Към админите

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
темата я пускам към админите, нямате ли някакви познати адвокати да ги поканите отвреме на време да отговарят на въпроси по зададени въпроси срещу това да си рекламират услугите например..
 
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

я мисли малко като бизнесмен, ама истински.... не като махленски схемаджия. Кой нормален уважаващ себе си адвокат/нотариус/юрисконсулт ще се рекламира във форум, чиято аудитория иска безплатни консултации ?!?
 
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

я мисли малко като бизнесмен, ама истински.... не като махленски схемаджия. Кой нормален уважаващ себе си адвокат/нотариус/юрисконсулт ще се рекламира във форум, чиято аудитория иска безплатни консултации ?!?
Това ще е по-скоро списък при кой адвокат ДА НЕ ходиш :D.
 
Мислих, че съм достатъчно пиян за да излезна с мотора ама този човек ме окуражи, излизам на разходка.
 
темата я пускам към админите, нямате ли някакви познати адвокати да ги поканите отвреме на време да отговарят на въпроси по зададени въпроси срещу това да си рекламират услугите например..
Юристи не знам дали влизат тук, но счетоводители - да.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

я мисли малко като бизнесмен, ама истински.... не като махленски схемаджия. Кой нормален уважаващ себе си адвокат/нотариус/юрисконсулт ще се рекламира във форум, чиято аудитория иска безплатни консултации ?!?
Пазарът е толкова агресивен, че безплатно се консултира до едно време, после може да спечелят клиен за цял живот. Зависи ако си фен на такъв модел, но според мен е доста сполучлив.
 
Юристи не знам дали влизат тук, но счетоводители - да.


Пазарът е толкова агресивен, че безплатно се консултира до едно време, после може да спечелят клиен за цял живот. Зависи ако си фен на такъв модел, но според мен е доста сполучлив.
Ти си по-голям идеалист и от Дон Кихот... слез на земята и си анализирай аудиторията :)
 
Ти си по-голям идеалист и от Дон Кихот... слез на земята и си анализирай аудиторията :)
Това заплаха ли е?
 
Юристи не знам дали влизат тук, но счетоводители - да.


Пазарът е толкова агресивен, че безплатно се консултира до едно време, после може да спечелят клиен за цял живот. Зависи ако си фен на такъв модел, но според мен е доста сполучлив.

Безплатна консултация рядко свършва добре за теб, карах това колело доста дълго време, само безплатни неща и накрая мреш в мизерия. Предпочитам тези, които искат да плащат, коректен аз и те също.

Поздрави.
 
Е много ясно че няма да влязат хора с 20+ години опит и да дават съвети тука.. но например някой новат с 1-2-5 годишен опит.. защо да не стане? Ако се интересува от търговско право , интелектуална собственост и т.н.
Предполагам доста хора също търсят адвокати като ще си отварят фирми.. отделно може да предлага консултация срещу някаква приемлива сума или пък, да отговаря писмено като даде насоки по дадени казуси..
 
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

я мисли малко като бизнесмен, ама истински.... не като махленски схемаджия. Кой нормален уважаващ себе си адвокат/нотариус/юрисконсулт ще се рекламира във форум, чиято аудитория иска безплатни консултации ?!?
човек като нямам бизнес за милиони не мога да мисля като истински бизнесмен, не се чуствам такъв.. ахахах за мен бизнеснем е човек който дава работа на над 500 човека и има бизнес за 5+ милиона хахаха
схемаджия съм си, търся и аз да хвана тотото отнякъде :)

ето например още схема аххаха
 
Ти си по-голям идеалист и от Дон Кихот... слез на земята и си анализирай аудиторията :)
Е, случва се. Има си и сериозни. Поне на такива попадам от време на време. Друг е въпросът дали трябва да им взимаш пари или не. Ама то цялата идеология на форума се върти около безплатните услуги. :) Но в един момент все става платеното, ако някой иска да мине в другата лента.
 
Безплатна консултация рядко свършва добре за теб, карах това колело доста дълго време, само безплатни неща и накрая мреш в мизерия. Предпочитам тези, които искат да плащат, коректен аз и те също.

Поздрави.
Може да не работи за теб. Според мен не е за пренебрегване. ;)
 
човек като нямам бизнес за милиони не мога да мисля като истински бизнесмен, не се чуствам такъв.. ахахах за мен бизнеснем е човек който дава работа на над 500 човека и има бизнес за 5+ милиона хахаха
схемаджия съм си, търся и аз да хвана тотото отнякъде :)

ето например още схема аххаха
Направо ми взе думите. Сериозните бизнесмени не блеят по форуми. За това каот чета някой теми и постове как потребители тук се вземат на сериозно направо падам от смях.
 
Сериозните бизнесмени не блеят по форуми.
Прав си, по правило е така, но като всяко правило - има изключения. Форумите и социалките са полезен източник на инфо, обмен на опит и нови бизнес връзки. Отделно си е и до човек. Тръмп и Мъск като туитват и "постят" за несериозни предприемачи ли ги приемаш? ;)
 
Последно редактирано:
По доста социални мрежи и сайтове влизат сериозни инвеститори, които четат и събират информация. Грешна представа е, че си седят в кожените столове по $10 000 и се въртят на тях по цял ден, проверявайки си сметката през 5 мин. Но за жалост това е в главите на много хора. Или че се наливат с шампанско от някоя яхта, докато маже мис силикон с плажно масло. :) Точно пред компютрите седят и събират информация. Разменят постоянно мейли, съобщения, правят митинги. ;) Именно сериозните бизнесмени седят по сайтовете, от където да получат нужната информация. Дали тролят, това вече е въпрос на техен си избор, желание и време. :)
 
По доста социални мрежи и сайтове влизат сериозни инвеститори, които четат и събират информация.
Именно. Или плащат друг да го прави, но после те преглеждат цялото инфо от различните източници и задействат нещата.

Шампанското, парите и плажното масло ги има, но идват после хаха.

Дето беше казал Робърт Киосаки май (дано го пиша правилно) - "В наши дни разликата между богати и бедни понякога се вижда трудно. И едните имат Мерцедес и Айфон, и другите. При богатите, обаче те са купени в брой, след заработени пари, докато при бедните на изплащане".
 
Иначе много ще се радвам, ако имаме правно начетен тип тук. Може и да имаме и да дава от време на време съвети, но за жалост, за такива съвети и не само трябва да им вземеш пари, защото хората да разберат и че са платили за нещо, а не като е фри и грам да не се вслушат.
 
Слайфокса редовно дава правни консултации - не виждам какво повече искате.

ПП: Не беше много умно да му се напомня че го прави безплатно.
 
Аз пък съм навит на няколко сексулози да има тук. Една-две Кубилкини и всичко ще си дойде на мястото. Гледам, че много хора тук искат да такова майките на други, та май ни трябва един експерт по таковане.

Слайфокса редовно дава правни консултации - не виждам какво повече искате.

ПП: Не беше много умно да му се напомня че го прави безплатно.
Явно някои искат да им извлачи и бракоразводните дела фри. :)
 
Аз пък съм навит на няколко сексулози да има тук. Една-две Кубилкини и всичко ще си дойде на мястото. Гледам, че много хора тук искат да такова майките на други, та май ни трябва един експерт по таковане.
И това си го имаме и се отприщва отвреме-навреме да дава насоки, ама повечето тука сте дървета и се държите твърде грубо с нея.
 

Горе