Към админите

Гледам, че много хора тук искат да такова майките на други, та май ни трябва един експерт.
Или Сексперт от школата на Фройд ;)
 
Прав си, по правило е така, но като всяко правило - има изключения. Форумите и социалките са полезен източник на инфо, обмен на опит и нови бизнес връзки. Отделно си е и до човек. Тръмп и Мъск като туитват и "постят" за несериозни предприемачи ли ги приемаш? ;)
Мисля, че си ме разбрал правилно. Нито Тръмп, нито Илонката разтягат лакърди като " прериемчите" тук нали?
 
Да, правят го от профилите си в социалните мрежи. Боже, каква разлика. :)
Но и от това печелят пари ;). Спекулация с акциите най-малко...
 
Да, правят го от профилите си в социалните мрежи. Боже, каква разлика. :)
Ами признай, че е различно да четеш Тръмп когато троли за Русия, Илонката за Тесла и Ремайнда за самолетносачите и безплатната и 100% вярна информация от Flight radar :)
 
Ами признай, че е различно да четеш Тръмп когато троли за Русия, Илонката за Тесла и Ремайнда за самолетносачите и безплатната и 100% вярна информация от Flight radar :)
Има голяма разлика според мен. Наш'то момче е къде-къде, ония двамата пасти да ядат.:)
 
Е много ясно че няма да влязат хора с 20+ години опит и да дават съвети тука.. но например някой новат с 1-2-5 годишен опит.. защо да не стане? Ако се интересува от търговско право , интелектуална собственост и т.н.
Предполагам доста хора също търсят адвокати като ще си отварят фирми.. отделно може да предлага консултация срещу някаква приемлива сума или пък, да отговаря писмено като даде насоки по дадени казуси..
Откакто те има в този форум си на просия.... Ако до теб открият нов супермаркет сигурно и там ще се наредиш на щанда за аванта....
Твоето разбиране за приемлива сума е далеч под размерите дефинирани в Наредбата за минималните размери на адвокатските възнаграждения. И да, хонорарите им подлежат на някаква регулация.
 
Откакто те има в този форум си на просия.... Ако до теб открият нов супермаркет сигурно и там ще се наредиш на щанда за аванта....
Твоето разбиране за приемлива сума е далеч под размерите дефинирани в Наредбата за минималните размери на адвокатските възнаграждения. И да, хонорарите им подлежат на някаква регулация.
Този е уникат, темите са му такива и бизнеса. Човекът си каза, че не е истински бизнесмен и няма да бъде, кво очакваш повече.
 
Последно редактирано:
Прав си, по правило е така, но като всяко правило - има изключения. Форумите и социалките са полезен източник на инфо, обмен на опит и нови бизнес връзки. Отделно си е и до човек. Тръмп и Мъск като туитват и "постят" за несериозни предприемачи ли ги приемаш? ;)
Крумов, доста си в грешка. Ама на теб ти е простено.
 
Може да не работи за теб. Според мен не е за пренебрегване. ;)
Ако има една среща на форума, аз няма да бия никой, ще видите какъв миролюбив човек съм. Но и няма да позволя никой да ме бие :)
 
Д
Ако има една среща на форума, аз няма да бия никой, ще видите какъв миролюбив човек съм. Но и няма да позволя никой да ме бие :)
ДА. Скоро мислим за среща на форума. Ще има специална тема по въпроса. Надявам се, който има възможност, да се включи. Може би нещо септември си мисля, края, - обикновено се получава доста добре. :)
 
Д

ДА. Скоро мислим за среща на форума. Ще има специална тема по въпроса. Надявам се, който има възможност, да се включи. Може би нещо септември си мисля, края, - обикновено се получава доста добре. :)
недей да си го причиняваш
 
Ваксинираните и подкрепящите Украйна на отделна маса ли ше съ?
 
Ваксинираните и подкрепящите Украйна на отделна маса ли ше съ?
В отделен квартал направо :)
 
недей да си го причиняваш
Лично ще те събера от вас, за да отидем заедно. :) Какво? Последната не беше ли добре?

Ваксинираните и подкрепящите Украйна на отделна маса ли ше съ?
Това някаква смешка ли трябваше да е? :) Който с каквато ориентация се чувства да сяда където и на каквото му е удобно. ;)
 
Чакам с нетърпение да се запознаем. Приготвил съм ти еднодозов Спутник-изненада!
Ти нали с т.нар. антиваксъри не се срещаш, че да не те заразят и да пукнеш :rolleyes: :D :D :D
 

Горе