни, искате нещо ама вас да не касае.
Vbb е прав - или със сопата, или с измама ще вземат власт.
 
Не знам кво съм потвърдил, не ви следя простотиите в темата, единствено написах, че малко дисциплина няма да навреди на младите
Казармата е точно обратно на дисциплина. Неуставните взаимоотношения, дядовщина по жаргон, са военно престъпление. Това не са правила, и не създават характер.
 
Казармата е точно обратно на дисциплина. Неуставните взаимоотношения, дядовщина по жаргон, са военно престъпление. Това не са правила, и не създават характер.

на колко си години
 
че всеки трябва да може да стреля и да знае как да се опази по време на военни действия!
Това се учи за 2 седмици, за най-тъпите - макс. 40 дни. 4 месеца и половина са огромна тежест за младо семейство. Лично мнение.
на колко си години
На 17.
 
Последно редактирано:
Не разбирате ли, че дори и 240 идиота за гласуват за връщане на казарма това няма да стане поради ред причини, нито има базите, нито техниката, нито пари да те хранят за срока на службата

всичко си е едно голямо разтягане на локуми за пред хората да трупаш идиоти за симпатизанти и да са праиш на велик
 
Не разбирате ли, че дори и 240 идиота за гласуват за връщане на казарма това няма да стане поради ред причини, нито има базите, нито техниката, нито пари да те хранят за срока на службата

всичко си е едно голямо разтягане на локуми за пред хората да трупаш идиоти за симпатизанти и да са праиш на велик
Еми описа стратегията на Костадинов.
Само че сам обясни, как подкрепяте партия, с ясното съзнание и надежда, че няма как да си изпълнят обещанията. С това сме на едно мнение.
Несериозно е точно колкото ще върнат младите семейства, устроили се в уредени държави. Има които се връщат, ама са единици.
 
Не подкрепям Възраждане защото:

1.Възраждане са идиоти

2. ПП-ДБ са наивни глупаци имащи се за ниво над средното

3.ГЕРБ-СДС са изпечени в годините мошенници

4. ДПС са накъдето задуха вятъра те са с него

5. БСП - то за тях лоша дума няма щото след Курнела от тях не остана нищо

6. ИТН са лоши актьори

та така написано в момента не подкрепям никого и нищо докато не излезе някой нов поне с малко акъл в главата
 
4 месеца и половина са огромна тежест за младо семейство.
Кво младо семейство те гони, бре? Говорим за задължителна казарма след завършено средно образование, тоест - 18-19г. Ся, верно, че в някои етноси на тая възраст вече са се оженили и по 2-3 деца са издумкали, ама тях не ги броим. Те от тежки условия не се оплакват. ;)
 
Кво младо семейство те гони, бре? Говорим за задължителна казарма след завършено средно образование, тоест - 18-19г. Ся, верно, че в някои етноси на тая възраст вече са се оженили и по 2-3 деца са издумкали, ама тях не ги броим. Те от тежки условия не се оплакват. ;)
Ми аз служих след вишо. Сори за военния жаргон - вишо, вишка.
На 24 влязох, целия ни випуск набутаха по разни ниско квалифицирани гранизони. Техниката се разпада, вместо да я поддържаме - първата грижа на шапкаря е дали е боядисан бордюрът.
Ей това вбесява, аз наистина не мога да се оплача от гърч, щото майорът ме пазеше дори от ротния командир. Само едни дневалства давах, кибича цяла нощ да вардя да не мине някой таралеж, дори автомат не ми вменяваха да нося.
Съвсем друг е проблемът в казармата, който не може да проумееш, щото си като електората на Костадинов. Въздържам се от епитети, виж си ги сама по снимките.

п.с. Ако е за военно обучение, дори 6 месеца да е - аз съм ЗА. Мен и аверите ни кефеше да ходим на тактика, да прескачаме ЕПП, дори награда за отличен успех имам по ФП.
Ама казармата е всичко друго, но не и досег с армия. ИДИЛ е повече армия, от БА.
п.с.2. Дядовците може наистина да са карали войниклък, кефи да участваш на живо в боен филм, стреляха ни над главите с халосни, пускаха ни димки. Бе яко си е. Днешната казарма няма общо. Дори патрони за стрелби няма.
 
Последно редактирано:
Ми аз служих след вишо.
Което е грешка. Трябва да се служи веднага след завършване на училище, преди да са нахитрели войничетата. Учене - след една година в казармата.
Днешната казарма няма общо.
Днешна няма. Тая, която си карал също е парлама. Говорим за истинската от времето на соца. Такава трябва да има с всичкия чанч, щото той реално подготвя психиката за истинска война.

Ванка, ти като цяло си голям мрънкач. Няма да питам отново дали имаш жена, щото не вярвам да има нейде по света чак такава героиня. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Това е ваш проблем, аз ще ви гледам по телевизията. Не очаквай да си изпълня клетвата, третирайки ме като военопленник. Точно в армията тотално ми изкараха последната привързаност към ТОЯ народ.

Хихи, булята била на ВОЕННО. Сигурно и военен парад си гледала. Компетентна си да ми се караш!

Що не се писа войничка като не си лигла? Именно това ме дразни, искате нещо ама вас да не касае.
Vbb е прав - или със сопата, или с измама ще вземат власт.
абе тъпунгер, стане ли военно положение никой няма да те пита искаш ли или не! В закона изрично е записано , че на военна мобилизация подлежат всички мъже от 18 до 60 годишна възраст! Ако избягаш тежко ти и горко ще те съдят за отклонение от военна служба и за предателство към родината! Ти си един безродник лигльо който като видя на улицата талива токати ще отнесеш, че ще искаш сам да избягаш пеша посока запад! Идиот !
 
Аз мисля че Карбовски е много прав!
Какво мислите ?
 

Да ти обясня защо си т*п:

Имаш се за много хитър, ама кълвеш на мухлясала царевичка, докато ти го набутват квадратен от другата страна.

Актуалното дередже на държавата е, че гласящите се да управляват ПУБЛИЧНО демонстрираха интелектуално и морално падение.

... обаче не, наш Иван се трогва най-вече от скрийншотове с/у Възраждане у Фейсбука.

... и хич не забелязва че точно по време на най-големите издънки на ПП/ДБ тая кампания се засилва и идиотите у интернета закономерно забравят за БОКЛУКА дето реално ни управлява и почват да се вълнуват от битовите изцепки на опозиционната партийка.
 
Да ти обясня защо си т*п:

Имаш се за много хитър, ама кълвеш на мухлясала царевичка, докато ти го набутват квадратен от другата страна.

Актуалното дередже на държавата е, че гласящите се да управляват ПУБЛИЧНО демонстрираха интелектуално и морално падение.

... обаче не, наш Иван се трогва най-вече от скрийншотове с/у Възраждане у Фейсбука.

... и хич не забелязва че точно по време на най-големите издънки на ПП/ДБ тая кампания се засилва и идиотите у интернета закономерно забравят за БОКЛУКА дето реално ни управлява и почват да се вълнуват от битовите изцепки на опозиционната партийка.
...която видимо цели да ни отклони вниманието от съществените проблеми които се творят в парламента и министерски съвет!
 
Което е грешка. Трябва да се служи веднага след завършване на училище, преди да са нахитрели войничетата. Учене - след една година в казармата.
Много му разбирате бабите.
Днешна няма. Тая, която си карал също е парлама.
Така е. И двете изречения са истина. Затуй казах, че военните игрички ме кефят, имам награда за отлично представяне, пазя си военната книжка за доказателство. Последната казарма беше затвор, не обучение.
Говорим за истинската от времето на соца. Такава трябва да има с всичкия чанч, щото той реално подготвя психиката за истинска война.
Бульо, що не отиде войничка ма! Много е лесно отстрани. Майка ми ми разправя - не пуснали баща ми ЕДНА ГОДИНА извън поделението. Баси кошмара, аз до шестия месец навъртях точно месец и 45 дена отпуски.
Ванка, ти като цяло си голям мрънкач. Няма да питам отново дали имаш жена, щото не вярвам да има нейде по света чак такава героиня. :)
Нямам буля като тебе, успокой се. Почвам да разбирам що си станала нарицателна за целия форум.
 
Да ти обясня защо си т*п:

Имаш се за много хитър, ама кълвеш на мухлясала царевичка, докато ти го набутват квадратен от другата страна.

Актуалното дередже на държавата е, че гласящите се да управляват ПУБЛИЧНО демонстрираха интелектуално и морално падение.

... обаче не, наш Иван се трогва най-вече от скрийншотове с/у Възраждане у Фейсбука.

... и хич не забелязва че точно по време на най-големите издънки на ПП/ДБ тая кампания се засилва и идиотите у интернета закономерно забравят за БОКЛУКА дето реално ни управлява и почват да се вълнуват от битовите изцепки на опозиционната партийка.
Боклук са бе, няма нужда да крещиш. Проблемът е, че възраждане открито почнаха да играят с боклука.
абе тъпунгер, стане ли военно положение никой няма да те пита искаш ли или не! В закона изрично е записано , че на военна мобилизация подлежат всички мъже от 18 до 60 годишна възраст! Ако избягаш тежко ти и горко ще те съдят за отклонение от военна служба и за предателство към родината! Ти си един безродник лигльо който като видя на улицата талива токати ще отнесеш, че ще искаш сам да избягаш пеша посока запад! Идиот !
Подписвам се с двете ръце и крака, точно тъй е, до последната буква. Не се бъзикам.
Гледам в оригинал как се спасяват рашки и укри от мобилизация. На нисък старт съм, само да замирише на барут и изчезвам. Ще ми съдят дедовия, колкото осъдиха емигриралите руснаци и украинци. Безродник съм, също точно и вярно. Идиот съм.
За последното - който нож вади от нож умира.
Пиши още за тояги и падни - стани. Държа стерилна комуникация с тебе, не те обиждам, и като си прав си прав. Безродник съм, и ще ви оставя да се оправяте ако стане напечено. Като си голям мъж ходи се бий за нечии болни амбиции.
Народът ми се отнесе с мен като с роб, нататък нямам общо с него.
 
Боклук са бе, няма нужда да крещиш. Проблемът е, че възраждане открито почнаха да играят с боклука.

Подписвам се с двете ръце и крака, точно тъй е, до последната буква. Не се бъзикам.
Гледам в оригинал как се спасяват рашки и укри от мобилизация. На нисък старт съм, само да замирише на барут и изчезвам. Ще ми съдят дедовия, колкото осъдиха емигриралите руснаци и украинци. Безродник съм, също точно и вярно. Идиот съм.
За последното - който нож вади от нож умира.
Пиши още за тояги и падни - стани. Държа стерилна комуникация с тебе, не те обиждам, и като си прав си прав. Безродник съм, и ще ви оставя да се оправяте ако стане напечено. Като си голям мъж ходи се бий за нечии болни амбиции.
Народът ми се отнесе с мен като с роб, нататък нямам общо с него.
цървуле... с грешния човек се заяждаш и ти обещавам , че съвсем скоро ще береш страшни ядове и ще забравиш за влизане тук!
 
цървуле... с грешния човек се заяждаш и ти обещавам , че съвсем скоро ще береш страшни ядове и ще забравиш за влизане тук!
Цитирай ми една дума, дето съм се заял с теб!
Заяждане ли го броиш, просто щото не съм с вашите, дето ще вземате власт знаеш как?
 

Горе