Конкурс за: Лого за бъдещ бранд

Не, че се меся в конкурса, но тия китка нито са рози, нито слънчогледи :D
Даа мисля, че трябва да се добави и слънце;)
 
Защо да не е разпознаваемо? Представям си го позиционирано на същото място, на което е както казах крокодила на Лакосте на тениските. А в същото време го използвам леко затъмнено на заден фон на постовете.
Защото е трудно и сложно за запомняне.
Какво се помни най лесно - някоя глупост и нещо семпло и просто - примерно виж адидас, найк, лакосте, ако на крокодила имаше още някакъв елемент нямаше да се разбира, че е крокодил даже.

п.п. Клиента е цар това иска, това получава все пак.
 
fashion-design-i-1-2.jpg
fashion-design-i-3-2.jpg
fashion-design-i-2.jpg
fashion-design-i-4-2.jpg
fashion-design-i-12345.jpg
fashion-design-i-rosa332.jpg
 
Последно редактирано:
Това вече прилича на слънчоглед;)

Подходът ми е малко различен и ако някой си помисли, че е несериозно, въобще не е така, това е бъдещето, стягайте се докато имате тази възможност да сте една крачка напред.
Защо казвам това, казвам го понеже изображението ми е генерирано от AI по мой указания и е напълно уникално след което е до обработено на Photoshop, разбира се твърде детайли има, но защо пък не, като е нестандартно, да е нестандартно до край.


2023-01-31_2333181.jpg
 
Така само за спорта, можеш ли да сложиш слънцето с кръста да видим как изглежда ? :rolleyes:
 
Защото е трудно и сложно за запомняне.
Какво се помни най лесно - някоя глупост и нещо семпло и просто - примерно виж адидас, найк, лакосте, ако на крокодила имаше още някакъв елемент нямаше да се разбира, че е крокодил даже.

п.п. Клиента е цар това иска, това получава все пак.
Класиката на Адидас е много добро, според мен нищо не спечелиха, че замениха това лого. Но пък има и достатъчно примери за картинно лого, които големи компании продължават да си го ползват.
 
Може ли и аз да участвам с оригинална идея ?


Виж файлът 27769
Първо изписа цял роман да даваш акъл и седица след края на темата реши да се правиш на забавен. Интересно ми е как върви мисловния процес в главата ти.
 

Горе