Кога ще почнат да продават поли и рокли за мъже в мъжките секции на магазините?

Заради тази тема бих подкрепил референдум за напускане на ЕС.. всичко идва от там..
Лошото е, че дори и да не сме в ЕС, продажните ни политици пак ще си въртят схемите, но може би ще е една идея по-добре.
 
Това е дискриминация. И към двата пола, ако са два, и трябва да сме благодарни, че някак си все още са само два. Защото - как може за жените да има панталони, а за мъжете да няма рокли?

Наскоро ми поръчаха да купя кърпички за премахване на грим и безцветен лак, и продавачката - жена ме гледаше едно такова, все едно - "баси гея".
 
как може за жените да има панталони, а за мъжете да няма рокли?
На жените им отива да крадат от мъжете, но обратното е фарс. Мен лично ме отвращават мъже с оскубани вежди. Говорим за оскубани, а не за дискретно почистени.

Наскоро някой (Денис Ризов) разказваше как в щатите започнали да оставят тампони в мъжките тоалетни, за да няма дискриминация.

п.с. Дафни, продавачката по-скоро те е гледала със съжаление и си е мислила "горкият човек, някоя яко го командори''. Много мъже биха отказали да изпълнят такава поръчка. И с право! Никога не съм поръчвала на мъж да ми купува бюти консумативи, нито пък санитарни принадлежности.
 
Сутринта чета - глоба в Канада, ако кажеш нещо против обратните, докато са на парад. След това четох, че в щат на САЩ искат да легализират промяна на пола на непълнолетни без знанието на родителите им. После в Англия имало някакво предаване, в което голи мъже се показват пред деца, за да изучават телата им. А сега чета тук, че нямало поли за мъже. И тези неща се случват в един ден. Не съм много голям оптимист за това, което ни очаква.
 
Може би не трябваше да политизираме и тази тема, но грубото натрапване на либералните идеи отново разделя обществото ни. Ето какво се споделя в социалните мрежи

1681826787131.png
 
  • Like
Реакции: Vbb
Никакви предприемачи не сте! Парите не миришат! Ниша си е, както казва контрата. Много сте тесногръди! :D

А тия по селата с големите ръки и дето закусват с винена попара още не са узрели за такива неща! :)
 
Може би не трябваше да политизираме и тази тема, но грубото натрапване на либералните идеи отново разделя обществото ни. Ето какво се споделя в социалните мрежи

Виж файлът 28767
Ами... не не трябваше, сякаш. Манди. Това е падение, вместо да се изфилосфоства, се политизира.
 
вместо да се изфилосфоства, се политизира.
Няма как да се изфилософства нещо, което е напълно лишено от смисъл, Дафни. Политизира се, защото е политическа тенденция хомосексуализмът да се налага като норма и дори да се издига в култ.

Винаги е имало и ще има хора с различни сексуални предпочитания, но е факт, че в някои епохи, хомосексуализмът е по-изявен, а в други, сякаш не съществува. Например в древна Гърция е бил на мода, както и днес, което стимулира младите да експериментират.

Като цяло, мисля, че сексуалността не бива да се политизира. Визирам кликата, която го налага, а не обикновените хора, на които им идва в повече.
 
Като цяло, мисля, че...

A можеше просто да го консултираш за кройки и модели и т.н.

Едит: ужас, кво бях написал.
 
Последно редактирано:
ужас, кво бях написал.
Какво??? Дай, дай... Може да е по-добро от препоръките за консултации.
Не, че не мога, ама... подозирам, че авторът на темата е по-голям експерт.
 
Какво??? Дай, дай... Може да е по-добро от препоръките за консултации.
Не, че не мога, ама... подозирам, че авторът на темата е по-голям експерт.
Добре че не видя. Груба шегичка дето ми се видя смешна на момента ама после като я прочетох и ми се стори ужасна.

Та викам темата да се разглежда като отделен казус. Има си конкретно предложение за мъжки рокли. Аз съм "що не".
 
Добре че не видя. Груба шегичка дето ми се видя смешна на момента ама после като я прочетох и ми се стори ужасна.

Та викам темата да се разглежда като отделен казус. Има си конкретно предложение за мъжки рокли. Аз съм "що не".
Космати дебели крака с чорапи до коленете, сандали или плетени обувки от соца, гарнирани с лятна жълта рокля... Мммм... Неочаквано добра комбинация 😀 😀 😀
 
Космати дебели крака с чорапи до коленете, сандали или плетени обувки от соца, гарнирани с лятна жълта рокля... Мммм... Неочаквано добра комбинация 😀 😀 😀

Да де - таман ще можеш да пробуташ и кола маска, както и разни допълнителни аксесоари.
Сигурен съм че си има консуматори и за тоя тип естетика.

Аз ше преживея гледката.
 
Вижте тука какво става:

 
  • Like
Реакции: 9876
таман ще можеш да пробуташ и кола маска
Бай Контра, хич не си запознат с тренда на новата мода, какви коли маски ?
Вече не е модерно жените да се обезкосмяват, а само мъжете !



1ba0fec7-ea68-4e71-b01c-b758aa34a18c.jpg
 
Вече не е модерно жените да се обезкосмяват, а само мъжете !
Сетих се за онзи стар виц, където една жена се подпряла с високо вдигната ръка на стената, случаен минувач я забелязал и възкликнал: Е ба*ти шпагата... 😀
 
всъщност то има такава скрита ВИП секция във форума , просто помоли @Blinky да ти даде достъп до нея. Има няколко от известните тук членове на форума с достъп до тази секция , мога да ти ги изброя поне тези за които аз се сещам като @Sky , @fast_and_the_curious , @$INeed$ , @tipin , попитай ги на ЛС да ти дадат достъп
Мисля, че и на теб ти е време за тротинетка. ;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Мисля, че и на теб ти е време за тротинетка. ;)
я кой се завърнал... свършиха ти хапчетата ли?
 

Горе