Мълчанието на МВР за убийството в парка

Re: Мълчанието на МВР

Ето и видео по темата:

[video]http://vbox7.com/play:2dafa977f3[/video]

БТВ са № 1, когато стане дума за черни новини. ;)

Това само бях го чул, сега разбирам в подробности какво се е случило. Голяма гадост. Няма нищо по-кофти от това.

А полицията си е дръжце, както си я знаем, не знам защо се очаква нещо повече от нея? И в интерес на истината било до офиса на ЕГИДА, и тия нещо май не си вършат работата, като хората.

Ето я и групата, която силно набира привърженици:

http://www.facebook.com/pages/Да-спасим-децата-си-от-убийците-на-Яна/171485426251563

Изродия до шия в тази държава.
 
От: Мълчанието на МВР

При все че знаете отношението ми към това правителство и особено въпросният министър - мога да кажа че никоя държава не е застрахована от това на някой да му избяга центровката и да извърши нещо подобно, такива неща се случват във всички нормални страни и ако убиецът не е близък на жертвата е по скоро въпрос на късмет да хванат престъпника освен, ако не си е изпуснал личната карта на местопрестъплението.
А това че не бият тъпана си има обяснение не искат да всяват паника и психоза сред населението за тая работа си имаме медии.
 
Re: Мълчанието на МВР

И в интерес на истината било до офиса на ЕГИДА, и тия нещо май не си вършат работата, като хората.

При таквиа убииства няма какво много да се направи за превенция, случва се хората да изперкат и докато не направят публично някоя глупост или роднините им не ги зотворят принудително в психиатрия няма превенция... за софия бях срещал преди години една статия че има 11 000 лекуващи се психично болни (не го можелавам на никои) от които около 2000 са на лечение в болниците останлите се разхождат се разхожат по улиците при около 7000 блока в СФ това значи че в всеки блок има поне по един

В кометарите под статията в дира видях да споменават един епизод на CSI където убиеца беше точно някакъв откачил от охраната на парка...

Даже на тези им е по лесно да извършат такова убииство защото знаят кога няма други патрули наколо и с униформата ще будят доверие в жертвата си, ако жертвата е от тези наивници които смятат че полицията и охраната на парка е там за да ги пази и да им помага.... и вместо да бягат от тях следват пряко заповедите им от рода на ела тук... дай си документите... даи да мърднем малко в страни от пътеката да видим какво имаш по джобовете... и като мръднете си дотам те намират свършил...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Мълчанието на МВР

за софия бях срещал преди години една статия че има 11 000 лекуващи се психично болни (не го можелавам на никои) от които около 2000 са на лечение в болниците останлите се разхождат се разхожат по улиците при около 7000 блока в СФ това значи че в всеки блок има поне по един

Не съм съгласен! Възможно е в нашия блок да няма такъв, а в блока на Блинки да са двама, на неговия етаж. :D
 
Последно редактирано:
От: Мълчанието на МВР за убииството в парка

Живея в Стара Загора и в моя квартал наброяващ около 10 хил.души има около 10-тина със психични отклонения...,ту ги прибират ту ги пускат, защото не могат повече от 3-6 месеца да ги лекуват.Толкова позволявала клиничната пътека.
 
От: Мълчанието на МВР за убииството в парка

Coolice, да ми оправиш заглавието на темата. Аз такива грешки не допускам. Уронваш ми форумния престиж, вмешател такъв. :wink:
 
Re: От: Re: Мълчанието на МВР

Не съм съгласен! Възможно е в нашия блог да няма такъв, а в блока на Блинки да са двама, на неговия етаж. :D
Така е. Аз съм единият. За освидетелстване съм.....хахахаха. :)

Ако до охранителна фрима се случват такива неща, не искам да си помислям какво се случва далеч от офисите им. И като стана дума, определено си говорим са психично болни тук. Това, което се е случило в никакъв случай не е деяние на човек с трзво съзнание. Особедно да избере толкова населено място за гнусотията, която е направил. Най-лошото в случая е, че МВР не работи по никакви версии. Имат една - че убиеца бил познат на жертвата и това е. Не ми звъчи сериозно, особедно като се има предвид, че е имало концерт, на който са се събрали познати и приближени до жертвата. Малко ми е страно да си мисля, че експертизите и следователите не са стигнали до друго. Но явно толкова могат.
 
От: Мълчанието на МВР

При все че знаете отношението ми към това правителство и особено въпросният министър - мога да кажа че никоя държава не е застрахована от това на някой да му избяга центровката и да извърши нещо подобно, такива неща се случват във всички нормални страни и ако убиецът не е близък на жертвата е по скоро въпрос на късмет да хванат престъпника освен, ако не си е изпуснал личната карта на местопрестъплението.
А това че не бият тъпана си има обяснение не искат да всяват паника и психоза сред населението за тая работа си имаме медии.
Абсолютно съм съгласен с теб. Пропускаш да отбележиш обаче, че изкарват едва ли не Борисов виновен (как можело после да играе тенис в Борисовата след това) и отговорен за случилото се и се поражда поредната вълна от черен PR срещу правителството на ГЕРБ. Което само по себе си се отвратително - да се използва една такава трагедия, за да може герберите да се изкарат виновни, защото видите ли преди тяхното управление всичко в държавата ни беше наред. А за стотиците убийства по селата никой не говори, за изнасилванията на баби и прочее изродщини. Мога да пусна тук поне 10 новини от последната година, от които ще ви настръхне косата. За тях обаче няма фейсбук страници и групи, няма поклонения и сълзи от непознати, просто защото никой дори не ги отразява по новините. Проблемът не е в ГЕРБ, а в системата, която унищожи държавността.

Спомням си, че преди няколко години минах покрай националния, като имаше концерт на Металика. Беше абсолютна свинщина, пияни и надрусани хора и купчини от боклуци. Така, че това момиче може просто да е отишло до храстите да се изпикае и някой урод да я е изнасилил и убил. Дано го хванат, но ме съмнява.

Най-лошото в случая е, че МВР не работи по никакви версии. Имат една - че убиеца бил познат на жертвата и това е. Не ми звъчи сериозно, особедно като се има предвид, че е имало концерт, на който са се събрали познати и приближени до жертвата. Малко ми е страно да си мисля, че експертизите и следователите не са стигнали до друго. Но явно толкова могат.
Покажи изявлението на МВР, в което обявяват по какви версии се работи. Ще ми се да прочета нещо от сериозен източник, а не от някоя пристрастна медия, която преди 2 дни е нарекла момичето наркоманка и бездомничка.
 
Последно редактирано:
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Не може да се търси вина в правителството за това убийство,друг е въпроса,че трагедията се използва като оръжие за компрометиране на управляващите.

Припомнете си случките с учениците-стрелци в Сащ.На пръв поглед нормално дете от нормално семейство влиза с калашника в училището и стреля наред....Не са 1 или 2 подобни случки там.
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Не може да се търси вина в правителството за това убийство,друг е въпроса,че трагедията се използва като оръжие за компрометиране на управляващите.
Трагедиите винаги се използват! Затова трябва да се мисли, анализира и да не се подхожда емоционално.
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Всичко което се е случило се използва като история, а историята се използва за да бъдат описани намеренията. Влаковете се проверяваха след като се запалиха, автобусите се проверяваха след като се запалиха .... последиците от атомното насилие се обясниха едва след като се видя какво причинява.
Понякога се взимат и превантивни мерки, но не и тук (БГ).
Кога се сменя едно правителство?
Кога сайта ти става "негоден"?
Кога разбираш кои са ти приятелите?
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Видяхме ги как проверяват влаковете, онзи ден още един изгоря на пътя София-Варна, слава Богу без жертви. Извинявам се за лирическото отклонение, просто не се сдържах..
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Ето това вече е гнусно и отвратително:

"Другият заподозрян за жестокото убийство на момичето - 34-годишният Пламен Трифонов, който бе арестуван пък най-вероятно се е гаврил с Яна, след като тя е починала, каза още Стойчев."
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

И не е първия случай, ако помните преди няколко години, едно момиче от Варна, беше заколено и след това изнасилено от най-добрия си приятел в собствения си апартамент..
 
От: От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Ето това вече е гнусно и отвратително:

"Другият заподозрян за жестокото убийство на момичето - 34-годишният Пламен Трифонов, който бе арестуван пък най-вероятно се е гаврил с Яна, след като тя е починала, каза още Стойчев."
Това как го разбираш ти? Гаврил ли се е (има ли доказателства) или не се е гаврил?
 
От: От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Това как го разбираш ти? Гаврил ли се е (има ли доказателства) или не се е гаврил?

Щом са намерили негов генетичен материал по тялото й, той може да служи за доказателство. За повече информация питай Пламен Трифонов, който твърди, че не е бил в Борисовата градина.
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Един път, преди много години, приятелката ми беше свидетел на едно мнимо изнасилване в съседния апартамент. Женката се опъвала, не му пуснала накрая на момчето, обаче се обидила, решила да му отмъсти и го натопила за опит за изнасилване. И понеже стените са тънки, а ония подвиквали, моята приятелка чула повечето неща. Спомням си, че тогава във в. Труд бяха писали за "сексуалния извратеняк", "изродът", "сбърканяка" и т.н., а момчето НЕ беше направил нищо. Накратко, според мен журналистите трябва да бъдат подсъдни за такива драсканици, защото "най-вероятно се е гаврил" влияе на общественото мнение без да е доказано нищо :)
 
От: Мълчанието на МВР за убийството в парка

Не признаваш ДНК анализа и това си е ...
 

Горе