Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

P.S. и защитавам съответно моите интереси , защото аз плащам за нещо което един ден не искам да слушам някакви измислици. Бъдете модерни поне малко ! всеки трябва да си цени и защитава труда , знаете в какви измамни времена живеем . края на вашите предложения е след точно 1 час.
Благодаря на вас , който се потрудихте за моето лого.

Абе ти добре си защитаваш твоите интереси, но не е гаранция, че от всички тези предложения, които получи няма да взаимстваш идеи, евентуално, ако някой ден решиш, че не ти харесва логото, за което си платил. Така, че ако ще се правят мизерии не си само ти преебан... Вади парите и плащай на спечелилия, че тоя твоя сайт за 20 лева стана "световно" известен...
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

:) ейй голями шегаджии ще излезете , аз за това мислех за 2ра награда :) и съм радостен че има интерес дори и сайта да не е още толкова добър .
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Незнам дали сме шегаджии, но ти казваме как стоят нещата :wink:
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

2ро място Saphire / 50лв.


2ро място zealot designs / 50лв.


1во място - - dreambench :D:beer::| - 100лв.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

наградите се получават по желание на вас ! аз съм от Варна , така че ако не сте от тук как бихте желали ги получите
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

p.s. ако не бях показал сайта .. нямаше как да накарам хората да разберат какво искам .
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Dreambench :) Поздрави за логото и първото място!
smart_deal имаш лс

Хубав конкурс се получи ;)
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Тупане, значи преди време си поръчвам лого на колега от форума. Стана наистина чудесно! Ще си го ползвам още дъъълго със сигурност, защото ми харесва. Евтино и хубаво. Не го е рисувал специално за мен това е ясно. Ама за 20-40 лева си е направо перфект.

Преди няколко месеца леко замаян си се разхождам като турист из средата на Германия. Изведнъж моето лого в размер 90х90см (без текста разбира се) ме гледа от витирната на един фризьорски салон пълен с турци бръснари! :) Не успях да обясня на другите защо се хиля сам...

На мен реално не ми дреме. Това обаче мисля се имаше предвид за стоковите имиджи... За това и автора си иска някакъв дукимент/ гаранция, че дизайнера сам си го е рисувал. Не да тръгне да праи бранд и утре да му се появят картинките някъде. Макар да не виждам какво ще стане ако дизайнера поизлъже. Или пък някой друг ако копира неговата идея след това?

@smart_deals, доста изисквания имаш. Направи ги на маймуни мен ако питаш :) Естествено всеки си е преценил дали да участва или не. Може да опиташ тази платформа или някоя подобна. Протичат по подобен начин конкурсите, без да обсняваш защо искаш това или онова.

ПП: Честито на победителя!
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

@Saphire Благодаря, честито и на теб ;)

@white_pawn Нещата са много относителни. От една страна днешно време хората виждат, че с дизайн се изкарват пари и си мислят, че ще надраскат там някакво си лого или ще преправят някой клипарт от google и се пишат вече "дизайнери". От друга страна, няма как да отсяваш хората само по портфолиото, понеже и да са легитимни и да ги бива в това, пак може да нямат много практика и да изглеждат несериозни.

Един от лекторите в унито миналата година ни каза - когато правите лого, не гледайте други лога преди това. Точно защото като видиш други концепции и не може да си ги изкараш от главата и правиш нещо 'преправено'. За това и се правят "закрити" конкурси където само организатора вижда предложенията - примерно да се пращат лога само с лично съобщение.

За изискванията, според мен колкото повече - по-добре. С повече детайли разбираш човека какво точно иска. Най-мразя някой да сервира нещо от сорта "направи ми лого, каквото и да е" и после да каже "Не знам защо, ама не ми харесва, пробвай друго, ама да е нещо по-така". Друг е случая, когато купувача си няма и на идея какво иска и те разиграва, но не мисля, че конкретния случай е такъв.

Не беше зле конкурса, въпреки някои безсмислени включвания и коментари.

Поздрави! ;)

П.С. Сайтове от сорта на 99designs изглеждат много добре, само че въпреки че цените са от 300$ нагоре, измамниците и аматьорите хич не са по-малко от останалите места. Виждал съм как купувач се избира сам за победител, харесва си някоя от идеите на дизайнерите и му го прави после някой индиец за 5$.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

@bgtupanfighter - следващият път, когато обявиш конкурс "не се плаща" :D ще се демотивирам...

Честито на dreambench и на колегите с вторите места!
Успех на всички дизайнери в предстоящи конкурси...
 
Последно редактирано:
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Честито на победителите! И според мен логото на dreambench беше най-добро...
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

П.С. Сайтове от сорта на 99designs изглеждат много добре, само че...

Това конкретно за там ли? Аз лично нямам сайт който да си заслужава толкова пари, но съм минавал поръчка за хотелски комплекс, за човек който не се справя много добре с езиците(тъп с много пари). Не ми е била целта да ментя и се получи нещо наистина чудесно.


За изискванията, според мен колкото повече - по-добре.

Не знам дали ме разбра

@smart_deals, доста изисквания имаш. Направи ги на маймуни мен ако питаш

не е обида. Човека си има изисквания и му предложих вариант където може да си спести трола.

Протичат по подобен начин конкурсите, без да обсняваш (и на други хора) защо искаш това или онова.

Другия вариант е да си работиш само с един човек и да му се качваш на главата щото си му редовен клиент...
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Честито и от мен на колегата : )) Стабилно се получи, въпреки забавянията и т.н.
 
От: Награда за най - добро лого 100лв. до 25.11.2012г.

Тупане, значи преди време си поръчвам лого на колега от форума. Стана наистина чудесно! Ще си го ползвам още дъъълго със сигурност, защото ми харесва. Евтино и хубаво. Не го е рисувал специално за мен това е ясно. Ама за 20-40 лева си е направо перфект.

Преди няколко месеца леко замаян си се разхождам като турист из средата на Германия. Изведнъж моето лого в размер 90х90см (без текста разбира се) ме гледа от витирната на един фризьорски салон пълен с турци бръснари! :) Не успях да обясня на другите защо се хиля сам...

На мен реално не ми дреме. Това обаче мисля се имаше предвид за стоковите имиджи... За това и автора си иска някакъв дукимент/ гаранция, че дизайнера сам си го е рисувал. Не да тръгне да праи бранд и утре да му се появят картинките някъде. Макар да не виждам какво ще стане ако дизайнера поизлъже. Или пък някой друг ако копира неговата идея след това?

@smart_deals, доста изисквания имаш. Направи ги на маймуни мен ако питаш :) Естествено всеки си е преценил дали да участва или не. Може да опиташ тази платформа или някоя подобна. Протичат по подобен начин конкурсите, без да обсняваш защо искаш това или онова.

ПП: Честито на победителя!

Оценявам го че си ме раЗбрал. Наистина съм доволен от този форум и от хората които го посещават
 

Горе