Конкурс за: Лого на интернет агенция

Концепциите с акула определено ми харесват.

Продължавайте в същия дух.

Ако смятате, че някакви други цветове може да са подходящи за този фон пробвайте и с тях.

Изборът ще е труден...
 
Малки изменения, различен шрифт и по-наситено жълто

ICv1x+
 
Докторът прекаленно надменно пуска конкурс, има още доста да учи за психологията и ИМ маркетинга.
 
Докторът прекаленно надменно пуска конкурс, има още доста да учи за психологията и ИМ маркетинга.

Е щом казваш...

Друго си е да хвърлиш твърдение без да ме познаваш и да знаеш какви завършени проекти имам.

Ами нали все някой трябва да се изсере върху темата, иначе не става.
 
Успешна година и от мен!
Това е моето предложение. Няма нищо по-агресивно от зъбите на акулата :) Ако се загледате, те са всъщност част от кардиограма.
c6d02aed65b78f3b.jpg


172906f92578be38.jpg
 
Успешна година и от мен!
Това е моето предложение. Няма нищо по-агресивно от зъбите на акулата :) Ако се загледате, те са всъщност част от кардиограма.

Интересна идея, но твоята "кардиограма" няма нищо общо с реалните елементи - p-вълна, QRS-комплекс, T-вълна и всеки лекар ще го разбере.

Активизирайте се още малко.

Утре свършва конкурса, а наградата ви чака.
 
Интересна идея, но твоята "кардиограма" няма нищо общо с реалните елементи - p-вълна, QRS-комплекс, T-вълна и всеки лекар ще го разбере.

Активизирайте се още малко.

Утре свършва конкурса, а наградата ви чака.

Ок, ще го преработя малко :)
Има ли определен час за край на конкурса?
 
Кървавочервено и отровнозелено - агресивни и контрастни на този фон цветове. Достатъчно строг шрифт, но не прекалено.
Змията е един от символите на лекарската професия.

При нужда логото може да е и в един цвят, като окото на змията ще е прозрачно.

open
 

Горе