Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Само едно мога да кажа:







































































ЕВАЛА ПИЧ!
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Не се излагайте момчета, какво им сипва? Точно тоя ли ще ми се прави на културтрегер, бати смешния дребен брадясал имитатор на негра. Ясно е за кой работи, точно за това не е истински :wink:
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Евала на шамарчето, ама и ние много спим! :)

А колкото до сегашното положение в България - на скоро се замислих за едно нещо относно тия, които ни управляват.

Като цяло, истината е, че именно тия западни държави, които УЖ целят да ни помогнат - ни ограбват. Канадци ни копаят златото и го изнасят при тях си, а за нас остават 0,75 ПРОЦЕНТА от добитото /т.е. от 1 милион лева злато за държавата ни остават 7500 лева!!/, приватицираха ни енергоснабдяването, сега ще приватизират завода за който слушаме всеки ден. Общо взето всичко вече се държи от чужди компании и печалбата им отива в чужбина, а не остава в България и така разграбват все повече и повече народа и ни правят робове на чуждите компании.

До тук окей - по всичко си личи, че умишлено ни крадат, а тия, които ни управляват го позволяват... Обаче има и друга гледна точка - в момента не сме в никаква кондиция да се противопоставяме на това, което става и дори ако някой наистина иска да помогне на страната си няма да позволят това да стане.

Виждате как действат с всички, които са им неудобни - Кадафи искаше да вкара златото като основна парична единица за търговия с петрол и го убиха и разсипаха държавата с най-висок жизнен стандарт в цяла Африка! Разсипаха и окрадоха Ирак, сега унищожават и Сирия, но добре, че този път Китай и Русия застанаха зад Ассад и наложиха вето на евентуални военни действия на НАТО спрямо тях.... /за Либия междудругото - до преди да ги атакуват, Либия имаше повече злато на глава от населението от Великобритания/

Та тук идва и мисълта ми - не 100, а 1000 процента съм сигурен, че в първия момент в който някой от българските политици наистина се опита да помогне на България, тия от западните държави ще ни спретнат едно циганско възстание, ще стане гражданска война и нас Българите веднага ще ни обвинят какви сме расисти, изроди и ксенофоби и как сме винивни, а циганите са невинни. Ще дойдат 'миротворците' от НАТО и край с България.. :)

Та - да... Истината според мен просто е, че трябва да стоим будни, да гледаме минимално време телевизията и да използваме акълите, които природата ни е дала и да преценяме реално фактите. Докато не падне долара и еврото, докато не се разпадне от самосебе си ЕС и америка да банкрутира - няма да се оправим! Дай боже до година - две Америка да потъне,. :)

///

Послепис - Да не си помислите, че съм Русофил след като толкова много оплювам тия на запАд - не. И руснаците не ми харесват много, но като гледам са по-малкото зло.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Тоя да не е решил и той да прави партия? (не мисля да му гледам "речта")

Алане, много бяло почна да сипваш - да не си приел някоя източна религия и да си в траур, бре?
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Превърнаха го в национален герой тоя, задето се изгаври с националния флаг.

Евала на бесепедерастията и малоумните им избиратели :roll::cry:
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Превърнаха го в национален герой тоя, задето се изгаври с националния флаг.

Евала на бесепедерастията и малоумните им избиратели :roll::cry:

Абе много сте ми интересни мама му стара. Шамара национален герой го превърнали, кой е национален герой въпреки всичките си просташки изказвания? Я погледни реално на нещата, боко даже не знаеше калъв е националния флаг, наричаше го "бяло червено зелено", да не говорим за всичките му изцепки и издънки, глупостите му по адрес на хората и всичките простотии които набърка. Айде моля те вземи се съвземи малко вече и стига се кланяй на фалшиви и некадърни идоли!!!
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Биг Та ША :-o
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Уни, специален поздрав за тебе с новият ви кумир :)

http://www.vbox7.com/play:d96450e1&start=270

Говори ми после за на Боко изказванията - я погледни ти на кой се кефиш бе :D


В отговор на поздрава:

[video=youtube;9drMeacci2M]http://www.youtube.com/watch?v=9drMeacci2M[/video]

А да допълня не ми е кумир шамара, даже и не го харесвам аз слушам рок.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Ми браво на кучето, разкрило е убийство. Не само пържоли, ами и нова колибка трябва да му направят.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Я погледни реално на нещата, боко даже не знаеше калъв е националния флаг
Не се хаби да обясняваш. Със същия успех можеш да пробваш да убедиш в нещо някоя радиоточка. :)
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Не се хаби да обясняваш. Със същия успех можеш да пробваш да убедиш в нещо някоя радиоточка. :)

Прав си, нормален човек няма как да убедиш, че няколко лапсуса са по-лоши от кражбите на десетки милиарди.

Затова само малоумните бесепари се впечатлявате от тия работи.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Те щото кражбите спряха през последните 4 години, нали? Дали ще е Батко и Братко или Цецо Кумецо, ква е разликата?
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Нека не забравяме, за жалост са толкова много, че не мога да си спомня за всички!

[video=youtube;xj6JtBrGpzE]http://www.youtube.com/watch?v=xj6JtBrGpzE[/video]
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Затова само малоумните бесепари се впечатлявате от тия работи.
Малоумни бесепари ще наричаш баща ти и майка ти, дрисък нещастен.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Специално за Агейнста да види на кой се кланя:

[video=youtube;uWTJUOS5UJY]http://www.youtube.com/watch?v=uWTJUOS5UJY[/video]

Има и още много, но да не претоварвам темата, и поста, че за гейко си има специална!
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Те щото кражбите спряха през последните 4 години, нали? Дали ще е Батко и Братко или Цецо Кумецо, ква е разликата?

Разликата е там, че Батко и Братко беше държавна политика, подкрепяна на най-високо ниво от БСП, докато това тука са разни далаверки на хора познати на еди-си-кой, които се прокрадват и в момента, в който ги хванат ги спират.

Вдяна ли сега каква е разликата?
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Да не изпусна и касапина, че форума ме цака не мога в един пост да събера всичко:

[video=youtube;GjE_3LlRXdA]http://www.youtube.com/watch?v=GjE_3LlRXdA[/video]
 

Горе