Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

И според мен Бетфеър изглеждат много по стабилни от ефбет. Освен това пускат нон стоп оферти за нови клиенти , увеличени коефициенти, безплатни залози и тн..
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Позваш ли този сайт http://rebelbetting.com за арбитражи?

А относно коефициентите наблюдавам в повечето случаи efbet да предлагат по-добри коефициенти от betfair.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

алтернативни адреси. Много хора не го правят за пари а за да им са по интересни мачовете :D
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Позваш ли този сайт http://rebelbetting.com за арбитражи?

А относно коефициентите наблюдавам в повечето случаи efbet да предлагат по-добри коефициенти от betfair.

Не съм го ползвал още, но го знам и със сигурност ще пробвам поне седмичният им пакет скоро време.

А за ефбет да, някои коефициенти са по-високи да не кажа почти всички и от бет365 и от бетфеър, но сайта им куца много, не е като на бетфеър или бет365. А що се отнася до арбитражи за предпочитане е едната страна поне да е на борса например betfair или betdaq, защото борсите не гонят арбовете, не ги следят както другите букмейкъри.
 
Последно редактирано:
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Добавка на още един букмейкър, който разрешава регистрации от България:

188bet
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

То има вече толкова много, че не е истина просто
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Sbobet.com - също приема регистрации от България и също е идеален за арбитражи.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

7777.bg , сайта на пеевски от известно време , предлага залагане на Спорт директно от сайта. Можеш да депозираш с EasyPay , това ми харесва най-много.. но като цяло не е кой знае какво.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

7777.bg , сайта на пеевски от известно време , предлага залагане на Спорт директно от сайта. Можеш да депозираш с EasyPay , това ми харесва най-много.. но като цяло не е кой знае какво.

Вярно, че има сега го виждам. На всичкото отгоре има и кеш аут. На еврофутбол отвътре ще им дойде, те забраняват всички чужди букита, а пък някой такъв нашенски май ще им види сметката.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Вярно, че има сега го виждам. На всичкото отгоре има и кеш аут. На еврофутбол отвътре ще им дойде, те забраняват всички чужди букита, а пък някой такъв нашенски май ще им види сметката.

Това е доста интересно наистина и аз не знаех, че са почнали залози.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Как влизате в бет365 в момента? Има ли работещи алтернативни адреси или става само с прокси?
 
От: От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Как влизате в бет365 в момента? Има ли работещи алтернативни адреси или става само с прокси?

С прокси става платено обаче и с TOR става. Алтернативните линкове мисля, че вече не работят.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

TOR не може да инсталира adobe flash player, а без него не може да се ползва бет365. Изглежда само с прокси
 
От: От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Как влизате в бет365 в момента? Има ли работещи алтернативни адреси или става само с прокси?

Не, няма. Днес е делото за лиценз на Бет365 за България и всички линкове са аут. Принципно с ВПН можеш да влезеш. ZenMate, Tuunel Bear, Hola и много други от Гошо Плей. Обаче не забравяй, че има някаква вероятност да ти баннат профила с такъв сървър, но не мисля, че на този етап това се е случвало.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Някой чувал ли е нещо за делото вчера? Стигнало ли се е до някакво решение?
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Няма новини , питах директно бет - отказват всякаква информация докато съдът се произнесе.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Пуснали са още няколко сайта за залози, които са БЕЗ ЛИЦЕНЗ. Май работите почнаха лека полека да се отхлабват - http://www.dkh.minfin.bg/bg/pubs/2/880
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Пуснали са още няколко сайта за залози, които са БЕЗ ЛИЦЕНЗ. Май работите почнаха лека полека да се отхлабват - http://www.dkh.minfin.bg/bg/pubs/2/880

Не знам кой визираш, но всичко зависи от доставчика... Някой въобще не филтрират всички забранени сайтове, дори и големите не филтрират никому не известни казина, букита и теб подобни, който забраняват на килограм.
 
От: Как влизате в забранените от България сайтове за спортни залози?

Точно така - повечето малки доставчици не филтрират. Колкото до делото едва ли бет365 ще спечелят на тази инстанция. Монопола в хазарта е голям. Те закони променят само, за да се тазвиват - визирам закона за разпространение на лотарията. Направиха го така, че билетчетата да се разпространяват свободно във всякакви търговски обекти, не само в специализираните такива и има няма месец след това се появиха "Националната лотария" и "Лотария България". Много удобно нали? И то две лотарии. Конкуренция уж, а са на един собственик с различни съдружници само. Същият този човек е и монополист в страната и при букмейкърите. И това не е онзи удобния дебеланко Д.П, който е заклеймен от обществото и всеки си чисти мръсните ризи с него. То всъщност в търговския регистър си го има кой е. На 05.05 датата на делото бет365 бяха спрели алтернативните линкове, не беше филтриране. ДКХ бяха посочили като причина влизането на сайта от България по време на забраната след сигнал на ГДБОП като мотив за отказ от лиценза. Въртят игрички, но на по-горните инстанции все си мисля, че букмейкъра ще спечели делото. Те дори вече канят чужди медии, които да го слрдят. Виждат за какъв монопол става на въпрос. И така по тази тема.
 

Горе