Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

AMOUN

Well-Known Member
Могат ли да ме съдят да се оплаквак разни недоволни и противни майки затова че не ги пускам с разглезените им лайнета да влизат ?
Ако сложа табели забранено за деца ?

примерно в МЕТРО е забранено за деца?
 
От: Мога л ида забраня в магазините ми да влизат деца?

ако им направиш детски кът ще е оферта :) - едно телевизорче да си върти некви анимации и едно столче :)
 
От: Мога л ида забраня в магазините ми да влизат деца?

ако им направиш детски кът ще е оферта :) - едно телевизорче да си върти некви анимации и едно столче :)


моляяяя детски кът ли ....

анимации ли столчета ли ...
аз не мога да ги търпя бре човек
майките на 95% от келешите са тъпи патки проебали се и родили преди да са готови за деца и немогат да ги възпитат
и малките противни лигльовци са толкова разглезени и лигави - че ако са мой деца ще ги спукам от бой !!!

келешите реват пипат ровят дърпат и ония само им викат стига мами недей миличко, а то лайното все едно не говорят на него крещят викат
ебати разглезената пасмина - искам да забраня да стъпват деца в магазините
даже и в салоните
това да седне да се стриже лайното и да крещи и пищи
и ли майка м ус еподстригва онова отзадврещи обикаля и си вре мръсните мазни ръчички навсякъде ... олееееееееееее

щото родителите им са олигофрени затова така става !
ама карай друга тема ...
искам да знам могат ли за дискриминация ли за нещо подобно да ми направят проблем
копеленцата създават дискомфорт на останалите клиенти в салона
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Щом МЕТРО имат такава практика явно са се консултирали с адвокати, които са им казали, че няма да имат сериозни проблеми.
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Щом МЕТРО имат такава практика явно са се консултирали с адвокати, които са им казали, че няма да имат сериозни проблеми.


ами метро имат забрана за деца под 7 години да влизат в магазина им
но те са си голяма верига може да има някакви изисквания
като детски кът или място където да си връзват децата докато пазаруват ... затова питам :)

то аз и за цигани искам да забраня маа ще ме емнат веднага...

изобщо един фейс контрол да слагам най-добре дева :)
много откачен народ се е навъдил - чак лудите като мен вече изглеждат нормално ... 90% от хората са с отклонения
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

@amoun за какви стоки ти е магазина?
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

@amoun за какви стоки ти е магазина?



секс шоп :lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

На всеки секс шоп има една черва точка, на която пише 18+, така че надали ще има проблем :)
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

На всеки секс шоп има една черва точка, на която пише 18+, така че надали ще има проблем :)


ибавам се бре :)

еми не искам да обяснявам сега закакво са че то тук вече несмея да каж аи сайтовете ми кои са :)

различни магазини са за различн стоки и услуги :)
 
От: От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

секс шоп :lol::lol::lol::lol::lol:

Е за кво ше ги спираш малките пикльовци? Нека да знаят от малки за кво се ползват играчките :lol::lol:

Както един първокласник вика:

По добре късно, отколкото... бременна

Ех тея малки деца... да ти напълнят душата

:lol::lol::lol:
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Ако има опасни или неподходящи работи за пишлемета, може да ги ползваш като претекст и да забраниш влизането им. Ако единственото опасно нещо за тях си ти може и да не мине номера. :)

PS: Нагледен пример за разглезено пишлеме: http://www.vbox7.com/play:ec5782ff
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Как ще вземеш парите на свинята майка, като не пуснеш лигнето? Все пак сигурно купуват отвреме на време.
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Метро е съвсем различно :) Там може да претендират,че имат огромна площ и малките пишлемета могат да се изгубят,да се се наранят с нещо и т.н.

Няма как да оправдаеш забраната ама що не си наемеш един адвокат и да вземе да ти каже как стоят нещата :)
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

@amoun за какви стоки ти е магазина?

еми не е за детски играчки всеки случай де :)

не знам децата да не са кучета че да има забрана за тях ..представяте ли си табелата забранено за кучета същата такава за деца ...пълна тъпня ще е

@amoun вдетеняваш се :)
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Земи един тебешир и очертай малък силует на пода близо до входа.
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Земи един тебешир и очертай малък силует на пода близо до входа.

:D:D:D:D:D Много добро
най-много да ги заинтригува повече и те да почнат да драскат :D разбира се тези който не са гледали "от место престъплението"
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

вдетенявал съм се бил...
аз нямам нищо против да влизат с кучета в магазина :)
имам против да ми идват със сополиви разглезени и пищящи лигльовци... :)
ами примерно единия магазин за компютри, докато майката си плаща там нета или купува нещо
и копелтийката обикаля идва отзад в сервизното вре се пипа вади
или някое пищи там реве
другото целите му дебели пръстчета в лиги сладолед и шоколат и почва да маже по витрините
а те нали са майка си ангелчетата и ония крави само ги гледат все едно ще станат бъдещите исусовци и христосовци..
а те ще станат същите лайнета като бащите си
крадци, пияници, страхливци или мърди и урвентии и какви ли не още .. ама майките им нали са им надеждите в келешите им
понеже те не са успели в живота и си викат мойто ангелче ще успее,
ще успее дръжки както го глезят ще бъде поредното лайно в обществото .. ще ги изгони по старчески домове ако преди това не ги умори от нерви - ще им продаде имотя и това е :) ангелчета били
та аз не искам такива лайнета да ми щъкат из магазина като хлебарки
майките им като не искат да идват без тях не ми пука. магазини много аз не уважавам клиентите за да им правя евала
те имат изгода от мен и идват това е
омръзнало ми е да се разправям със свине майки да си кротнат дебилчетата
а те се сърдят .. .така една табела ще реши проблема
или в салона чакат 5-6 човека и други двама се подстригват козметичката скубе някой целулитен баджак отзад и някакво лайно пищи и врещи в салона че не иска да се подстригва
и като кажеш на майка му - да го кротне и оная вика АМА ТО Е ДЕТЕ! че като е дете аз какво да направя - който е бил идиот да ти го направи - да си го търпи не е моя работ анито на останалите клиенти да му търпят лигнята дева че се отнесох ама ми е болна тема !

ко ми раждат като незнаят как да си възпитат детето...
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

ко ми раждат като незнаят как да си възпитат детето...
еми не са ти виновни децата значи....просто помоли майките и бабите да не ти ги водят в магазините ...

:)
един надпис " Моля да не се водят тук невъзпитани деца !"
 
Последно редактирано:
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

еми не са ти виновни децата значи....просто помоли майките и бабите да не ти ги водят в магазините ...

:)
един надпис " Моля да не се водят тук невъзпитани деца !"


ТОВА Е ИДЕЙНО БЛАГОДАРЯ!!!
мда леко поносимо е
а и ще им соча табелата като ме ядосат
макар че никоя майка няма да каже моето уродче е глезено и невъзпитано ..
ама ...

ще пробвам !
 
От: Мога ли да забраня в магазините ми да влизат деца?

Ако не 18+ и някой реши може да ти съдере гъза по съдилищата ;]
 

Горе