Нова партия се зародила: ГОРД.

От: Нова партия се зародила: ГОРД.

1199997816_357.jpg

Хаха, то така по снимки ако гледаме такива, аз имам един фес - сестра ми го беше донесла от Турция и на един рожден ден се изредихме всички да се снимаме с него :)
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

И накрая като дръпнем чертата, кво излиза пак няма за кого се гласува :D
 
От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Преразкажи го доколкото си спомняш какво е казал Шамара що аз не съм го гледал и май никой няма да разбера за какво става дума. А този Славчо Биневото хич не ми вдъхва доверие. :)

Не мога да разкажа всичко дословно, защото се говореше или по-скоро крещеше на висок език, и имаше много гневни моменти.

Шамара каза "Тая Държава е пълен ЕТ. Бойко Борисов" и още много други епитети, удряше по масата и викаше из студиото, ама продажниците от Бунак тв, го изтриха. Иначе определено си беше много ценно да се види какво направи шамара на Бойко в ефир.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Велизар Енчев по ТВ СКАТ и Сидеров по Алфа ТВ - тези двамата редовно наричат Борисов както си искат. Който иска да види как може да се обижда Борисов (в ефир) - да гледа предванията на тези двамата (защото има интерес :mrgreen:)

Разликата - бтв не могат да си позовлят да задържат видеото...

От бтв доста бързо са свалили видеото...но защо са го качвали?
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

От бтв доста бързо са свалили видеото...но защо са го качвали?

Защото явно някой им е гледал предаването и им е пратил СМС да го свалят. :wink:

Жалко, че няма да го видим заради тези продажници. :( В следващите псувни на Шамара мисля, че ще влязат и Боклук ТВ-то. :D
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Не вярвам някой да е успял да го свали в рамките на 10 минути някъде и беше изтрито.
 
От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Ето го налазвайте докато не са го изтрили и от тука:

http://vbox7.com/play:04c4419cb9
 
От: От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Не мога да разкажа всичко дословно, защото се говореше или по-скоро крещеше на висок език, и имаше много гневни моменти.

Шамара каза "Тая Държава е пълен ЕТ. Бойко Борисов" и още много други епитети, удряше по масата и викаше из студиото, ама продажниците от Бунак тв, го изтриха. Иначе определено си беше много ценно да се види какво направи шамара на Бойко в ефир.

Хаха ЕТ Бойко Борисов :D
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

В сайта на бТВ има статия за участието на Шамара и в коментарите долу някой е пуснал линк към Vbox с предаването. Предполагам, че и от там ще го изтрият скоро.

http://vbox7.com/play:04c4419cb9
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

В сайта на бТВ има статия за участието на Шамара и в коментарите долу някой е пуснал линк към Vbox с предаването. Предполагам, че и от там ще го изтрият скоро.

http://vbox7.com/play:04c4419cb9

Не ми зарежда! Много бързо се действа явно.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

И на мен не ми се зарежда, но успях да го дръпна с плъгин на ФФ и сега го гледам спокойно офлайн. После ако трябва мога да ви го кача в някой хостинг за файлове.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Видеото се зарежда доста време незнам защо, но изчакайте тръгва.
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Аз така и не успях да го накарам да се плейне в браузъра, но поне се тегли спокойно като отделен файл. Сега го гледам и има голямо товарене на другаря Борисов. :)
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Не ми зарежда! Много бързо се действа явно.

Пробвай да превъртиш на мен така ми тръгна.

Изкефиме Шамара какъв е бесен. хаха :D

Той вика 90% от медиите са купени и онази водещата арогатно "не, бе не са" и хоп на 10 мин. видеото го делнали. Хаха не са, къде ще са купени. :mrgreen:
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Аз така и не успях да го накарам да се плейне в браузъра, но поне се тегли спокойно като отделен файл. Сега го гледам и има голямо товарене на другаря Борисов. :)

Хахаха баси хор трябва да го гледате видеото Шамара направо полудя хвърля весници удря по масата. :D
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Абре дека са ни хаватарите? Само на мен ли не ми зареждат? :)
 
От: Нова партия се зародила: ГОРД.

Да, тъкмо изгледах края. Накрая заплаши, че ще обърне бюрото, на което седяха. Доста се въодушеви. :lol:

Но ако трябва да сме честни Мишо Шамара си е продажник. Срещу пари е готов на всичко и сам го е заявявал неведнъж. Забавен е, но думата му нищо не струва.
 

Горе