Как ДА си напишем обявата

От: Как ДА си напишем обявата

Няма проблеми - може да си пуснете тема, но явно не сте прочели в условията на форума - има няколко задължителни теми за всеки тук преди това. Една от тях е http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=583&page=32&highlight=%E3%EE%E4%E8%ED%E8. :wink:
Успех.
 
От: Как ДА си напишем обявата

Човече, ако не мързелуваше докато чакаше да ти отговарят на всяко изречение, щеше да имаш достатъчно време да изчетеш следната информацията:
http://www.predpriemach.com/faq.php?langid=4
3. Изискват се 10 поста, регистрация от 10 дни и да нямате негативна репутация за да отпаднат ограниченията които има за новите акаунти.
.....
За да може да пускате нови теми в Пазара е нужно да имате 10 поста, репутация по-голяма от нула и да сте регистрирани от 10 дни

Накратко изпълнил си 2 от 3те условия.
1) Регистриран си от повече от 10 дни.
2) Имаш повече от 10 мнения.
3) Нямаш нужната репутация.

Накратко - трябва да пускаш и полезни теми/мнения във форума, за да бъдеш част от всичкото това.

Пляскам ти един +, барем ти помогне с репутацията. Ама вземи зарежи мързела и прочети тук-там. Има достатъчно информация в целият форум. Има и отговори на всякакви въпроси ;)

Едит: Вече си зелен. Пробвай да пуснеш тема сега.
 
От: Как ДА си напишем обявата

хах, каква репутация, тук репутация дават едно котило озлобени комплексирани програмистчета без работа....чудещи се по цял ден, с кой новодошъл във форума да се заядат, и как трябва не видиш ли да му целуваме краката, че точно той ще ни свърши работа....и после, като не си на неговото мнение и пука отрицателни репутации и се кефи на виртуалното си величие, хаха....тоя форум го наблюдавам от години и не е мръднал, не се е развил грам в положителна насока....и какво казват админите, който не му харесва да го плюят и има различно мнение да си заминава, хаха....само дето олеква форума така, с такъв начин на мислене ....ама това трудно се осъзнава....;) нека плюенето по мен започне СЕГА :)

Ти нещо да не си в цикъл? За 6 години в този форум имаш едва 126 мнения. Аз пиша толкова смс-а за 3 дни. Та кой беше, че да държиш сметка на поведението на хората тук? Далеч си от общността, за това и ще си останеш в каймака.

---------------

Писах го преди 3 или 4 години, ще го напиша пак - няма как да се хвана да работя с някой, който не може да образува 3 свестни изречения. Извинявайте, ама при 58 110 теми в момента във форума, имате прекалено широко пространство да се представите. Даже може да си отворите собствена тема в офтопика - Здравейте, аз съм ХХХ. Да не се сърдят новодошлите но в общият случай, когато някой ми пише ЛС за услуга, правя следното:
1) Поглеждам колко мнения има, и какви са
2) Преглеждам какъв му е айтрейдъра (ако го има)
3) Преглеждам последните му мнения. И ей тук идва забавната част - някой наспамил с 10 мнения, колкото да праща съобщения и да си пуска темите. Да бе ама тука е вашата греда. Тези които ги плюете, било то ReminD или uphero (гледам в последно време са плюти във всяка тема), са се постарали да си изградят репутация в този форум. Що си мислите, че "глутницата на старите" се подкрепя? Разберете, че ВИЕ сте на зор да си намерите човек да изпълни заданието ви. Ние не сме на зор да си намерим робовладелец (така възприемам мързеливите типове, които не желаят да се включат в дискусиите и реват, че виждаш ли нямат 30 минути да напишат 5 мнения - изводи от практиката).

Та да вземете да се стегнете в кръста и да се държите като хората. Щото както ви мързи да пишете във форума, така ви и мързи да напишете качествено задание за сайта си, а от там се почват мъките. В момента работя с човек от форума повече от година, като първият ни контакт беше ей тук - репутация 5/6 (нищо работа при днешната инфлация), itrader - 9, регистрация от преди 5 години. След първото ни съобщение ми изпрати задание 8 страници. Ако се осъзнаете къде сте, ще осъзнаете и какво печелите ... или губите, като Пламенчо по-горе :)
 
От: Как ДА си напишем обявата

Здравей, благодаря ти за рейтинга който си ми поставил, но отново не мога да пускам теми. Желанието ми да пусна тема е защото управлявам голям онлайн магазин за който имам нужда от доста услуги.. Не ме мързи да чета ,но нямам това време да пиша коментари които да помогнат на други хора за да може някой да ми вдигне рейтинга. Тук съм за да публикувам в Freelance темите. Поздрави
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Как ДА си напишем обявата

Здравей, благодаря ти за рейтинга който си ми поставил, но отново не мога да пускам теми. Желанието ми да пусна тема е защото управлявам голям онлайн магазин за който имам нужда от доста услуги.. Не ме мързи да чета ,но нямам това време да пиша коментари които да помогнат на други хора за да може някой да ми вдигне рейтинга. Тук съм за да публикувам в Freelance темите. Поздрави

2 квадрата зелени и от мен имаш :D
Бягай сега да пускаш теми.
 
От: От: Как ДА си напишем обявата

Аааа, ясно. Е бати колко време изгубих. Ами като нямам "полезни коментари"? А къде мога да намеря местната дефиниция за полезност?
Опаа, май зависим от субект/и!?:wink:

Айде дайте сега малко какво беше там и да видите каква убава тема ще ви дам за работа, за мноого пари...:)
 
Можеше просто да отидеш в секцията за форума (най долу) и да гласуваш в анкетите и да споделиш какво си гласувал така нямаше да е спам а не 5 мнения едно и също

така и отсрещната страна щеше да има някаква минимална представа с кой си има работа ... а не като бот 5 мнения едно и също в стил да така е...
 
От: Как ДА си напишем обявата

Ааааа, колко съм бил прост :)
И колко било всичко очевидно и не за прости...
А би ли ми казал защо би ми било необходимо да ги правя тия упражнения?
Представи си, че наистина имам добро предложение, което би паснало на някои(вече разбрах, че едва ли) тукашни "предприемачи"...
just imagine! :)
 
От: Как ДА си напишем обявата

От какъв зор ти, например, би се чудил какво да напишеш, само и само да получиш разрешение от криейтора на тези правила, да ти позволи да му кажеш какво предлагаш на неговите потребители, на неговия сайт, да му дигаш рейтинга и т.н.
Ето, представи си за момент, че това би бил най-проекта започван някога на тоя сайт с една обява :)
Все пак това е възможно, нали?
 
От: Как ДА си напишем обявата

Айде бай, желая късмет на "предпиемачите" в този така яко защитен от навлеци сайт :)

Когато има такива правила, може би и защитаващи от нещо си, но повече дразнещи нормалните хора, И най-вече И най-много Именно тях...
Ами това нещо просто е обречено да дразни все повече и повече Именно нормалните хора и тихата вълна на игнориране да го залее постепенно и
завинаги :)
А тези, които им трябва да преминат "защитата" ще го правят, защото е елементарно...
 
От: От: Как ДА си напишем обявата

Айде бай, желая късмет на "предпиемачите" в този така яко защитен от навлеци сайт :)

Когато има такива правила, може би и защитаващи от нещо си, но повече дразнещи нормалните хора, И най-вече И най-много Именно тях...
Ами това нещо просто е обречено да дразни все повече и повече Именно нормалните хора и тихата вълна на игнориране да го залее постепенно и
завинаги :)
А тези, които им трябва да преминат "защитата" ще го правят, защото е елементарно...

Язък, че няма да можем да се възползваме от услугите ти...
Страдаме всички.
 
От: От: Как ДА си напишем обявата

Язък, че няма да можем да се възползваме от услугите ти...
Страдаме всички.

Защо? Знаеш ли какви услуги предлагам?
И услуги ли предлагам? Може би тъпо кинти за услуги?
Не ти ли трябват?
Започва да ми става интересно :)
 
От: От: От: Как ДА си напишем обявата

Защо? Знаеш ли какви услуги предлагам?
И услуги ли предлагам? Може би тъпо кинти за услуги?
Не ти ли трябват?
Започва да ми става интересно :)

Като работодател....
 
От: От: От: Как ДА си напишем обявата

Като работодател....

Ъъ-ъъ...
Ъпгерой, ти ли ми нахака минусите, точно 233
Много си пауЪрфулл :)
Ебати нещастника, ако е само затова, че се изразявам по-свободно :)
 
От: От: От: От: Как ДА си напишем обявата

Ъъ-ъъ...
Ъпгерой, ти ли ми нахака минусите, точно 233
Много си пауЪрфулл :)
Ебати нещастника, ако е само затова, че се изразявам по-свободно :)

Лека нощ. `
 

Горе