Колко дена, години сте били на сухо!

От: Колко дена, години сте били на сухо!

ха-ха и какво проклето има в това да си гледам за BMW?
Значи тия, които са си ги купили вече BMW-тата да не излизат, за да не ги сдавят проклетите кучки :lol:

Баси логиката за претенциозност.

Преди време се запознавам с един много як пич- умен, рус, със сини очи, Философ и първа среща казва, че ще е с BMW и честно аз мисля, че се шегува и ще е с някакво от 1998. Отивам на срещата и ... изненада М3-ка последна от 2001 , уау! А как возиииииии не е истина!
Лесно ли е да си купиш такава кола за близо 50К?м? Хич даже :) но това си беше ... априори :lol: не че след като е разбрал претенцията ми е отскочил и си го е купил, нали ...
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Дали?
Мокра случка, вчера на обяд слезнах да си вземам бира от магазина и веднага имаш с кой даже да я изпия, пък после знам ли, но просто не съм такъв човек.
Пък, да не говорим , че едно плащане на к**ва става доста по-бързо от занимавки в дискотеки. Аз в дискотеки не ходя от доста години щото все някви малолетни се лепят като луди.
Тъй-че тук може да поспорим доста. ;)

Е, уни, ти явно си някакъв сексуален магнит за жени и трябва да разгонваме жените около теб, за да не се възползват сексуално от организма ти. Но за средностатистическия мъж (не говоря за редки скъпоценности като теб) е по-трудно да забърше нещо, отколкото за средностатистическата жена. То капризи разни за материално благосъстояние (поне водка със сокче трябва да почерпи), то морал, то завистливи приятелки.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Значи излиза, че ти Гагарин, всъщност никога не си била "на сухо" защото не си претенциозна ...
Браво на теб! :clap:
Почти като moneff &leonsss след казармата. Но малко неприятно и отблъскващо, а и много болести се разпространяват от мръсни ръце и амнезията след напиването. Или? Ти кажи ... ето възможност за механизЪма?! Да не се остава на сухо. Не бъдете претенциозни! Алелуя! :-o
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Така е, не съм претенциозна - случвало се е да излизам даже с мъже с колела, които нямат коли :)
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

ха-ха и какво проклето има в това да си гледам за BMW?
Значи тия, които са си ги купили вече BMW-тата да не излизат, за да не ги сдавят проклетите кучки :lol:

Баси логиката за претенциозност.

Преди време се запознавам с един много як пич- умен, рус, със сини очи, Философ и първа среща казва, че ще е с BMW и честно аз мисля, че се шегува и ще е с някакво от 1998. Отивам на срещата и ... изненада М3-ка последна от 2001 , уау! А как возиииииии не е истина!
Лесно ли е да си купиш такава кола за близо 50К?м? Хич даже :) но това си беше ... априори :lol: не че след като е разбрал претенцията ми е отскочил и си го е купил, нали ...
Жалко че само те повозиха, а не те и изчекнаха у БМВ-то :) А то въобще имаше ли нужда - колко оргазъма получи само от возенето? :)
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Няма нужда от разгонване, аз казах точно и ясно като съм с някой съм с него, ако ще и гола да я видя ще се обърна и ще си заспя.
Пък магнита не знам, може и така да е иначе съм грозен тиквеник, но пък явно много ми знае устата и за туй.
Е, уни, ти явно си някакъв сексуален магнит за жени и трябва да разгонваме жените около теб, за да не се възползват сексуално от организма ти. Но за средностатистическия мъж (не говоря за редки скъпоценности като теб) е по-трудно да забърше нещо, отколкото за средностатистическата жена. То капризи разни за материално благосъстояние (поне водка със сокче трябва да почерпи), то морал, то завистливи приятелки.
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Сушата ней за мени,, аз съм кът малко лапи и се гледам цопна вгйола ,,, пък и ся времи заморе ши цопам мноо
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Кака Каси пак изявява автопрепочитания за трите букви, дал са ния изпитам на курмувани
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Спри чикиите за известно време и ще видиш как ще се промениш.
Направо много смотани изказвания чета, в тази тема.........
Сушата ней за мени,, аз съм кът малко лапи и се гледам цопна вгйола ,,, пък и ся времи заморе ши цопам мноо
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Аа то и туй нема лошо ма чикиите са за затворенти кочове кой ходи на паша кът мени ни му трева
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

:lol: Баси колко съм напред, дори не предполагах ... 8)

Сега, ако ви споделя, че по-яко беше, как една популярна рокзвезда пък ме взе с кабрио СААБ-че :twisted: но много хубаво лятото да се возиш и в такова.
И си кара бавно и на центъра къде да паркира около Народния и някакви хора спират да му кажат, че новото му парче е много яко!
Ей така без претенции, случайно. Ама си е хубаво преживяване.
Вдъхновение за парче да си е също приятно....

[video=youtube;KCM2nhcQBrw]http://www.youtube.com/watch?v=KCM2nhcQBrw[/video]
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Да си чувал приказката: Куче дето лае не хапе, та и всички в темата голяма приказка голямо нещо, явно секс не сте надушвали от много време. Не изключвам и себе си, но аз съм друга бира.....
Аа то и туй нема лошо ма чикиите са за затворенти кочове кой ходи на паша кът мени ни му трева
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Ти па ся ши са изкараш спицялна бира, ми налий за консумация отваряй и пий докът ней извитрела
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

На Леонсио поредната тъпа тема, вече 4 страници.

Естествено с нужните "отплесвания".
Какво общо имат колите (в частност тия с три букви) с е*ането?

Това е то - чалгия културата - имаш кола е*еш, нямаш кола - бараш меча.

По колите ще ги познаете...
Чалга Библия на 21 век.​
 
От: От: Колко дена, години сте били на сухо!

А, ти да си засичал, леонсио, бластера и даласа (той нямам как , че е нбаннат) на едно?
На Леонсио поредната тъпа тема, вече 4 страници.

Естествено с нужните "отплесвания".
Какво общо имат колите (в частност тия с три букви) с е*ането?

Това е то - чалгия културата - имаш кола е*еш, нямаш кола - бараш меча.
 
От: От: Колко дена, години сте били на сухо!

На Леонсио поредната тъпа тема, вече 4 страници.

Естествено с нужните "отплесвания".
Какво общо имат колите (в частност тия с три букви) с е*ането?

Това е то - чалгия културата - имаш кола е*еш, нямаш кола - бараш меча.

По твоята логика, очевидно нямаш кола и бараш меча, но пък не си чалга-културен.
Защо реши, че мъжете с възможности да си позволят хубава кола единствено са оценени заради това. Ми помислете малко без комплекси.
Иначе си цъкайте с любов и отдаденост никой няма да ви глоби.
Същото е, ако искаш елементарно, дори не да искаш, а подсъзнателно да очакваш и да се надяваш една жена, да ходи редовно на козметик, вероятно е курва, която по принцип се поддържа, за да може да забие някой по-отворен. А всъщност на нея да й е достатъчно добро отношение ... но прозирайки комплекси някак да не е привлечена. Кучка ли е? Или чалгарка? Вероятно. Въпрос на усещане и настроение. Гроздето е кисело понякога.
 
От: От: Колко дена, години сте били на сухо!

Какво общо имат колите (в частност тия с три букви) с е*ането?.

Мине знам кво общо ама с курмуването сигурно затуй са набляга на трите букви
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

При толкова видове лубриканти на пазара, за каква суша въобще говори Леонсио още не мога да разбера ама да върви приказката...
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

Кака Каси пак изявява автопрепочитания за трите букви, дал са ния изпитам на курмувани

Само ако имаш на какво. Още повече, че имам шофьорска книжка, но тя не е критерий.
Пак да отбележа, че и мен много ме дразнят кифли в BMW-та, но ако съм мъж и не съм им го купил аз, очевидно имат качества ... така да се каже.

Отделно съществува вариант ... това по истински случай на приятелка- искала да паркира, но не може и вижда разпускащи мъже в съседната кръчма квартална, отива и ги моли учтиво ... няма проблем, дори на три мастики й паркират колата без драскотина 8)
 
От: Колко дена, години сте били на сухо!

При толкова видове лубриканти на пазара, за каква суша въобще говори Леонсио още не мога да разбера ама да върви приказката...

Ако е вегетарианец или природозащитник и предпочита нещо различно от "гняс", и то не по Коледа, е в правото си да си пише като много други макар и видимо и убеждаващи в "удоволствието" да предпочиташ или да се задоволиш със ...свинско.
 

Горе