Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

D.Ivanov

Well-Known Member
Как да влизам безпроблемно в сайтове като williamhill, ladbrokes, tipico и другите забранени от България? Кой е най-сигурният начин с платен ВПН или с ВПС някакъв с ИП от чужбина?
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

За бет има алтернативни адреси , които не са блокирани. За останалите с ВПН ще стане 100 %. Аз ползвам това - ExpressVPN цената е 100 долара на година. Линка е реферален , който се регистрира през него получава 30 дни безплатни бонус.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

tor влизаш без проблеми, ама като има бет и спортингбет на за кво ти са тия, спортингбет плащат дори и да не е на твое име сметката, нито искат документи нито нищо, директно изплащат
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

За бет има алтернативни адреси , които не са блокирани. За останалите с ВПН ще стане 100 %. Аз ползвам това - ExpressVPN цената е 100 долара на година. Линка е реферален , който се регистрира през него получава 30 дни безплатни бонус.

А има ли проблеми, че ще се регна с бг данни банкова сюетка и така нататък? Знам, че бет-а не приемат регистрации от БГ, но дали са само те или трябва всички по отделно да се питат?
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

бет не приемат, спортингбет с един скрил ще правиш каквото си искаш, дори и да е с измислено име
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Относно bet365 най-добре изчакайте още малко и ще станат лицензирани за България.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Миналият месец пак им отказаха лиценз на бет365. Мен мисълта ми е дали има някакъв проблем за другите букита онлайн английските, руските дали е проблем да се регистрираш с бг данни за банкови сметки и така нататък. Но явно ще трябва да ги прослушам един по един по този въпрос тези, които съм набелязъл.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

и за какво да се регистрираш там, да си харчиш парите, да пращаш после лични документи и т.н. като в спортингбет можеш да играеш след 2 минути и да нямаш тези главоболия, верно коефициентите са им малко по малко, но това не е проблем
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Момчето е право. Това са си направо излишни главоболия... знам го от личен опит!
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Чудно как един от най-големите онлайн букмейкъри не може да покрие изискванията на България.... смешна история. Добре че имам акаунт там от преди забраната за нови регистрации...
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

аз не виждам разлика кой в крайна сметка ще ти вземе парите, така или иначе винаги парата отива при букмейкъра и духаш супата
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

williamhill не е блокиран, но той не приема хора от България, така че и да влезеш и да не влезеш ако си само с българска кредтина карта гориш.
tipico приемат регистраци от 5-6 държави, така че ВПН за какво ти е?

Скоро няма да са само трима играчите на българският пазар (тези с лиценз имам предвид).


@D.Ivanov с повечето ще си имаш проблем с бг данни. Странно за какво са ти изброените букита?
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

руските дали е проблем да се регистрираш с бг данни за банкови сметки
Баща ми играе в руски букита с бг карта.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

williamhill не е блокиран, но той не приема хора от България, така че и да влезеш и да не влезеш ако си само с българска кредтина карта гориш.
tipico приемат регистраци от 5-6 държави, така че ВПН за какво ти е?

Скоро няма да са само трима играчите на българският пазар (тези с лиценз имам предвид).


@D.Ivanov с повечето ще си имаш проблем с бг данни. Странно за какво са ти изброените букита?

Трябват ми в повечко букита акаунти верифицирани за арбитражи. В момента ги правя отново , но от акаунти на приятел от чужбина, който го прави същото нещо, но той естествено няма проблеми да се регистрира и влиза където си поиска. Просто искам да се отделя самостоятелно на мои акаунти това е цялата работа и цялата галимация.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Чудно как един от най-големите онлайн букмейкъри не може да покрие изискванията на България.... смешна история. Добре че имам акаунт там от преди забраната за нови регистрации...

Въпроса не е че не може да покрие изискванията. От тук ги спъват. Еврофутбол Лимитед и по-специално онлайн сайта им efbet.com са тези, които сакъндисват работата. Нали се сещаш, че ако бет365 влязат ефбет умират на първият ден. А и коефициентите им ако погледнеш на бет365, ако е 2.40 в ефбет е 2.45. Искат да им вземат играчите от България, но по този малко аматьорски начин не виждам как ще стане. Стоп залога уж още миналата година щяха да го пускат сега е за края на май месец. Тогава ще кажат догодина, че ще го вкарат. Освен това мобилната версия на сайта им е много бъгава. Единственото по-добро е, че депозираш и теглиш през easypay или кештерминал. Абе дано да си доразвият сайта и да стане конкурентноспособен.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Изцяло е работа на ефбет.. това да не дават лиценз на бет365 ... всичко е готово от тяхна страна всички изисквания са покрити, вече незнам за койй път се пращат документи, но все намират какво да откажат.. всичко е корупция, трябва малко протести да има да се издава по бързо лиценз за бет365.

Иначе не е проблем да си направиш регистирации в други букмейкъри и да играеш с банкови сметки или кредитни карти дори да нямат това може с Скрилл да депозираш и теглиш. Единственото условие е да приемат регистирация от България.

Примерно аз имам в бет, маратон, бетсайф, бетфайр, спортингбет, бет-ат-хоме т.н.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

През последните дни отсях 10 букмейкъра, които приемат регистрации от България, като със сигурност ще намеря и още:

1. Winline
2. 1xbet
3. Favbet
4. Sportingbet
5. Betfair
6. Marathonbet
7. Pinnacle (тук арбитражите дори са позволени)
8. Bet365
9. Vbet
10. Pari-match
11. 188bet
12. Sbobet
13. Smarkets
14. Matchbook
15. Betsafe
16. Betsson
17. 5dimes
18. Betclic
19. Betonline
 
Последно редактирано:
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Ако ви трябват линкове за Бетфеър , спортингбет , Ефбет или Пинакъл пишете да пращам :)) Ще черпя по бира , че съм записан към афилейт програмите им ...

Иначе по темата - не мисля че спортингбет и бетфеър отстъпват на Бет365 ...даже напоследък бет 365 се взеха за голяма работа и всякък цакът клиентите си ...примери мога да дам много за некоректната им работа ...
В Ефбет коеф са вече по-високи от бет 365 , а имат лесен начин на депозит (изипей)
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

аз не виждам разлика кой в крайна сметка ще ти вземе парите, така или иначе винаги парата отива при букмейкъра и духаш супата
Мога да ти покажа, един как избара 15К в евро за една вечер.
 

Горе