Никога няма да се оправим всичко е подкупно:(

Беше, или още е журналист в БИВОЛЪ , много сериозен човек. Илчовски като беше в комисията Манолова, и Беновска почна да вряка по някое време, той се обади и каза " Госпожо Беновска, моля правете истинска журналистика, а не внушения", и тя : " кой се обади, кой го каза това??" , и той като каза кой е и тя замълча. Димитър Стоянов се казва
Изявява се много. Чудех се в кой момент няма да пишат като едни други такива "надъхани" журналисти. В нашата държава все се намира да настъпиш човека на човека и да стане криво. Връзките не са само за крадене и облаги, но и за други цели се ползват. Има ли нещо общо с Bird, май се казваше. Някакъв клонинг на БИВОЛЪ.
 
Ще се оправи ли БГ? Едва ли в блзиките 20 години..
ето потвърждение на темата..


може ли 25 години да няма никаква промяна и да продължаваш да гласуваш за същото.. поне с Бербатов със спорта можеха да опитат нещо ново.. поне да имаме малко футбол.. ама няма да е
Те са 200, 300 или 400 клуба, които имат право на глас. И аз не знам колко са но са някъде там и гласуват.
 
Оооо тия не мога да ги дишам, смело мога да кажа, че се интересувам от футбол, а тези нагляри ни съсипаха. Не мога даже и да ги слушам, толкова са ми некадърни и неадекватни. Все пак си мисля, че би трябвало това "избиране" да падне в съда и да има нов конгрес, там най-вероятно Бербатов ще спечели, видя се, че е на кантар работата. Не, че той е някакво цвете. Честно казано със сигурност има някакви скрити намерения и хора зад себе си. Далеч съм от мисълта, че човек зарязал националния отбор, тогава когато не играехме зле и имахме шанс за класиране би станал шеф на БФС от родолюбие. Въпреки това, тези са най-лошото нещо случвало се на футбола ни сигурно в цялата ни история. Всъщност класирането ни в САЩ 94 и създаването на тези боклуци като "звезди" може би дългосрочно ни донесе повече негативи от позитиви...
 
Добре де, ама защо забравихте и предателството на Бербатката? И наглото му държание?
Бербатов не си ли тръгна именно защото в БФС се въртят постоянно едни и същи хора, които грам не им пука за бг футбола, камо ли за националния отбор. Не съм много начетен и не претендирам да знам за бг футбола ни, както за какъвто и да е футбол, но там май имаше драма около това, че не той искаше някакви генерални промени и да се види, че нещо се прави, а те си продължиха в същия дух. Аз му симпатизирам, защото има качества и определено е добър футболист, нещо, което не мога да кажа за нито един от сегашните, където и да играят.
 
M/y другото, защо никой не обели зъб за мача Фюри v Уайлдър III ?
 
M/y другото, защо никой не обели зъб за мача Фюри v Уайлдър III ?

Аз си го мислих, ама викам да повдигам въпроса за тримата дето се интересувам от темата, нема смисъл....
 
Бобката е голям боклук...
Пияндето е проекция на тиквата във футбола, методите са им същите, мисленето им е същото. Във футбола положението е същото, като в държавата. Единия го постигна за 12 години, другия за 16... Разруха и повсеместен апокалипсис и на двете места...
Имаш нужда от санаториум човек, почивка нещо! Сигурно в огледалото като се погледнеш ТИКВА виждаш :)

Твоя човек Фатмака подкрепи Бобката, шах и мат нали :) А Боко подкрепи Бербатов оо ужас как е възможно :)

хахаххахахах...

Ама и да те успокоя, злите езици говорят, че март Красен Крадлев (От ГЕРБ некъдърника на спорта) ще се кандидатира! Тогава Бобката ще има дерт срещу съперник от неговата величина по некадърност! :)
 
Бобката е голям боклук...

Имаш нужда от санаториум човек, почивка нещо! Сигурно в огледалото като се погледнеш ТИКВА виждаш :)

Твоя човек Фатмака подкрепи Бобката, шах и мат нали :) А Боко подкрепи Бербатов оо ужас как е възможно :)

хахаххахахах...

Ама и да те успокоя, злите езици говорят, че март Красен Крадлев (От ГЕРБ некъдърника на спорта) ще се кандидатира! Тогава Бобката ще има дерт срещу съперник от неговата величина по некадърност! :)

Каква почивка бе, сега почвам, даже не съм загрял още. Как го подкрепи, ама как точно го подкрепи, това само болен герберски мозък може да го измисли. Лъжите ви нямат край, освен да лъжете герберастите нищо друго не можете да правите. Лъжи, лъжи, лъжи.... Радев демонстративно отказа на перукан да седне в официалната ложа, ти си направи изводите защо го направи. Само да те светна, че тук няма герб-лели, където подобни измишльотини да фащат дикиш, както би казал коалиционния ви партньор.

Тъй като си доста наивен, няма да ти обяснявам каква е връзката между шиши-домус-тулуп-перук, че няма да разбереш така или иначе.
 
Каква почивка бе, сега почвам, даже не съм загрял още. Как го подкрепи, ама как точно го подкрепи, това само болен герберски мозък може да го измисли. Лъжите ви нямат край, освен да лъжете герберастите нищо друго не можете да правите. Лъжи, лъжи, лъжи.... Радев демонстративно отказа на перукан да седне в официалната ложа, ти си направи изводите защо го направи. Само да те светна, че тук няма герб-лели, където подобни измишльотини да фащат дикиш, както би казал коалиционния ви партньор.

Тъй като си доста наивен, няма да ти обяснявам каква е връзката между шиши-домус-тулуп-перук, че няма да разбереш така или иначе.
Абе тук си тотал грешка. Бойко махна Перуката, инициира скандала на мача с Англия, за да го махне, а тоя наглия не разбра намека и каза, че няма да си ходи. 2 часа по-късно подаде оставка, след като влязоха ония с маските в БФС. Перукан беше приключил и го знаеше много добре, обаче Бойко падна от власт и той ни лук ял, ни лук мирисал си се върна тихо тихо на позицията и се прави, че не е подавал оставка. Единствената причина да се престраши пак да се бута за кокала е, че ГЕРБ не са на власт, те директно казаха, че с него няма да работят повече. Не знам кой е зад Бербо, но е логично ГЕРБ да предпочитат него, а не Перук.
 
Абе тук си тотал грешка. Бойко махна Перуката, инициира скандала на мача с Англия, за да го махне, а тоя наглия не разбра намека и каза, че няма да си ходи. 2 часа по-късно подаде оставка, след като влязоха ония с маските в БФС. Перукан беше приключил и го знаеше много добре, обаче Бойко падна от власт и той ни лук ял, ни лук мирисал си се върна тихо тихо на позицията и се прави, че не е подавал оставка. Единствената причина да се престраши пак да се бута за кокала е, че ГЕРБ не са на власт, те директно казаха, че с него няма да работят повече. Не знам кой е зад Бербо, но е логично ГЕРБ да предпочитат него, а не Перук.

Така е, но Баце го махна не за да дойде някой като Бербатов, махна го за да го смени с друг удобен, ама му дойдоха по-големи проблеми до кухата кратуна и го отложи. Бербатов изобщо не беше на дневен ред тогава. Пак да кажа шиши-домус-тулуп-перук, като последния не е важен и може да бъде подменен винаги с друг удобен.
 
Съгласен съм, че в момента Бобката е доста зле, ама като спасяваше головете навремето яко му се кефехте, нали? Същото важи и за Стоичков и за Сираков и Лечков. Героите от едно време яки боклуци. Ми то по тая логика и Бербатов ще последва съдбата им.
 
Така е, но Баце го махна не за да дойде някой като Бербатов, махна го за да го смени с друг удобен, ама му дойдоха по-големи проблеми до кухата кратуна и го отложи. Бербатов изобщо не беше на дневен ред тогава. Пак да кажа шиши-домус-тулуп-перук, като последния не е важен и може да бъде подменен винаги с друг удобен.
Пак ще повторя, чети внимателно :) Вземи си почивка! Ако искаш по цял ден плуй по ГЕРБ ама поне от някой санаториум или виличка...

Накрая да не важи максимата, тоя ги плуе толкова защото е влюбен в тях :) Замисли се малко може пък да си гербаджия по душа :)
 
Така е, но Баце го махна не за да дойде някой като Бербатов, махна го за да го смени с друг удобен, ама му дойдоха по-големи проблеми до кухата кратуна и го отложи. Бербатов изобщо не беше на дневен ред тогава. Пак да кажа шиши-домус-тулуп-перук, като последния не е важен и може да бъде подменен винаги с друг удобен.

Да, ясно е, че го смени, за да си сложи друг удобен, обаче ние и сега не знаем къв му е зора на Берба и кой стои зад него, да не се окаже той удобния?

Иначе искаше да го махне, защото щяха да идват големи кинти за футбол и му трябваше силно негов човек на кранчето. Въпросът е, че Перукан, когато и да го махнат все ще е късно, а единственият дето можеше да го изгони тоя нагляр е Бойко.

Иначе Тедка, че са били големи футболисти били са, но че са боклуци като хора - такива са. Никой не им е виновен. Не се знае дали Бербатов ще последва съдбата им, от него си зависи. Тези от 94 почти няма свестни между тях, може би такова е било времето и такива са станали, знам ли.
 
Пак ще повторя, чети внимателно :) Вземи си почивка! Ако искаш по цял ден плуй по ГЕРБ ама поне от някой санаториум или виличка...

Накрая да не важи максимата, тоя ги плуе толкова защото е влюбен в тях :) Замисли се малко може пък да си гербаджия по душа :)
Въпроса е, че докато пиша из форума си почивам :) Тъй че, продължаваме с истината за тиквун и гроб. По душа съм борец за справедливост. Като видя зло, боря се с него, не го подминавам :) Тъй че като пишеш простотии и лъжи из форума не мога и теб да подмина :)
 

Горе