Милен Цветков загина в жестока катастрофа, ударил го дрогиран шофьор

Това е големият проблем всъщност, инциденти стават дори без да си употребил нищо.. една секунда невнимание и айдее.. не мисля, че обществото има някаква вина, каквото и да забранят грешки ще правим винаги.
 

Обвинението е за умишлено убийство - присъдата ще е между 15-20 години или доживотен.

Според мен дори 15 да му дадът след обжалвания и бачкане в затвора, като позабравят хората ще го пуснат след 3-5 години
 
Това е големият проблем всъщност, инциденти стават дори без да си употребил нищо.. една секунда невнимание и айдее.. не мисля, че обществото има някаква вина, каквото и да забранят грешки ще правим винаги.
Не е точно така. Ако има някои трезвен, който ще кара така в града и с над 100 км/ч преди крастовище, значи е или идиот или някакво животно, което не може да си оцели носа без да си извади окото. Според мен се случва, но трябва да е наистина много голям набор от непредвидени обстоятелства.....тук е ясно - нямаш мъгла, нямаш движение, нямаш неизправен автомобил, нямаш епилептик зад волана. То по тази логика всеки с оръжие е потенциален убиец, заради някакви си обстоятелства.
 
Ебаси - Амфетамин, марихуана, кокаин и бромазепам. Вероятно си е мислил, че е Дарт Вейдър на светлинен скутер....
 
Това е големият проблем всъщност, инциденти стават дори без да си употребил нищо.. една секунда невнимание и айдее.. не мисля, че обществото има някаква вина, каквото и да забранят грешки ще правим винаги.
Аре да не правим опити да го оправдаваме наркоманизираното леке. Особено когато всичко завършва със смърт.

Късмет изкара, че хората на пешеходната (шестима човека), не бяха точно пред колата на Милен (сигурно вече правят курбан за тоя неземен късмет), че тогава жертвите щяха да са повече.
 
Ебаси - Амфетамин, марихуана, кокаин и бромазепам. Вероятно си е мислил, че е Дарт Вейдър на светлинен скутер....
Последният даже не съм го чувал. Този е ходеща аптека. Тестът е хванал всичко седмици назад де, но все пак по пъстър слушай от този е рядкост. Майка му сигурно е много горда от растението, което в отгледала. Седиш, цял живот, трупаш милионите за поколенията след теб, а те се засират за броени минути. При богатите лигльовци е най-често срещано. Като ти подават всичко на готово е така - когато не знаеш истинската стойност на труда, обикалящите те предмети, хора и т.н. се създават ей такива боклуци, много далеч от реалността такава каквато е.
 
Боже, Бооооооже, то цяла група престъпници са си изгледали нашия бизнес и политически елит:


Човек да се отврати от пари и власт, гледайки ги тия примати и техните псевдо родители.
 
Това е големият проблем всъщност, инциденти стават дори без да си употребил нищо.. една секунда невнимание и айдее.. не мисля, че обществото има някаква вина, каквото и да забранят грешки ще правим винаги.

За цялата 2019 година в Осло е загинал само един човек в катастрофи, като той дори не е норвежец, а руснак. Проблемът е в манталитета. Българите не са читави хора, а масово комплексари и байганьовци, които мразят останалите и живота. Заради това и убиват на пътя, щото са "тежкарчета", дето живеят на принципа "тия ли ще ми кажат на мене". Затова и точно на пътя са най-опасни - щото имат средство за убиване.
 
Всичко е от държавата, всичко. Синовете и дъщерите на истинските бизнесмени работят от 15-годишни и карат опели, които сами са си купили. Децата на усвоителите на еврофондове и държавни поръчки получават Q7 и силикон за 18-я рожден ден. Сам знаеш защо така се получава.

Ако имахме читава съдебна система, която да мачка корупцията и продажните политици, нещата нямаше да са такива...

Гледах един филм за Беларус, там като в Румъния са много крайни към корумпираните и имат много такива в затвора. Та по случай деня на победата Лукашенко обявява амнистия и познай.... не важи за единствено за корумпирани ...



Боже, Бооооооже, то цяла група престъпници са си изгледали нашия бизнес и политически елит:


Човек да се отврати от пари и власт, гледайки ги тия примати и техните псевдо родители.
 
Тези хора дори по между си нямат уважение и съчувствие. 0 дойстойнство.

На Великден тримата обикалят да се друсат вместо прекарат деня със семействата си. Това е достатъчно красноречиво за случая.
 
На Великден тримата обикалят да се друсат вместо прекарат деня със семействата си. Това е достатъчно красноречиво за случая.
Да не говорим, че всички сме под някаква самокарантина, за да успеем заедно да преодолеем тази цялата лудница около епидемията. За жалост тук говорим за пълни олигофрени. Моят личен съвет е тази принцеса да си хване най-якия в панделата, за да избута там колкото му години му дадат (Дай Боже). С тази визия и имиджа, с който ще отиде при затворниците, направо да започва от сега да влиза в роля. ;)
 
Някой тук да е чувал за адренохром? А по Бай Тошово време имаше само хероин. :) Сега не е модерно явно да си игленик. Друго си е с анална свещичка да го взимаш.

 
Последният даже не съм го чувал. Този е ходеща аптека. Тестът е хванал всичко седмици назад де, но все пак по пъстър слушай от този е рядкост. Майка му сигурно е много горда от растението, което в отгледала. Седиш, цял живот, трупаш милионите за поколенията след теб, а те се засират за броени минути. При богатите лигльовци е най-често срещано. Като ти подават всичко на готово е така - когато не знаеш истинската стойност на труда, обикалящите те предмети, хора и т.н. се създават ей такива боклуци, много далеч от реалността такава каквато е.
Полевите тестове отчитат до 10 дена максимум. 10 дена са за новите, по-старите макса им беше 4 или 7 дни. Кръвните отчитат за повече време.
 
 
Кефи ме как адвокатът му се опитва едва ли не да каже, че колата сама се е карала.

"Да, съдия, колата е подарък от майка му, но описанията на очевидците макар да отговарят на неговото, могат да бъдат приложени към 100 000 други български младежи, защо сте решили, че точно този е карал във въпросния момент?"

Супер. Нагла. Защита.

Отличника на мама го обвинили несправедливо, завалията. Ясно е, че на този това му е работата, да намери за коя сламка да се хване, обаче си има граница между reasonable doubt и пълна обида към интелекта и времето на хората в съда, при наличието на толкова много свидетели и доказателства.
 
Сега ще изкарат, че всички камери наоколо нямат технически паспорт или заверка от Български институт по метрология, или че собствениците на офисите са ги поставили незаконно, защото нямат лиценз по закона за частната охранителна дейност..... Абе тепърва почва цирка, всякакви абсурди съм чувал в съда. И това дело няма да е по-различно. Щом опряха до грамота от градско съзтезание по водна топка.... нацията ще загуби една олимпийска надежда във водната топка ако го затворят, ужас за БОК.
 
Последно редактирано:
Полевите тестове отчитат до 10 дена максимум. 10 дена са за новите, по-старите макса им беше 4 или 7 дни. Кръвните отчитат за повече време.
Демек е било едно непрекъснато фиаско. Явно нормалното състояние на този е постоянно да е надрусан. Дори не е дал шанс на единият наркотик да се абсорбира и е почнал с други. Класик.

Не знам какви точно адвокати са му взели на това леке, но според мен ще пробват какви ли не глупави опции, за да успеят да издействам минимална присъда, да не кажа и да го оправдаят, което ще е голяма дупка отново в правната ни система. Но и това им е работата. В момента ще стрелят в нищото, всякакви глупости ще избълват, определено няма да им е лесно. :)
 
Всяко чудо за 3 дни.
След месец никой няма да се сеща за случая и на никой няма да му прави впечатление, че Кристиянчо е на свобода и си кара.

Примери колкото щеш.
Местан.
 

Горе