Конкурс за: Лого - онлайн магазин 40

fashionmag-bg.jpg
 
Ето ги:)
 

Прикачени файлове

  • fashionmagpita3.jpg
    fashionmagpita3.jpg
    125.2 KB · Преглеждания: 18
  • fashionmag-papion3.jpg
    fashionmag-papion3.jpg
    388.8 KB · Преглеждания: 17
  • fashionmagpita2.jpg
    fashionmagpita2.jpg
    647.6 KB · Преглеждания: 14
Аз тука виждам... сервитьор.
Шот трябва си сменяш очилата, това е инспирирано от картина на Пикасо. Но не си толкова далеч от истината, само че идеята за сервитьора е да дадеш на клиента това, което иска.

Логото е лесно за прекопиране, така че не тая надежда.
 
За първи път и трите обявени конкурса ги печели един човек :cool:
Мимето има уникален стил и твори хубави неща. Учудващо за мен, никой не и дава положителен рейтинг. @Mersin Ko би ли бил първия с положителен рейтинг за Мимето ?
 
гледам става навалица и опашка за 70 лв...... толкова ли дизайнерите не уважават себе си ?
 
гледам става навалица и опашка за 70 лв...... толкова ли дизайнерите не уважават себе си ?
Има клиенти ,които плащат 50лв за лого и такива, които са готови да платят и 500лв. Правили сме всякакви конкурси, сега ситуацията е такава.
 
Има клиенти ,които плащат 50лв за лого и такива, които са готови да платят и 500лв. Правили сме всякакви конкурси, сега ситуацията е такава.
аха.... понеже сиренето в магазина днес е 20 лв , утре 30 .... ми утре няма да купиш сирене, като имаш 30 лв ще го купиш.... ако ме разбираш правилно какво искам да кажа! Не клиента определя цената в магазина!
 
Последно редактирано:
Разчбирам те. И аз искам да печелим добре при всяка сделка, но за жалост не става така. Аз гарантирам ,че това, което обявя ще го изпълня, но цената не мога да контролирам. Не искам да губя клиенти, защото днес този клиент разполага с 50лв. ,но утре ще разполага с 500лв. като ги изкара. Ако прецените, опишете в правилата за пускане на конкурс и минимална цена за плащането в конкурсите, така всеки ще прецени дали тук е удачно място.
 

Горе