Конкурс за: Конкурс за лого Картинг клуб

Статус
Not open for further replies.
Радвам се на критиките и ги приемам. До момента са малцина душите който са показали предложенията си , а най интересното е как те дори и дума не обелват да критикуват. Всички критики основно от Mat който освен да плюе по някого друго не е свършил. Като разбира се и това е полезно. Както искам да ви задам въпрос имате фирма правите регистрация в форума , но вие правите тази регистрация за да се изпълни ваше искане (лого,сайт или каквото и да е )как точно си представяте ще се даде работа след като той няма възможност да я предложи. Или очаквате той да седи Х време за да не нов профил и да има рейтинг та да ви даде работа- задача или каквото и да е . А относно казаното от white_pawn изразява точното ми мнение за което му благодаря. Критици винаги е имало ще има и както казах те винаги са хора където нищо не са направили но .....
Успех на участниците и успешна седмица.
 
За всеки работа е различно. За едни работа е да работи в завод за друг работа е дори и да седи. Аз не омаловажавам труда на когото и да е и го приемам като работа . Дори вашият коментар Sky е работа ( отделено време ) според мен.
 
Според мен най-тежката работа е да си търсиш причина да не платеиш на хора, които вече са свършили някаква работа.

Аз съм простоват човек, съдя хора не по приказките им, а по делата. Даде се срок и задение с определено възнаграждение, хората работиха по него, срока за плащане дойде. Като пусна сливенския баш работодател конкурса никъде не написа, че по негова преценка е дали ще се плати, дали ще се уважи труда на хора, дали ще се уважи тяхното време. Засега отговорът и на трите въпроса е едно огромно не с един нагъл сливенски среден пръст насочен към всички дизайнери.

Явно и картинг клубовете са като рокерските клубове - най-големите измамници, рецидивисти и рекитъори събрани на едно място.

Къде да парите? Хората не могат да си купят хляб с празни думи, било то и от елитния сливенски вид.

В случай че не си разбрал аз нямам нищо против да ти сера на темата и да се погрижа никой друг да не си загуби времето с теб. Повече лога едва ли ще получиш тук като предложения, така че или плащай или се изнасяй с подвита опашка като наглия измамник, какъвто си.
 
До сега Mat се държах доста цивилизовано ама ти явно си от хората така наречени клавиатурни всезнайковци. Виждам че си майстор с етикетите на хората и на чист жаргонен език ще ти отговоря точно така " Що не вземеш да ми се разкараш от конкурса и главата тъпако и не вземеш да изведеш жена си на разходка та белким си починем от твоята мъдрост" . С всичките си постове показваш интелигентността си само , а за твое успокоение ти не си избран да спечелиш нищо и спокойно можеш да ни освободиш от присъствието си което и без това е хипер излишно. Човека в този конкурс който ще определи каквото и да е съм само аз ти си един лаладжия само.
 
Говори ми на ушенце, г-н Правила Определящ, покажи на потенциалните дизайнери още 10-тина причини да не участват в конкурса, развей това его като парцалив флаг наляво и надясно и а в ... прясно.

Благодаря че така старателно продължаваш да ми отговаряш, сигурен съм, че ползите за имиджа ти и този на опърпания ти сливенски карт клуб, който не може да си позволи 150лв. за лого, със всеки отговор само се множат.
 
Мат, стига е, човек :) Чесно кажи, кои от тия "предложения" до тук тип сток имиджи стават за нещо? Не говорим за парите, а че са пълна нула! Труд било, какъв труд е това? "Кидс картинг клуб лого" в гугъл! Смях!

Иначе грешка на автора на конкурса, че не е посочил лога, които му харесват.

Към автора: избери някоя от тия смехории, после разгледай дизайнерите тук, а не "дизайнерите" и се обърни директно към някой колко ще ти струва да ти направи едно смислено лого.
 
Към автора: избери някоя от тия смехории, после разгледай дизайнерите тук, а не "дизайнерите" и се обърни директно към някой колко ще ти струва да ти направи едно смислено лого.
Сакън, не така.
Хората инвестираха 2 месеца чакане да гръмне сеира.

Би било жалко да го провалим в последния момент, постъпвайки по най-интелигентния и коректен начин.
 
  • Like
Реакции: Mat
Риск пичели, риск губи. Ако някой му беше снесъл лого за 500лв. на цената на 150лв. в този конкурс, щеше да избере него, да плати 150лв. по банков път с банков превод за сметка на получателя, и да си изтупа ръцете доволен.

Обаче стана обратното, не му снесоха лого каквито ги правят за топ 500-те компании на САЩ за 150лв. и кесията се загуби някъде на пистата за картинг и не могат да я намерят целия карт клуб, независимо колко пъти обиколиха с картовете да я търсят.

Сега как ще отидат да представляват България в Европа, хем без кесия, хем без достойнство? Преди поне кесия имаха.
 
.
 
Последно редактирано:
Довършихте конкурса!
Верно сроковете са Уау, очакванията Уаооо, а заплащането Мяу, ама след такива коментари кой уважаващ себе си дизайнер би посмял да даде предложение.

Според мен трябва да се забранят коментари на не участващи в конкурса, то пък вече всеки може да участва.
Не според мен тва е много пагубна практика за конкурсите, ставали са в миналото много готини конкурси, но тоя хейт ебава майката на всичко, било то и градивен до някаква степен.
А вие губите от всичко тва, няма по далавера да направиш конкурс за 200лв и да получиш 20 предложения, но като хейта е в повече независимо какъв е конкурса добър, лош, генерирани предложения на ИИ, всичко отива по дяволите.
 
Довършихте конкурса!
Верно сроковете са Уау, очакванията Уаооо, а заплащането Мяу, ама след такива коментари кой уважаващ себе си дизайнер би посмял да даде предложение.

Според мен трябва да се забранят коментари на не участващи в конкурса, то пък вече всеки може да участва.
Не според мен тва е много пагубна практика за конкурсите, ставали са в миналото много готини конкурси, но тоя хейт ебава майката на всичко, било то и градивен до някаква степен.
А вие губите от всичко тва, няма по далавера да направиш конкурс за 200лв и да получиш 20 предложения, но като хейта е в повече независимо какъв е конкурса добър, лош, генерирани предложения на ИИ, всичко отива по дяволите.
Аз си направих една от добрите ми дигитални рисунки заради този конкурс, или каквото и да е.
 
Довършихте конкурса!
Верно сроковете са Уау, очакванията Уаооо, а заплащането Мяу, ама след такива коментари кой уважаващ себе си дизайнер би посмял да даде предложение.

Според мен трябва да се забранят коментари на не участващи в конкурса, то пък вече всеки може да участва.
Не според мен тва е много пагубна практика за конкурсите, ставали са в миналото много готини конкурси, но тоя хейт ебава майката на всичко, било то и градивен до някаква степен.
А вие губите от всичко тва, няма по далавера да направиш конкурс за 200лв и да получиш 20 предложения, но като хейта е в повече независимо какъв е конкурса добър, лош, генерирани предложения на ИИ, всичко отива по дяволите.
Ти предложение не си поствал, само теории развиваш...
 
Да, сигурно хората са се изплашили да посегнат към безкрайните пачки от критиките, не от липсата на каквото и да е уважение към труда им от някой сливенски пишман тарикат, който си е изхарчил джобните на карт пистата.

Заради такива аполоджистки изпълнения ще продължават палячовските изпълнения като обяваването на конкурси, на които се плаща само когато на създателя му изнася.

Ти като така загрижен да стават хубави конкурси покажи на другите как се прави и отдели 3 часа да направиш едно лого за сливенския арт критик със сливи в устата.
 
Хубави конкурси няма как да станат по този начин според мен.

На практика правилата не забраняват да продължиш конкурс, ако нямаш достатъчно предложения, не е ли така?
Няма правило което да регламентира с колко време могат да се удължават, може до другата година по Коледа.
Правилата не регламентират минимална награда за конкурс, правилата не регламентират забрана на използване на ИИ, дори не регламентират откровено копиране на идеи.

Тоест тук имаме едни изключително демократични правила, които дават изключителна свобода и възможност за изява на широк кръг хора с идеи, дори и такива които си нямат и хал хабер от дизайн, но пък искат да се изявят, но без някакви иронични и болни олигофрении или не знам как да го нарека.

Но целия тоя хейт, коментари, мнения, критики в конкурс са напълно излишни според мен и отблъскват особено по-чувствителните творци, а всеки който по някакъв начин се счита за творец малко или много е с по-ранима душа.

Всички хора по принцип които много мислят са такива, дебила е му е все тая, тегли една майна на всички и го боли шмайзера, вкара две рИкии, сбие се с някой и изкара лошотията, негативизма от себе си, има и такива които разцъват по социалките и си разтоварват щуротията.

Май много задълбах.
Но накратко изразих мнение, което на практика няма място в конкурс, според мен,
самокритика малко;)
 
Защо всички слагате каринга като основен елемент? Защо не пробвате да наблегнете на името, може да се включи писта, купа, километраж или нещо подобно. Предложенията до сега са повече от детски 😁
 
Според мен трябва да се забранят коментари на не участващи в конкурса...
Не е вариант. Ето, аз вече съм участник и мога да пиша в темата :)
 

Прикачени файлове

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    35.2 KB · Преглеждания: 24
Защо всички слагате каринга като основен елемент? Защо не пробвате да наблегнете на името, може да се включи писта, купа, километраж или нещо подобно. Предложенията до сега са повече от детски 😁
Може и херинга. Дай едно предложение,интересно ми е. Имаш заложби. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе