Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Колеги ето, че денят дойде , аз награда ще дам ! обаче наистина мисля, че логото трябва да е уникално , без никакви копирания или крадене на чужди идеи ! който спечели логото трябва да се издаде с приемо предавателен протокол и резолюция която ми е необходима .
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Абе кой ще ти краде логото... Намекваш, че този който ще ти прати логото после ще го използва за друг проект?? Това са глупости! Освести се малко, приемно-предавателен протокол :D
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Приемо- предавателния протокол не е за използване на логото на друго място а за декларация, че не си взаимствал чужди елементи или идеи в изработката ;)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

И как ще стане това, след като има 1230000 лога и 123000000 елемента по тях :)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

bgtupanfighter е прав дори и да не искаш,взаимстваш идеи макар и подсъзнателно останали от нещо видяно,както се казва клиширано-всичко ново е добре забравено старо:)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

И как ще стане това, след като има 1230000 лога и 123000000 елемента по тях :)
Пак спориш разгорещено за неща дет не ги разбираш.

Доста лого дизайнери проявяват склонност да ползват готови графични елементи (икони, сток илюстрации), чиито лиценз не позволява ползването им за такива цели.

Примерно аз шляпнах картинка, намарена из Гугъла, да ти наредя онова 'лого' за чаровника :) , и съответно никога нямаше да ти дам да го ползваш for real.
Щото създаването на оригинални векторни графики и редактирането на шрифтове не е проста работа.
Една от причините защо едно свястно лого не струва 20, 50, 100, или 200 лева.

ПС: не говоря за никой от участващите конкретно - сигурен съм че поне някои от тях си правят графиките сами.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

дабъл пост (за триене)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Е то беше верно минало покрай логата :lol:
И освен това, едва ли щях да те питам дали да го ползвам или не...както и с много други неща :wink:

Иначе, ти кат ги разбираш нещата е добре да обясниш как наистина да процедират и как ще доказват за тия елементи сред съществуващите 1230000000 в перьод

Мен по ми намирисва на други работи тук и почвам да не се кефя :mad:
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Ма въобще не ме интересува.
Опитвал съм се да си пробутвам мнението по въпроса, та белким форумът стане по-цивилизовано място за тоя тип услуги. Ама йок.
Не ме засяга директно - лога правя само за бъзик. Просто съм фен на занаята.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Ше стане единствено кат се сложат изрични правила за което...а не ганкиното, както излиза в случая. Такива условия и изисквания се слагат още в началото, а не сетил се... след като цифра народ си строши мишките. Дали некой щеше да си мръдне и скрола дори, ако бяха поставени глупави условия за авторство и други калибристики, се едно ше правиме едва ли не амазон
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Popcorn_02_Stephen_Colbert.gif
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Ше стане единствено кат се сложат изрични правила за което...а не ганкиното, както излиза в случая. Такива условия и изисквания се слагат още в началото, а не сетил се... след като цифра народ си строши мишките. Дали некой щеше да си мръдне и скрола дори, ако бяха поставени глупави условия за авторство и други калибристики, се едно ше правиме едва ли не амазон

Регна се нов юзър, написа 11 мнения.
Пусна конкурс, размахвайки евентуални 100 лева. Евентуално има, евентуално е склонен да даде, евентуално ще даде, и евентуално точно на вас.
Народът се изпотрепа да прави лога.

Кво очакваш при тоя сценарий? :)

Да се размрънкат когато почне да удължава конкурса и да вмъква нови изисквания ли?
Айде моля ти се.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Опа..грешката е моя :) Чак сега видях, че вече е писал условия, наистина сега го видях. Дано всички участващи с лога да са го видяли също.
Иначе, реално няма как да се докаже на 100%, че нещо не е взаимствано...то в нета има и 2 и 200 и вече почти няма лого дет да не прилича поне малко на друго лого. Но както и да е - авторът си преценява. За мен лично от гледна точка на избор, оригиналност и коректност на участващите лога, конкурса е успешен
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Трябва да измислят програма за уникалност на лого,като със статиите и ако няма 90%,значи не става:)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

За жалост се съмнявам да се измисли някога, сигурно и по-добре, че 90% от фрийлансърите ще останат гладни... :D
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Не съм съгласен пак с вас колеги, не съм тук защото искам да лъжа някой... заради нещо ! аз съм тук като вас.. тук надявам се случайни хора няма да влязат , дефакто аз си знам интереса и знам , че най бързия начин е този,защото ползвах вече на 2 големи рекламни къщи услугите и не съм доволен , за това тук хора който не познавам ! ако тези хора правят чудеса и са тук , защо аз да не се партнирам за напред с бъдещи съвместни проекти?
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

P.S. и защитавам съответно моите интереси , защото аз плащам за нещо което един ден не искам да слушам някакви измислици. Бъдете модерни поне малко ! всеки трябва да си цени и защитава труда , знаете в какви измамни времена живеем . края на вашите предложения е след точно 1 час.
Благодаря на вас , който се потрудихте за моето лого.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Трябва да измислят програма за уникалност на лого,като със статиите и ако няма 90%,значи не става:)

добре казано, тези работи имат тепърва да се развиват в България. аз в момента се опитвам да направя черен списък за заложни къщи.. (клиенти)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Колега, избирай едно лого и стига го мисли...все едно си някаква световно известна комапния...
хората които ти предложиха лога (повечето, като dreambench се занимават главнос това - човека има портфолио, данни за контакт и т.н. - всичко както трябва!)

Ако ще правиш такива шмекерии, си вкарваш автогол..не трябваше да казваш кой е домейна!

Трябва да измислят програма за уникалност на лого,като със статиите и ако няма 90%,значи не става:)

няма как..прекаленосложен логаритъм ще трябва
иначе smart_deal може да изиска даден елемент - примерно лупичката и да направи търсене чрез услугата на гоогле - "търсене по изображение"
 

Горе