Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

От: От: От: Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

Не съм. Предпочитам science fiction. :(

Ех, ами ще трябва да 'нафлудя' моята темичка, за да има за всеки по нещо.
 
От: Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

не ми харесва в пазара, че има много хейтъри и спамери. Чудно ми е защо не си гледат в собствената паница, а са на всяка манджа меродия.
 
От: Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

не ми харесва в пазара, че има много хейтъри и спамери. Чудно ми е защо не си гледат в собствената паница, а са на всяка манджа меродия.


да си видял в една тема - обява за продажба или реклама - която е добра, не измекярска пусната от някой цифроман илинякой дребен тарикат да се наспами ?
много ясно че тема от рода на продавам страхотен домейн : www. waetqwfd.com само за 200 лева с 5 посещения месечно ще има много спам...

всички добри обяви си намират клиенти
аз лично съм доволен от пазара
пазара е деба не е форум на ДПС или МТЕЛ
много ясано че някой като ме прави на глупак ще му тегля две майни и ще се опитам да покажа на другите че тоя нестава и да не се занимават с него ?
С една таква оферта правят всички посетители на форума на глупаци - Аз като потребиътел се чувствам лично засегнат и не мога да оставя без последствия подобна обида.
като не му изнася да се крие
ако собствениците не искаха да има коментари щяха да резнат коментарите от форума нали ?
най- голямата простотия е да се напускат обяви и да няма коментар
нали като влезе някой нов и ще се подлъже - ТЕ ТОВА ЦЕЛЯТ ГАДОВЕТЕ С ЛАЙНЯНИТЕ ОФЕРТИ ама като прочете двайсе негативни коментара под офертата и ще разбере че има нещо гнило а?
 
От: Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

Прав си, но гледаш от твоята си гледна точка. Ако е някой глупак, някое просто лапе да спами, как да стане работата...
 
От: От: Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

Прав си, но гледаш от твоята си гледна точка. Ако е някой глупак, някое просто лапе да спами, как да стане работата...

защо никой не е спамил в мои теми досега?
 
От: Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

Явно имате много широки разбирания за значението на "спам". Спам е само от гледна точка на дребните тарикати, които искат десеторно по-големи цени. За всички останали това са полезни коментари. Най-недоволни обикновено са хората, които са във форума само за да участват в Пазар и никъде другаде. Тоест, влезли са само за да вземат, но не и да дадат, което е в разрез със самата идея на форума за взаимопомощ. Съответно си заслужават не само основателния "спам", но и истинския.
 
От: Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

Явно имате много широки разбирания за значението на "спам". Спам е само от гледна точка на дребните тарикати, които искат десеторно по-големи цени. За всички останали това са полезни коментари. Най-недоволни обикновено са хората, които са във форума само за да участват в Пазар и никъде другаде. Тоест, влезли са само за да вземат, но не и да дадат, което е в разрез със самата идея на форума за взаимопомощ. Съответно си заслужават не само основателния "спам", но и истинския.

Спама в секцията "Пазар" е малко разтегливо понятие-за едни може да е спам, за други полезна информация, за трети пазарлък.

Аз примерно на няколко човека, които продаваха .psd дизайн културно им споменах да си намалят размерите на дизайна, защото нищо не им пречи на хората да си го сейват и нарежат. Вместо мерси получих "Аре стига си спамил в темата ми веее". Такива хора си заслужават спама и да им гепят дизайните.:)
 
От: Какво не ми харесва във пазара и какво може да се промени

МЕН МЕ Е ЯД ЧЕ НЕ МИ СПАМЯТ В ТЕМИТЕ !!!

ЩОТО ВСЕКИ СПАМ Я ВИРИ НАГОРЕ И БУДИ ИНТЕРЕС, ОТАМ И ШАНСЪТ ЗА СДЕЛКА Е ПО-ГОЛЯМ
ДАЖЕ СЕ НАЛАГА САМ ДА СИ СПАМЯ :twisted::twisted::twisted:
 
До АДМИНИТЕ!!!

Писна ми вече и реших да попитам. Защо не оформите правила за пускане на обяви в Продава???
В другите форуми има такива. Пример ви давам БМВ форума където пиша от години:
- продава се само БМВ (иначе се изтрива темата)
- задължително трябва да се посочи пълна информация (иначе се изтрива темата)
- трябва да има снимки
и т.н.

Тук може да включват продажба на сайтове, кой е сайта, статистика и т.н.

Какво е това продавам нещо, за някакви пари ама ща кажа само на балъците, че да
може да прецакам някой. Нали това уж е форум да си помагаме, а не да насърчаваме
мошениците?!?!? Или се лъжа?
 
От: До АДМИНИТЕ!!!

Като допълнение може да се премахнат и олигофренските коментарите, които поустват няколко деца, след всяка обява.
 
От: До АДМИНИТЕ!!!

Напълно подкрепям идеята. Аз от одавна кавам това. Прмер: някой си пуска сайта за продан, добра оферта хубав сайт продава го на добра цена и изведнъж някакви олигофрени почват да го убеждават как сайта му бил много хубав и как да не го продава и подобни ... абе в този раздел се продава а не се иска съвет дали да го продава и за колко да го продава. Аз затова там не влизам :)
 
От: До АДМИНИТЕ!!!

Подкрепям zack.
/off alex.atanasov съм го запомнил като автора на "Писал сам "лс".". Който не приема критика не му е мястото във форумите. И да ти харесва и да не ти харесва ще я има, тъй че по-добре си вземай бележка вместо да се държиш като ощипана госпожица и да наричаш хората олигофрени понеже те е яд от собствените ти грешки. А тези, които наричаш деца можеш само да им дишаш праха по постижения.

Между другото, в Пазар си има правила: http://www.predpriemach.com/announcement.php?f=17 .
 
От: До АДМИНИТЕ!!!

Съгласна съм, че трябва да се дава по-пълна информация в обявите, но не винаги може. Затова задължително да се поставя адреса на сайта, който се продава, за да не се чудим, кой е той. Останалото (посещения, приходи и т.н.) - може и на лични.
Относно коментарите по обявите - трябва да ги има, независимо че не винаги ни харесват :)
 
От: До АДМИНИТЕ!!!

Е добре де като не се спазват тия правила, какво се прави. НИЩО.
Има доста случаи, в които някой нарочно не казва името на сайта
за да може да прилъже някой балък с фалшиви посещения или нещо
друго. И какво. Подпомагаме мошениците. Българска работа!!!!!!!!!
 
От: От: До АДМИНИТЕ!!!

Е добре де като не се спазват тия правила, какво се прави. НИЩО.

Принципно, който не спазва правилата на форума (в случая на отделен раздел) би следвало да бъде наказан!

Другият вариант е, да не може даден потребител да публикува обява, без да има +1 в iTrader?! Можем да вземем някое от добрите правила на DP например....

А относно измамниците и мошениците - имаме си Черен списък - вкарайте ги там, за да ги знаем всички ;)
 
От: До АДМИНИТЕ!!!

Е как не се пражи нищо, трие се. Ако не сте видяли да се трие, значи преди това е бил банат.

Вижте хора, със всеки ден ставате повече и повече тук. Ако Вие не правите добра търговия, какво са виновни админите, ние правим всичко по силите си да държим форума чист и подреден. Това че Пешо казал на Сашо, че сайта му е кофти се взима под внимание и се взимат мерки, но като се започне с теми от този тип, е хубаво преди това да се замислим кой всъщнност прави това? Или бъркам?

Рипортите си работят и както виждате - летят глупендерите от темите. И малко обращение към тях в момента: Хората докато правят пари, те се правят на палячовци безплатно. Не е лошо, но ако това им е начина на добро прекарване, да си търсят друг форум, гепи ме примерно. ;)
 
Re: До АДМИНИТЕ!!!

е как се4 визмат мерки няма да се взимат ова че Пешо казал на Сашо, че сайта му е кофти и се аргументирал означава че пешо трябва да убеди останлите защо не е кофти и сдтрува колкото иска .... а право на купувачите е да оспорват офертите и да искат по ниска цена .... това е истински ПАЗАР...
 
Последно редактирано от модератор:

Горе