Нова партия се зародила: ГОРД.

От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Преди малко Мишо Шамара и Слави Бинев избухнаха в ефир - гледайте записа от "Преди обед" по БТВ. Шамара унищожи борисов в ефира :D

Охоооо, нареждат се нещата с "песните" му, и измислената пропаганда.

Бях ЗА това което предприе управата срещу тоя "Дришльо", моето знаме не е като неговоро...
Свободата е анархия! А те тия псевдо рапъри (Поредните лентяй, батки, и големи мусури).
Тъй е, микрофон е по добре от каквато и да е друга работа...
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Призовавам да НЕ се гласува...
Най-интересно ще ми е никой да не изалчнее за 20-те гроша, Никой ама никой да не гласува, да видим какви статистики на "гласовете" ще покажат тогава и кой ще си изберат Тайнствените ни управници с чужд произход.

Няма спасение, това да е ясно.
Всеки нов на хоризонта иска гласове, и е готов да каже всичко за което.
Видяхме всякакви, от царе, до хора от народа... от вишисти до пуцаджии...

Идните избори ще са може би последната присъда на България, в Европа стават яки формации и не е изключено да ни погълнат изцяло в пряк, и преносен смисъл.

---
НЕ гласувайте, а се изнасяйте докато е време, че се говори и за затваряне на границите към по развитите икономически Държави. Иде шенген с нови закони, и як контрол с модерна техника. Документите бавно и славно минават на електронни и мн. други.

България е там където са Българите, време е да си търсим нови земи... тази е празна, робуваме на гяура от почти половин век... като станат няколко ще е късно, няма кой да ни спаси този път!
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Охоооо, нареждат се нещата с "песните" му, и измислената пропаганда.

Бях ЗА това което предприе управата срещу тоя "Дришльо", моето знаме не е като неговоро...
Свободата е анархия! А те тия псевдо рапъри (Поредните лентяй, батки, и големи мусури).
Тъй е, микрофон е по добре от каквато и да е друга работа...

Това го кажи на Боко, защото според него флага ни е Бяло Червено Зелено!
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Е, може би лапсус, гледал съм интервюто - ама не ми и дреме, боклуци откъдето и да ги погледнеш.

Сядам да ровя в телефона за Въпросния Нов ни Спасител, пратен от всевишния да въведе ред, щастие и правда за всиииички ни... Че звуковата ми карта издаде багажа...

Приготвил съм си пуканки, 100 про ще е голям сеир :)
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Е, може би лапсус, гледал съм интервюто - ама не ми и дреме, боклуци откъдето и да ги погледнеш.

Сядам да ровя в телефона за Въпросния Нов ни Спасител, пратен от всевишния да въведе ред, щастие и правда за всиииички ни... Че звуковата ми карта издаде багажа...

Приготвил съм си пуканки, 100 про ще е голям сеир :)

Ако си прочел, внимателно темата ще видиш, че съм се отказал от вижданията си към въпросната партия. Обаче от едно няма да се откажа, и това е че фафла Бойко Борисов не трябва да има!
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

В интерес на истината НЕ съм я изчел цялата, освежавах си ума какво вино всъщност пия тази вечер и други интересни неща, някак си се уплаших да си призная от обема на темата, а и идеята заложена в нея не би ми донесла изгоди в личен план, тъй като чета яко и за системата в която съм част за момента - най ниското ниво - Емигрант с кофти положение, но идея за прогрес.

Какво за ди джей Бобо, на рожденният ми ден преди няколко години се оказа че е гост на същото заведение в което празнувах РД с роднини в родният ми град... голям кеф, обра овациите, та чак ми стисна ръката премиера, пусна някаква шега и ми пожела успехи в живота...
Година две след осъзнах какво ми е намекнал... оказах се гол и бос на майната си заради него, без нищо зад гърба си, осъден да съм Роб не на Държавата си, а на света (по зле), принуден да чупя гърба и да се кланя на всеки за 10 паунда с които ще се наям... и ако съм щастлив няма да спя под мостовете, намерил долна квартира с миризливи и пияни поляци или братоубийци - Българи...

Имам за какво да го мразя Боко Тиквата...
Окипази ми държавата.

А идните избори съм сигурен че ще са последната присъда на земята ми, скоро мисля че и нея няма да я има тъй като окипазиха историята, здравето, икономиката.... бита на човека промениха карайки го да съжителства с интегрирания мангал... и ред ред други...

Готов да гриза сънни артерии, и да ритам глави без значение на кой - Предшествениците му ме научиха от дете как да съм послушен, конкурентен невежа, потребител и работник, днес ме обраха и подиграха, здравето и нервите ми взеха, тия утре ще ме довършат... Но не мисля да продължавам, отворих мисля очи, Аз коля и беся вече в живота си, сера същите миризливи ла*на като тях, значи не са с нищо повече...

Поздрави Юни
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Сменяй виното братле, много неразбираемо ми говориш с недомлъвки.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Сменяй виното братле, много неразбираемо ми говориш с недомлъвки.

Всичко е под контрол, пия всяка вечер по чаша червено. Превърнало се е в Удоволствие, като награда за преживян ден някак... както и да е.

По темата...
Оу.... оу.... оу...
Мале мила бе хора... оу оу оу....

По късно идвам с коментар, ще погледам още... видях в темата че е писано и за "нещо" си с Мишо Шопара...

Какво става в тая държава бе мамка му...
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Всичко е под контрол, пия всяка вечер по чаша червено. Превърнало се е в Удоволствие, като награда за преживян ден някак... както и да е.

По темата...
Оу.... оу.... оу...
Мале мила бе хора... оу оу оу....

По късно идвам с коментар, ще погледам още... видях в темата че е писано и за "нещо" си с Мишо Шопара...

Какво става в тая държава бе мамка му...

Ще те чета утре аз лягам.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Най хубавото нещо на партии като ГОРД е че те никога няма да влезнат в парламента надявам се същото да сполети Атака - Такива псевдо патриотични организации се създават само с една единствена цел да отвратят хората от националната идея. Расате например е на светлинни години от тях - ако някога бих гласувал за националистическа партия бих гласувал за него за съжаление обаче докато не целува ръка където трябва скоро няма да изгрее на небосклона, а пък след това и да изгрее ще е поредният мишок като Сидеров.
 
От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Най хубавото нещо на партии като ГОРД е че те никога няма да влезнат в парламента надявам се същото да сполети Атака - Такива псевдо патриотични организации се създават само с една единствена цел да отвратят хората от националната идея. Расате например е на светлинни години от тях - ако някога бих гласувал за националистическа партия бих гласувал за него за съжаление обаче докато не целува ръка където трябва скоро няма да изгрее на небосклона, а пък след това и да изгрее ще е поредният мишок като Сидеров.

Ух, скоро ме оцапаха доволно с червено за това че "охулих" Сидера, тоя болен дедко който отказва да пие лекарствата. Знаем си го, от Нашия край е...

Намекнах за Расате, но това ми беше грешката :), той бил по краен...


Както и да е.
+1 за мнението ти!

Пропагандират с история, национални ценности за користни цели и изгоди!
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Всичко е под контрол, пия всяка вечер по чаша червено.

Виното принципно си е полезно. И аз всяка вечер когато вечерям, задължително на масата ми присъства червено вино, поне 2 чаши си ги знам. Стара традиция в нашето семейство от родителите ми. Лятото карам на бяло, но зимата - червено. :)

По темата - крайно време беше някой да събере смелост и да отиде там където трябва, и да каже каквото трябва. Не може в 21 век в демократична Европа, и България като демократична страна да се всява страх и подтисничество в хората, и да ги карат да се страхуват да говорят. Това време на цензурата и на гонката и преследването на хора които казали нещо си, отдавна отмина, но някои хора които живеят в миналото се опитват да върнат тези репресии. Бих казал че Бойко просто е объркал времето и държавата - България е вече демократична страна, и се намира в демократична Европа. Оставката да си подава и да се маха :mad::mad::mad:

Ако трябва да бъда честен, никога не съм бил фен на рап-музиката, просто не е моя стил музика, но подкпрепям не само Мишо, а всеки който би събрал смелост и си потърси правата на равноправен европейски гражданин. Тук не става дума само за Мишо, а за нещо в глобален мащаб. Днес е Мишо заплашен с 2 години затвор само заради изказване, а утре ще е някой друг от ... нас! Сега прекратили всичко срещу него, ами ще прекратят защото ги натисна и им разката фамилията на тия диктатори.

Призозавам всички да се изказват без да се страхуват, всеки има правото да се изказва каквото мисли. Аз не се страхувам и ще се изказвам. Не ме е страх от боклуци-мутри които крадат пенсионери и какво ли не. По скоро тях самите трябва да ги е страх от нас.

Нямате право да мълчите, имате право да говорите - покажете им кои сте, за какво се борите... Господа политици днеска сте на власт, утре сте в оставка :mad::mad::mad:

Поздрав за всички смелчаци които не се страхуват да говорят:

[video]http://vbox7.com/play:78950d92[/video]
 

Горе