Непоискани търговски съобщения по телефона - непрестанно.


Последните коментари... явно е неква схема, не е за КЗП :D

т.е. за КЗП е, ма едва ли имат капацитета :)
това с подаръците е от 10 години и реално си правят такива срещи на които който отиде после го натискат да си купува и реално тия по хлабавите и дет не могат да отказват си плащат

на две седмици редовно ми пускат в пощенската кутия брошурката
 

Последните коментари... явно е неква схема, не е за КЗП :D

т.е. за КЗП е, ма едва ли имат капацитета :)
Тая схема е много стара, едно време пускаха диплянки в пощите, сега са станали по-агресивни.
 
това с подаръците е от 10 години и реално си правят такива срещи на които който отиде после го натискат да си купува и реално тия по хлабавите и дет не могат да отказват си плащат

на две седмици редовно ми пускат в пощенската кутия брошурката
Тая схема е много стара, едно време пускаха диплянки в пощите, сега са станали по-агресивни.

Съгласен, имах предвид, че последните коментари са свързани с:
359882946127 снощо бот-ът "Гергана Иванова" отново се обади :)
ЕЕеЕЕЕЕеЕЕей, това рехабилитационо, масажно студио / център го откриват всеги ден бре... от година насам хахахах :D От +359882946127 пак звънят ( женски глас ) и пак с равна интонация неспира да дрънка и зарибява с безплатни масажи, часовници следящи здравословното състояние и показатели, на тялото, и прочие, и прочие... за град Пловдив в случая :) :D
 
в темата за КЗП съм коментирал единствено процедура за връчване на ауан.
Запозна ли се поне с правилната?
 
Ахаа, сега ще ги прочет тия коментари. Явно и това е стара схема и просто са ме налазили ултра агресивно в последния месец - два. Поне 5 пъти са ми звъняли.
 
На мен ми се обаждат рядко, но когато го направят им казвам - изтрийте ми номера и не ме търсете повече. Това работи, не ми звънят от същото място отново.
Затворите ли им, ще звъннат пак, гаранция.
 
В момента е масово.
 
На мен ми се обаждат рядко, но когато го направят им казвам - изтрийте ми номера и не ме търсете повече. Това работи, не ми звънят от същото място отново.
Затворите ли им, ще звъннат пак, гаранция.
Има по-добра тактика. Първо им казваш, че си зает и да ти се обадят утре, утре им казваш да ти се обадят утре и на третото утре спират да те търсят.
 
И на мен ми звъняха за това студио при положение,че номера, който ползвам е чисто нов и е на фирма, но не знаеха в кой град съм ... Както и да е ... Баси измамите, баси чудото ... а ние - White Hat :)
 
И на мен ми звъняха за това студио при положение,че номера, който ползвам е чисто нов и е на фирма, но не знаеха в кой град съм ... Както и да е ... Баси измамите, баси чудото ... а ние - White Hat :)
Не бих ги нарекъл измамници, точно. Както казаха и по-нагоре в темата вид кука с цел реклама, даже не смятам, че са недобронамерени, просто дразнят хората така, което се пуска и всеки сам се преценява дали има интерес, или не.
 
Здравейте, от 1-2 месеца съм подложен на телефонен тормоз от някакъв рехабилитационен център или нещо такова, които ми звънят да си правят реклама. Не ме назовават по име или нещо такова. Най-вероятно случайно са ме набелязали, предвид, че никога не съм живял в района в който се намира тая глупост, нито ми знаят името. Не съм редовен ползвател на подобни услуги, че да са ми продали някъде данните.

Ситуацията се случва първия път по следния сценарий:

Звъни ми в работно време непознат мобилен български номер(не е скрит), на пожар. Не е удобно да отговоря, затварям, тези звънят пак. Пак затварям - звънят. Не отговарям - звънят до откат 3-4 пъти. Реших, че може да е нещо важно и вдигам.

Жена представяща се за Гергана Иванова започва с равен глас широко да ми обяснява как е представител на някакъв лечебно-рехабилитационен център на другия край на страната и почва да му прави реклама. Учтиво им затварям, като им казвам повече да не ме търсят за такива глупости, съгласно ГДПР имам право да бъда забравен.

След този случай са ми звъняли още няколко пъти, пак по същата схема - звънят до откат, вдигаш, същата патица с равен глас ми обяснява глупости. Плаших ги с КЗП, полиция и т.н. Нищо не ги плаши. Обиждах ги наред, пак не помага. Последния път блокирах номера, викам, отървах се. Вчера ми звънят пак, този път от друг номер. Явно ги сменят. Не беше удобно - затварям, пак звънят. Вдигам, само като каза “здравейте” я познах, същата патица, наредих я хубаво и и затворих.

Дайте акъл на коя институция да ги дам тези гниди, два номера им имам, предните повиквания, за съжаление, не съм записал от кои номера са, да ходят да ги проверят. Страшна наглост, граничеща с олигофрения. Не си ли записват някъде, че тоя номер няма интерес към тъпите им оферти? Не да не ми губят времето, тяхното да не губят…

Вчера пробвах да подам онлайн сигнал до КЗП, обаче искат име на юридическото лице, пък аз го нямам, защото тая не го казва. Днеска мисля да им се обадя, ако има телефон, да им обясня случая, да видим дали ще могат да съдействат. Това име Гергана Иванова 100% е измислено. Реално само 2 телефона имам техени.

Ако някой се сеща друг орган, който мога да сезирам, ще съм благодарен. Всяка идея е подходяща. Сигурно и други хора тормозят по този начин. Решил съм да се позанимая с тях, защото са върховно нагли…
Само ще кажа, че това не е нито кол център, нито изобщо е истинска жена въпросната Гергана Иванова. Това е AI, което говори с напълно еднакви думи и интонация абсолютно всеки път. Като зададеш въпрос отговаря що-годе адекватно, но явно още не е обучено да разпознава кога някой е твърде ядосан и трябва да спре.

Следващия път пробвай да си поговориш малко с въпросната и да задаваш въпроси и веднага ще усетиш, че не говориш с човек :)
 
Само ще кажа, че това не е нито кол център, нито изобщо е истинска жена въпросната Гергана Иванова. Това е AI, което говори с напълно еднакви думи и интонация абсолютно всеки път. Като зададеш въпрос отговаря що-годе адекватно, но явно още не е обучено да разпознава кога някой е твърде ядосан и трябва да спре.

Следващия път пробвай да си поговориш малко с въпросната и да задаваш въпроси и веднага ще усетиш, че не говориш с човек :)
Е това, вече е конспирация :)
 
ахаааа тия са роботите дето звънят, и на мен ми звънят за безплатни масажи, сто процента е отАИ генериран номер, защото не само не знт на кого звънят но и номера "не знае" като вдигнеш те пита и за име и за телефон. Тия са крадци на информация освен че са измамници, защото след това поне по обяснение на друг човек на който звъняха близък, казват че датата, хотела и часа все още не са уточнени и ще се обадят допълнително и всеки път е същото. Тоест чисто трупане на данни
 
ахаааа тия са роботите дето звънят, и на мен ми звънят за безплатни масажи, сто процента е отАИ генериран номер, защото не само не знт на кого звънят но и номера "не знае" като вдигнеш те пита и за име и за телефон. Тия са крадци на информация освен че са измамници, защото след това поне по обяснение на друг човек на който звъняха близък, казват че датата, хотела и часа все още не са уточнени и ще се обадят допълнително и всеки път е същото. Тоест чисто трупане на данни
Явно говорите за различни неща. Съвсем реални не АИ :) се обаждат, че то само за една седмица и то случайно и то на живо стана въпрос с 3-4-ма различни човека на които се оказа, че се е обаждала една и съща - приятен женски глас. Някой ви гъбарка с този АИ. А може би вие се гъбаркате.
 
Явно говорите за различни неща. Съвсем реални не АИ :) се обаждат, че то само за една седмица и то случайно и то на живо стана въпрос с 3-4-ма различни човека на които се оказа, че се е обаждала една и съща - приятен женски глас. Някой ви гъбарка с този АИ. А може би вие се гъбаркате.
до сега всички дето ми звъняха си бяха АИ, защото като им зададеш малко по-сложен въпрос и започваха да се оплитат иначе си звучаха като истински човек. Единия АИ заби и взе да се повтаря, зададох и три въпроса по-сложничко се изразих и тя взе да повтаря само едно и аз си викам, аха ясно и туп. Скоро ми звънна пак, друг номер, същия глас и същия филм
 
до сега всички дето ми звъняха си бяха АИ, защото като им зададеш малко по-сложен въпрос и започваха да се оплитат иначе си звучаха като истински човек. Единия АИ заби и взе да се повтаря, зададох и три въпроса по-сложничко се изразих и тя взе да повтаря само едно и аз си викам, аха ясно и туп. Скоро ми звънна пак, друг номер, същия глас и същия филм
Чак пък толкова... едва ли, макар че тези неща са на принципа... да кажем на Ф-117, показали са го на обществеността години след, като реално го е имало.
 

Горе