НАП Архива хакнатия - Download ?!

Ако сте в GAMON бързо да си сменяте кво-що имате, че ще ви шибаме после със заеми и бели карти.
Не се базикай така с хората. Някой ще ти се върже, те вече повечето около мен си имат едно на ум дори вече и като пускат поръчки онлайн. :) Ето този наш НАП ни отдалечи още малко от изцяло картовата практика и все по-малко използването на наложен платеж. :) Както винаги държавата пряко или косвено "помогна" на бизнеса. :)
 
Еби му майката, мен ме има в в 10 записа GAMON и още 15 с други имена, предполагам декларации. Пластична операция трябва ли да си правя, освен всичко друго :eek: Хубу че имам страхотно кредитно досие, ще ми изтеглят дедовия :p

Ако сте в GAMON бързо да си сменяте кво-що имате, че ще ви шибаме после със заеми и бели карти.
 
Добре де, дори прокурора съобщи че ако имаш данните на личната карта много злоупотреби можело да се направят, и едва ли не от някой медии призоваха да се сменят лични карти което за мен е смехотворно, поправете ме ако бъркам но какво може да се направи като злоупотреба с данни от лична карта? (въпреки законите и други регумации за защита на личните данни не е тайна от години че адсни много хора имат сканирани лични карти на милиони българи и какво от това...)
 
Трябва да си сменим документите ли? Ако това апелират, мисля, че ще ги изнесат вече. Аз се чеквах, няма ме, ама жената и тъщата са там. Да, некви неща от 2014-2015, ама все са някакви.
Това за годините, как го виждаш?
Вероятно имаш архива, защото през проверката на Бивол-а, не ми показва годините, а само имената на файловете
 
Не. За къв чеп ми е архива. Там по спомени бяха казали, че са изтекли за минали години (2014-2015 и по назад май). И се сеща кое събитие кога се е случило. ;) Даже не съм си правил труда да търся, всичко което направи е жената да чекне през бивола. И се сети кое какво е плащала.
 
Последно редактирано:
Не. За къв чеп ми е архива. .....
да вземаш по 5 кинта за проверено ЕГН на параноичните келеши, които не знаят от къде да си го изтеглят.
 
да вземаш по 5 кинта за проверено ЕГН на параноичните келеши, които не знаят от къде да си го изтеглят.
Е, направо на сайта да си отидат. :) Иначе е хубав бизнес, днес едно 100 проверки и съм перфе. :) Ще е интересно
 
Добре де, дори прокурора съобщи че ако имаш данните на личната карта много злоупотреби можело да се направят, и едва ли не от някой медии призоваха да се сменят лични карти което за мен е смехотворно, поправете ме ако бъркам но какво може да се направи като злоупотреба с данни от лична карта? (въпреки законите и други регумации за защита на личните данни не е тайна от години че адсни много хора имат сканирани лични карти на милиони българи и какво от това...)
Бърз кредит само срещу лична карта.
 
Обаче видиш ли това хакване може да изкара пари за изборите.. Накрая ще се окаже че е полезно за държавата..

Ако накарат 1 милион да си сменят личните карти => такса за смяна на ЛК смятай колко пари..
Да оправят проблемите в ИТ системата на НАП => инвестиция от десетки милиони
всичко това => платени избори и кебабчета за махалата :Д
 
Не е лошо да четеш и горните мнения, преди да напишеш някоя глупост.
Причинно-следствените връзки определено не са ти силна страна. :confused:
 

Горе