На 22-ри Ноември на протест.

От: На 22-ри Ноември на протест.

10 страници почти с атакуващи и отбранителни позиции относно "приготвленията за протеста" :D До 22-ри ноември ще бъде решен виртуално и ТОП1 по думата "протест Лондон"...
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Успех с протеста момчета. :clap: 8)
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Уххххх най-после. :shock:

Кое най-после ? Това си беше форма на сарказъм. Аз не си спирам борбата, даже анкетата която бе показана в Линк към темата е на моя страна :)

Сърдите се на думите на Чърчил - а не показвате нещо по различно...

Една държава не се променя от Безразлични хора. Твоето безразличие на може би най-стойностната промяна от това управление е да крещиш по форуми и улици - саркастичния "успех" получваш за което.

Казваш на мен в лицето на емигранте че съм си спасявал задника, а дефакто ти своя като си пазиш безумно не ценностти и култура - а бизнеса който трови буквално сънародниците ти - Клиентите. Искаш само парите възирайки по НЕправилен начин, но убеден в ината си...
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Кое най-после ? Това си беше форма на сарказъм. Аз не си спирам борбата, даже анкетата която бе показана в Линк към темата е на моя страна :)

Сърдите се на думите на Чърчил - а не показвате нещо по различно...

Една държава не се променя от Безразлични хора. Твоето безразличие на може би най-стойностната промяна от това управление е да крещиш по форуми и улици - саркастичния "успех" получваш за което.

Казваш на мен в лицето на емигранте че съм си спасявал задника, а дефакто ти своя като си пазиш безумно не ценностти и култура - а бизнеса който трови буквално сънародниците ти - Клиентите. Искаш само парите възирайки по НЕправилен начин, но убеден в ината си...

Коя борба не спираш? Тази с тютюнопушенето ли?
Или си борец с/у социалната неправда, но пък си против протестите.
Организирай едно протестно чаено парти :rolleyes:
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Динтроникс, за да успее България в какъвто и да е аспект трябва да го прави с ум - не както е общоприето (НЕ дава резултат)
Живеем в 21 век, никой протест не е толериран по такъв начин, който отново се предприема на 22.

НЯМА кой да ви чуе, а тези които ви чуят (милиционерската държава, Европа недай си боже, та и целия свят ако щеш) ще го върне тъпкано както след всеки протест - най-вероято арести, присъди, мерки, глоби и по сериозни деяния към идеята от която иде протеста, разруха - анархия...

Ако си променим мисленето, ще си променим и дереджето - може и управата да променим - ще гласувате за Новия спасител с готините обещания нали ? Ще чакате да го видите какво ще свъши, и като всеки негов предшественик ще го мразите...

Грешно е!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Динтроникс, за да успее България в какъвто и да е аспект трябва да го прави с ум - не както е общоприето (НЕ дава резултат)
Живеем в 21 век, никой протест не е толериран по такъв начин, който отново се предприема на 22.

НЯМА кой да ви чуе, а тези които ви чуят (милиционерската държава, Европа недай си боже, та и целия свят ако щеш) ще го върне тъпкано както след всеки протест - най-вероято арести, присъди, мерки, глоби и по сериозни деяния към идеята от която иде протеста, разруха - анархия...

Ако си променим мисленето, ще си променим и дереджето - може и управата да променим - ще гласувате за Новия спасител с готините обещания нали ? Ще чакате да го видите какво ще свъши, и като всеки негов предшественик ще го мразите...

Грешно е!
Тука колко противоречия има не само с поста ами и с отделните ти мнения, чак не мога да ги преброя, даже не знам за какво се бориш - хем за едно, хем за България, хем за европа, хем за толерантност, хем към омраза към пушачите, хем към развитие на бизнеса - ей точно заради такива утрепки като тебе ме е яд, че няма Държавна Сигурност - белене ви зове, както и боя в милицията - заслужавате като ви хванат от ДС- да ви спукват от бой, не 3 - 6 месеца в болница да лежите, че да се чудите после какви глупости говорите, а може и после в белене 2-3 години да си полежиш. На границата такива като това същество са се спирали - защото като идат в друга държава и си мислят,че са открили господ и светия граал - и започват да говорят глупости, понеже лесно им промиват мозъците - бой в ДС и милицията на такива като тоя и това е.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Динтроникс, за да успее България в какъвто и да е аспект трябва да го прави с ум - не както е общоприето (НЕ дава резултат)
Живеем в 21 век, никой протест не е толериран по такъв начин, който отново се предприема на 22.

НЯМА кой да ви чуе, а тези които ви чуят (милиционерската държава, Европа недай си боже, та и целия свят ако щеш) ще го върне тъпкано както след всеки протест - най-вероято арести, присъди, мерки, глоби и по сериозни деяния към идеята от която иде протеста, разруха - анархия...

Ако си променим мисленето, ще си променим и дереджето - може и управата да променим - ще гласувате за Новия спасител с готините обещания нали ? Ще чакате да го видите какво ще свъши, и като всеки негов предшественик ще го мразите...

Грешно е!

Който го е страх от мечки
бяга надалече
той в гора не влиза
става ингилизин

:beer:
Ха наздраве, въздържателю Джон
 
От: От: На 22-ри Ноември на протест.

Дано се избистри ума ти в таз Англия,
че като си дойдеш вкъщи,
да покажеш знания могъщи
само да не си гол и бос
и от англичанин по-прост

Аз ще пия българско уиски, ти си пий чая
:beer:
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Хаха, ти така искаш да видиш нещата "добро момче". Велик си според разбиранията си - всеки срещу тях е никакъ.
Ти си човека който си противоречи на не един коментар от 4К+ , а за някой думи си направо подсъдим - тия към мен също.

И все пак плувай - океана е голям. Има място и за рибка като теб. Но си стой в пасажа, че има и по големи риби които могат да те вземат безшумно, без да се чуе нищо.

Нямаш цели освен да се дразниш от всичко и всичко - Евала ти, за похвала си. :)
Но най-добре е да дойдеш на себе си, така де, ако се чудиш къде да отдеш, място по различно от май..... си.



Никога няма да има промени ако се чуват гласове като твоя, един от милионите Хейтъри които допринасят само с популяризация на всичко и всички. :)
Почесвай се "Станишко" почесвай се...
 
Последно редактирано:
От: На 22-ри Ноември на протест.

Никога няма да има промени ако се чуват гласове като твоя, един от милионите Хейтъри които допринасят само с популяризация на всичко и всички.
Не ми трябва промяна, особено в демокрацията - тоя строй ви го виждам накъде отивате и колко сте допринесли за благото на света - империалисти и монополисти - това е демокрацията - пари и пари и пак пари. Ама няма какво да ти обяснявам - такива като тебе - бой до смърт в държавна сигурност и после няколко години в Белене - че да знаете да не говорите глупости.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

@myselfmonev, Сутринта се връщам снови сили ама не ми бягай!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Не ми трябва промяна, особено в демокрацията - тоя строй ви го виждам накъде отивате и колко сте допринесли за благото на света - империалисти и монополисти - това е демокрацията - пари и пари и пак пари. Ама няма какво да ти обяснявам - такива като тебе - бой до смърт в държавна сигурност и после няколко години в Белене - че да знаете да не говорите глупости.

Ето че пак си противоречиш оправдавайки се с демокрация, говорейки за така любимата си партия, начина и на управление, и принципите и.
Та ми говориш и в трето лице... кой баламосваш ? Слагаш ме в някаква от твоите известни схеми и анализи, само таблица дето не се похаби да нахвърляш...

Безнадежден случай - жив умрял.
Природно надарен психопат с достъп до интернет. Съжалявам те от една страна... започвам да си мисля че си бил насилван като малък, и днес омразата която таиш може да навреди на някой по особено неприятен и траен начин.

Вземи излез, хвани една мадама та разпусни, тая Матрица ви фанатизира.


uni-web: Ще се завъртя по късно. Калпака ми е "накривен", не се хаби да ме учиш на морал. Иначе за каузата можеш да си ме насолиш колкото искаш - Бъди мой гост. :)

Респект
 
Последно редактирано:
От: На 22-ри Ноември на протест.

И как монополисти, след като Англия е все още центъра на икономиката, която основна храна е малкия и среден бизнес. Въпреки монополите си, които не отсъстват от картата на никоя държава дефакто, България също...

Да започнеш бизнес без капитал е по лесно, от това да започнеш като работник на договор...


Какво ли се хабя да ти обяснявам - Ганьо Балкански
Кораба ти има пробойна в главната каюта, екипажа е избягал!
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

И как монополисти, след като Англия е все още центъра на икономиката, която основна храна е малкия и среден бизнес. Въпреки монополите си, които не отсъстват от картата на никоя държава дефакто, България също...

Да започнеш бизнес без капитал е по лесно, от това да започнеш като работник на договор...


Какво ли се хабя да ти обяснявам - Ганьо Балкански
Кораба ти има пробойна в главната каюта, екипажа е избягал!

Стига си се излагал, глупак, като излезете от България всички мизерници като тебе започват да се имат за голяма работа и равиват типичния емигрантски синдром - като видят как ги гаврят всички и какво е отношението им и те започват да обвиняват етноса си и да нареждат хората.
 
От: На 22-ри Ноември на протест.

Стига си се излагал, глупак, като излезете от България всички мизерници като тебе започват да се имат за голяма работа и равиват типичния емигрантски синдром - като видят как ги гаврят всички и какво е отношението им и те започват да обвиняват етноса си и да нареждат хората.

О ти, визши разуме!

Пс:
Глупака вика с цяло гърло - Глупааааак. :)
И мира пак не намира...
 

Горе