Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Направо им сцепи гъзовете на фрилансерите :) Гледай да не издъниш нещата и да си харесаш лого, че не искам да мисля кой даде тон за песен :D
Изкефиха ме поне 2 лога, особено третото, ама ще пиша кои са след като избереш побетителя, да не ти давам наклон
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

:) то стана много интересно, не може ли да се направи анкета и всички който са участвали да дадат тайно харесване на някой от логата и да бъде най - почтено за всички ! да не си мислят, че имам предпочитания
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

или в края на краищата ще дам и утешителна награда :):clap:
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Е няма смисъл в анкетата да са самите участници. По-скоро сейрджиите кат мене е по-добре да гласуват :wink:
А най си е редно да си избереш това което теб те кефи и най ти пасва на дизайна.
Иначе и аз бих дал утешителна, не че съм по даването принципно :D
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

добре обаче, дай да направим нещо за шрифта на буквите .

:)


PREGLEDAIME3.jpg


- - - - - - - - - - - - - -

PREGLEDAIME3-5.jpg
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

:)


PREGLEDAIME3.jpg


- - - - - - - - - - - - - -

PREGLEDAIME3-5.jpg



колега, виж сега, не искам да ти развалям кефа, но искам да ти кажа, че си много несериозен - ако не помниш ти писах за нещо преди месеци, каза - добре ще видя и никакъв отговор от тогава. можеше да кажеш - не ми се прави или нямам време или не мога. и се покри все едно ми дължиш пари, пък не ми дължиш :D писах ти на мейла, в скайп и във форума поне по 2 пъти. никакъв отговор.

накрая си намерих човек пак от тук, който ми направи нещата за нула време и си свърших работата с китайците. не съм ти сложил ряпа, нито съм пуснал тема за да полафим относно случката. просто сега те виждам онлайн и реших да ти кажа все пак, щото ставаше дума не за някакво лого за умрял сайт за 20 лева, а за продукт в хиляди бройки за който мен ме чакаха и много несериозното ти отношение ми направи лошо впечатление. не се засягай, ама бизнес не се прави така.

поздрави.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

О, да спомних си.
Напълно си прав и не ми разваляш кефа. Натрупаха ми се един куп работи на главата, университетски и други и в един момент бях спрял да влизам тук и в скайп и т.н., което не е опрадвание, де. Вярно, че не успях да ти направя проекта, но е истина и че пари не ти взех, така, че извинявай за загубеното време. ^^
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

мислех си можеш ли да да преместиш лупата и етикетчето на .ME

Мога да ти ги преместя, ама това се нарича плагиаризъм :lol: dreambench ще си го оправи...
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Ето още една модификация на идеите на колегите,аз не участвам в надпреварата,така,че не ме обвинявайте в плагиатство:)

Logo-proba.jpg

Logo_test1.jpg
 
Последно редактирано:
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Ето още една модификация на идеите на колегите,аз не участвам в надпреварата,така,че не ме обвинявайте в плагиатство:)

Виж файлът 5112

Ок, ти не участваш в надпреварата и ако smart_deal ти хареса твоя дизайн наградата я получава dreambench...
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Няма проблеми,аз не лансирам никаква идея всъщност,а в дизайна важна е идеята, и простите неща ,като чели са по-хубави.
Сега като се загледам обаче логото изглежда малко по детски с тая усмивка където съм я праснал:),би подхождало на сайт за детски стоки по-скоро.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Ок, ти не участваш в надпреварата и ако smart_deal ти хареса твоя дизайн наградата я получава dreambench...

:) еее все пак винаги трябва да се даде шанс , да се изяви и той има хубаво порт фолио.. гледах го аз него
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Между другото това лого което направи buymore, се различава много от това на dream. Всичките елементи са направени от него, фонта е различен а и там на I-то последната буквичка, много добре е сложил едното око да се получава като точка :). Така че... Вярно идеята е открадната :D няма спор но пък и има доста идеиност и от него :)

Тази вечер трябва да се определи победителят :) Успех на всички! Просто напомням :)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Мисля, че не е тази вечер, а утре вечер.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Не разбрах само какъв е смисълът да правиш нещо базирано на моето лого и промяната която искаше smart_deal, при положение, че промяната така или иначе ще си я пусна аз, още повече, че "не искаш да участваш"... По-продуктивно за теб било да пробваш нещо различно - ще си размърдаш мозъка да измислиш нещо друго и може реално да участваш със собствена идея и да спечелиш. Така де, не се заяждам, просто ми е любопитно ;)

Ето и желаната промяна от мен:

preg3.png


Поздрави!
 

Прикачени файлове

  • preg3.png
    preg3.png
    25.7 KB · Преглеждания: 3
Последно редактирано:
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Нищо специално,просто отдавна не си бях играл с фотошоп:) и ми беше забавно,а идеята с лупата е взаимствана от чужди идеи и от твоя страна,така,че не е нищо ново или пък оригинално.
Пожелавам ти успех,аз както казах не се състезавам,просто някоя моя идея може да провокира друга твоя и така:),защото все пак не съм копирал и аз съм проявил творчество,както се вика:).
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Явно имаме различни представи за "копиране" и "взаимстване", няма нищо лошо. Последното ми лого е повлияно от желанието на smart_deal, понеже го правя за него в крайна сметка. В първото си лого имах лупа, после той каза, че му допадат лога с "очички", понеже и неговата представа е такава, съответно комбинирах. Със сигурност е по-различно от останалите лога за подобни сайтове, всичките имат пазарски колички и чантички и за това ще се отличава.

Така де, това си е мое мнение и за това съм го направил по този начин, не мисля че съм "взаимствал" нечия идея. Поздрави! ;)
 

Горе