Кои за бога са тези Боклуци?

От: Кои за бога са тези Боклуци?

Толкова ли е трудно да се извиниш и да признаеш грешката си. Голям сеир стана за една нищо и никаква статийка. Най-смешното обаче е, че ощипаните госпожички с комсомолски манталитет не могат да проумеят, че като забраниш на някой да говори, сиреч му дадеш бан, това няма да ти реши проблема. :lol:
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Ред, да така е, даже напротив - ако няма основания да се заключи една тема, не само че се поддтиква към по-голямо бучане, ами и се доказва предубеденост, едностранно съмишлие (което пък ебава най-важното за такива форуми - безпристрастността) и гузност :)

Ноки, аз съм в пъти по умен и мъдът бот от оня де кво му сигнализиреат тва прави :) Това със сигналите (както и с пин-писмата), според мен трябва много сериозно и в контраст с родната действителност да премислят...колко и трудно да е то :D Щото едва ли са светнати с тупан-бг-практиката - спорта аджена, да се киснеме за щяло и не-щяло, поради вредни навици като - злоба и завист :)
Е, ти пример - зарад жалкият сигнал на некой охльов без пишка на мен ми резнаха сайт от сенса зарад два чифта кьопави цици и едно полукълбо на задник, който е въртел рекламите им поне две години...
 
От: От: Кои за бога са тези Боклуци?

А аз съвсем се обърках...

да ти кажа - и аз :mrgreen:

значи днес гледам фрагменти от статията са индексирани и във ...ремонти....ком
статията е изтрита..- незнам кога
но чичо гъугъл я пази..
чрез кеша видях, че е публикувана на 26.10
а сега я няма ... :lol:
вече и аз не мога да разбера на колко места и кога е копирана ...
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

А иначе ти ли си я писа? Да не ти я е писал фрии-то дето е имал ангажимент и към другият...сещаш се тогава къв галвоч е станало :)
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

А иначе ти ли си я писа? Да не ти я е писал фрии-то дето е имал ангажимент и към другият...сещаш се тогава къв галвоч е станало :)

Не.
Работя с един и същи човек от много време.
А и проверявам получения текст след това. Тази беше станала страхотна! Даже клиента я хареса...
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Ами тогава е редно да се замислиш дали твоят човек не е работел и за другият...дава ти на теб статията, дава и на другият (който също изглежда е поръчител) щото го е мързело или ...се тая. Съществува вариат и двамата поръчители да сте твърде амбициозни и сега да се дърляте на кой е статията. А тя изглежда не е на нито един от вас :) Тоест (АКО Е ТАКА) нека твореца прояви смелост и пише публично "тая статия съм я давал само на норт" (например) Щото в другият случай вие се ръчкате незаслужено, най-малкото поради амбициите си и егото че сте прави (сами за себе си)

Тва е само идея, не заставам зад нея, но след като изчетох всичко ми се струва логично (като теория) и разумно (лансера да се изкаже)
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Такова объркване е възможно, но силно се съмнявам да е станало...
Вчера си писахме и да е споменала ако пише и за друг човек.
Мога дори да се обзаложа, че не е станало така :)

Иначе съм сигурен, че няма да има против да пише, но ако иска да го направи.
Аз й имам пълно доверие и няма да спра да работя с нея.

За мен остават двете версии
- статията да е копирана веднага след пусликацията в дира - въпреки, че се разлинават с 1 ден
- статията е копирана 1 ден преди публикуването й

Версията която изложи е напълно възможна, но не и за този случай.
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

ХАЙДЕ да ъпнем малко, че ги позабравихме героите.
 
Единия от многото герои съм аз!

Аз съм написал на @nortrant какво е моето виждане по този въпрос много отдавна и мисля, че сме се изяснили, то се вижда, статиите ги няма.

Ще попитам и тук - @AlanFort, какъв ти е проблема с мен?
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Е като ги няма какво? Няма ги защото е станало на въпрос, ако нямаше тема, статията дали щеше да я няма? ОТГОВОРИ МИ НА ШИБАНИЯ ВЪПРОС КАК СТАТИЯТА Е ПОПАДНАЛА В ТВОЙ БЛОГ, КАТО ДИРЕКТОРИЯТА НЕ Е ТВОЯ
 
Не съм длъжен да ти отговарям. Отговорил съм на потребителя nortrant какво е моето виждане по въпроса как е станало цялото объркване.

А кога ТИ ще отговориш на моя въпрос - какъв ти е проблема с мен?
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Объркване ли му казваме вече?
Нямам проблем с теб, даже си ми доста неприятен поради необясними причини, донякъде и с държанието ти от няколко месеца.
 
Re: От: Кои за бога са тези Боклуци?

Объркване ли му казваме вече?
Нямам проблем с теб, даже си ми доста неприятен поради необясними причини, донякъде и с държанието ти от няколко месеца.

Това ни е разликата, аз не съдя за хората без да ги познавам.
 
От: Кои за бога са тези Боклуци?

Абе ти съдиш само чрез банове, които тук няма как да упражниш, това е ясно.
 

Горе