Как функционалностите на платформата за електронна търговия CloudCart ти помагат да развиеш бизнеса си?

CloudCart

New Member
Електронната търговия е един от най-динамично развиващите се сектори днес, благодарение на фактори като увеличеното време, което потребителите прекарват в интернет, по-голямото удобство, което предоставя онлайн пазаруването и влиянието на COVID-19. Естествен резултат от бурното разрастване на този бранш е и засилването на конкуренцията в него. За да си конкурентоспособен в настоящата реалност е много важно онлайн магазинът ти да функционира като добре смазана машина, а това не е лека задача.

Платформата за електронна търговия CloudCart e международно признат български продукт, създаден именно с тази цел - да помогне на онлайн търговците да създадат успешен електронен бизнес и да го скалират по-лесно. Работата с нея е сигурна и интуитивна, и не изисква да имаш технически познания, а всичко се случва с няколко клика на мишката. Едно от най-големите предимства на платформата са множеството вградени функционалности, с които разполага всеки CloudCart търговец. Благодарение на тях търговците, използващи CloudCart, са генерирали общ приход от над 280 млн. лева. Именно затова не е случайно, че организации като Mastercard, UniCredit, Telenor, Банка ДСК, ИАНМСП и други избраха CloudCart за свой доверен eCommerce партньор, който да предлагат на своите бизнес клиенти.

За максималното удобство на клиентите CloudCart предоставя възможност за лесна интеграция с най-популярните методи за доставка у нас. В твоя онлайн магазин ще можеш да предложиш сигурна доставка с фирми като Спиди, Еконт, Рапидо, DHL, DPD и др. За теб като търговец, бързата обработка на поръчки с автоматични товарителници ще улесни ежедневния обем работа. А бързата и безпроблемна доставка на поръчаната стока ще остави добро впечатление у твоите клиенти и ще ги накара да пазаруват отново от теб.

Използвайки CloudCart можеш да си сигурен, че клиентите ти ще могат да се възползват от най-удобния за тях метод на разплащане. Дали, чрез популярния наложен платеж, или с по-удобните дебитна или кредитна карта, по банков път - изборът е в клиентските ръце. CloudCart предлага множество нтеграции с различни контрагенти като Банка ДСК, Борика - WAY 4, myPOS, ОББ, ПИБ, Райфайзен Банк и най-популярните международни методи на плащания като Stripe, Paypal, Braintree, Mollie и др. Освен това, платформата позволява на клиентите ти да запаметят своите данни за последващи покупки и по този начин осигурява улеснен, бърз и оптимизиран чекаут процес, особено чрез функцията автоматичната локализация на клиента по карта.

Един от начините да увеличиш продажбите си е да използваш множество канали, чрез които да достигнеш потенциални клиенти или така нареченият omni-channel. С CloudCart можеш да свържеш магазина си лесно и бързо с популярни маркетплейси и социални мрежи като си отвориш лесно Facebook shop и Instagram shop, Google shopping, Etsy магазин, да търгуваш в eMAG и OLX и много други, за да управляваш продажбите в тях от контролния панел. Няма да има нужда ръчно да качваш продуктовите си листи на всички тези места - с CloudCart това става бързо и автоматично.

А за да стигнеш до повече клиенти и да генерираш мечтаните продажби в твоя онлайн магазин е много важно да имаш правилните маркетингови инструменти. С CloudCart можеш да свържеш своя магазин с Facebook pixel и новия FB CAPI, и да следиш в реално време как се развива твоят бизнес в Google Analytic. Съвсем скоро на твое разположение ще бъде и иновативният вграден инструмент, без аналог на местния пазар - CloudCart Campaigns, с който ще можеш да управляваш дигиталните си маркетингови активности от едно място - административния панел на електронния ти магазин. Лесно ще можеш да изпращаш продажбени оферти, базирани на действията на потребителите, през различни канали за комуникации като Viber, Email и SMS-и и други. За да можеш да превърнеш клиентите си в постоянни и лоялни такива можеш да им изпращаш и автоматични имейли за потвърждение за направена поръчка, смяна на статус на поръчката, проследяване на пратките, и не на последно място - такива за изоставена количка. Това ще създаде потребителите ти усещане за високо качество на обгрижване и сигурност и ще ги стимулира да завършват забравени поръчки, което ще увеличи печалбата ти.

Както може би вече си усетил, целта на CloudCart е да ти предоставя множество възможности за развитие на бизнеса ти, вградени директно в онлайн магазина ти, така че да управляваш всичко по-лесно и то само с няколко клика. За да се увериш сам, че платформата е правилното решение за твоя бизнес, можеш да се регистрираш в нея напълно безплатно и да разгледаш сам какви автоматизации и функционалности са на твое разположение.

CloudCart, добре дошъл си и ти!
 
Последно редактирано:
Потвърждавам!
Платформата на CloudCart е лесна за работа и повечето неща са много добре систематизирани.
Отделно има и ръководство за разрешаването на всеки един казус.
Съпортът им реагира бързо и адекватно.
Препоръчвам!
 
ece
13сек време до интерактивност на мобайл - вие нормални ли сте?
5 секунди за изобразяване на най голямо съдържание - WTF???
Трябва да си пълен ламер, че да си качиш бизнеса при Вас!
 
Последно редактирано:
Аз не съм доволен от пошлата реклама и съмнителния коментар
Здравейте! За нас обратната връзка е изключително важна и благодарение на нея се развиваме. Екипът ни от специалисти работи усилено върху подобряване на услугата ни. Може ли да поясните какво точно имате предвид и защо не сте доволен?
 
Е как да съм доволен от копи пейст на някакъв ферман?
Това лайно дето си го изпляскал не е за потребителите на форума а за гугъл бота - дефакто на вас ви е през х*я за тях.
Ако имахте желание за дискусия поста нямаше да изглежда по тоя начин. Ама като знам собственика колко е алтав и как скача като госпожица на всеки осмелил се да критикува клоудкарт не се и учудвам.

Ако помолиш @Blinky може и да ти изтрие темата и да пуснеш една като хората - с техническа информация, условия, плащания - неща които да интересуват потребителите а не разни ботове.
 
Аз не съм доволен от пошлата реклама и съмнителния коментар
Бате, ти от малко неща си доволен. :)

Това е представяне като представяне, не знам кое точно не му е Ок, ако се иска някаква техническа обосновка или фичъри, пита се. А реално не това, което ти е нужно, не е ли описано на сайта им?
 
ece
13сек време до интерактивност на мобайл - вие нормални ли сте?
5 секунди за изобразяване на най голямо съдържание - WTF???
Трябва да си пълен ламер, че да си качиш бизнеса при Вас!
Здравейте! Работим върху подобряване на скоростта, която обаче не зависи само от нас, но и от множество други външни фактори. Стремим се да предоставяме все по-добра услуга и благодарим за обратната ви връзка.
 
... скоростта, която обаче не зависи само от нас, но и от множество други външни фактори.

Като например?
Не се заяждам, искрено ми е интересно.
 
Здравейте! Работим върху подобряване на скоростта, която обаче не зависи само от нас, но и от множество други външни фактори. Стремим се да предоставяме все по-добра услуга и благодарим за обратната ви връзка.
По-голяма глупост не бях чувал до сега........... Идея си нямам как ви търпят клиентите ви още.....
 
ece
13сек време до интерактивност на мобайл - вие нормални ли сте?
5 секунди за изобразяване на най голямо съдържание - WTF???
Трябва да си пълен ламер, че да си качиш бизнеса при Вас!

Бая ламери сме там значи. Аз лично съм нямал фрапантни проблеми с магазините ми в CloudCart. Когато съм имал обаче проблеми, съм получавал адекватна помощ от съпорта.
По-голяма глупост не бях чувал до сега........... Идея си нямам как ви търпят клиентите ви още.....
Мисля, че горе ти отговорих поне аз как ги "тъпря" още. Пък и гледам, че всъщност имат все повече магазини на тяхната платформа. И доста големи брандове също гледам, че им ползват платформата, нямам идея те дали са доволни или не, но очевидно си седят при тях.
 
Бая ламери сме там значи. Аз лично съм нямал фрапантни проблеми с магазините ми в CloudCart. Когато съм имал обаче проблеми, съм получавал адекватна помощ от съпорта.

Мисля, че горе ти отговорих поне аз как ги "тъпря" още. Пък и гледам, че всъщност имат все повече магазини на тяхната платформа. И доста големи брандове също гледам, че им ползват платформата, нямам идея те дали са доволни или не, но очевидно си седят при тях.
Това с големите брандове всеки път го чувам - те ако знаят колко клиенти губят от калпавите си сайтове - ще се гръмнат..... Ако търпите нещо с 5 сек време на зареждане на най голям елемент - то не сте за този бизнес

Винаги ги казвам - големите брандове са като дойни крави - доят ги едни пускачи на реклами дето нямат полза от добри сайтове - те имат полза да пускат реклами.

Всъщност добре, че има толкова калпави сайтове, че да можем и ние да просъществуваме....
 
Последно редактирано:
Това с големите брандове всеки път го чувам - те ако знаят колко клиенти губят от калпавите си сайтове - ще се гръмнат..... Ако търпите нещо с 5 сек време на зареждане на най голям елемент - то не сте за този бизнес

Винаги ги казвам - големите брандове са като дойни крави - доят ги едни пускачи на реклами дето нямат полза от добри сайтове - те имат полза да пускат реклами.
Факт е, но както казах виждам и страшно много нови сайтове изникващи на CloudCart. За скоростта на зареждане, отново нямам проблем, предполагам си зависи от сайт до сайт и контента му. Но имам пример на сайт в CloudCart, който е с 18к+ продукта и си е пушка.
 
Факт е, но както казах виждам и страшно много нови сайтове изникващи на CloudCart. За скоростта на зареждане, отново нямам проблем, предполагам си зависи от сайт до сайт и контента му. Но имам пример на сайт в CloudCart, който е с 18к+ продукта и си е пушка.
Дай да го видим този сайт, че ми стана интересно.....
 
Това е поради липса на алтернативи.
По скоро хората ги мързи да мислят и искат лесни решения.
Както казва шефът на една куриерска фирма - искат да се плъцикат на морето и парите сами да идват...
 
По скоро хората ги мързи да мислят и искат лесни решения.
Както казва шефът на една куриерска фирма - искат да се плъцикат на морето и парите сами да идват...
И това ама мемързеше да пиша :) Като цяло всички услуги от този тип в БГ са на супер куца оферта. И вингаи съм се чудел какъв тъпар трябва да си, че да се вържеш.

А някой като почне да ми пише или да ми говори така:

"За нас обратната връзка е изключително важна и благодарение на нея се развиваме. Екипът ни от специалисти работи усилено върху подобряване на услугата ни."

Направо ми се иска сам да си прегриза гърлото. И веднага попада в в спам, игнор, блек и каквато там лоша листа се сетиш.
 
Последно редактирано:
И това ама мемързеше да пиша :) Като цяло всички услуги от този тип в БГ са на супер куца оферта. И вингаи съм се чудел какъв тъпар трябва да си, че да се вържеш.

А някой каот почне да ми пише или да ми говори така:

"За нас обратната връзка е изключително важна и благодарение на нея се развиваме. Екипът ни от специалисти работи усилено върху подобряване на услугата ни."

Направо ми се иска сам да си прегриза гърлото. И веднага попада в в спам, игнор, блек и каквато там лоша листа се сетиш.
Ще пренебрегна това, че според теб щом ползвам тази платформа съм тъпар. Ама съм ползвал и шопифай и не съм видял много по-различно. Тествал съм и другите български SaaS алтернативи - гомбашоп, селитон и шопико, еми да, моето лично мнение е, че CloudCart е като ферари в сравнение с тях, които са като фиат. Не ангажирам никого с мнението си, просто го изразявам.
 
Това е поради липса на алтернативи.

Ще пренебрегна това, че според теб щом ползвам тази платформа съм тъпар. Ама съм ползвал и шопифай и не съм видял много по-различно. Тествал съм и другите български SaaS алтернативи - гомбашоп, селитон и шопико, еми да, моето лично мнение е, че CloudCart е като ферари в сравнение с тях, които са като фиат. Не ангажирам никого с мнението си, просто го изразявам.
Всеки има правото да ползва каквото иска. За това има хора с различни нужни и съответно, различни решения. Как го виждате някой с малко магазинче за цветя да отдели 1-2К за някакъв опен сорс. Плеска си един план, най-вероятно най-ниския и си ти. И не иска да се занимава с какви ли не модули, инсталации, бази, файлове, седи и само цъка и си плаща. :)
 
Тествал съм и другите български SaaS алтернативи
С това можеш само да затвърдиш мнението ми. Всеки които сам си причинява ползването на тези недоразумения няма какво друго да бъде....

Колко и да нямаш знания или умения все можеш да измислиш или намериш по-добра алтернатива. Заробващи условия, дървен дизайн, съпорта си мисли, че е хванал Моисей за кайсиите, някакви цени все едно предлагат амазон и т.н.
 

Горе