Нови условия на abv и dox

zalozite

Active Member
Здравейте,
Получих писмо от абв-то за нови условия на потребителите на абв поща и дох за качване на файлове.
Някой по-запознат с материята може ли да де повече инфо, какво точно се променя и кое точно е новото в условията им?

Мерси
 
От: Нови условия на abv и dox

Terms > Ctrl+F, вписваш: 15.08 и авт. се маркират измененията. Scroll-ваш и ги гледаш какви са на най-бозавата (от 2005г. насам) и най-бозавият upload hosting (от самота му създаване и пускане) е-поща.
 
От: Нови условия на abv и dox

чукча писател, чукча не читател...

p.s. как от мързел ще прочетеш отговора тука, не знам...
 
От: Нови условия на abv и dox

Мисълта ми бе, че е написано за човек завършил право, с точки и под точки алинеи и тн.
 
От: Нови условия на abv и dox

Сериозно?

Аз пък си мислех, че е за хора които са завършили основно (да могат да четат).
 
От: Нови условия на abv и dox

Регистрацията във форума също е написана с точки, подточки, алинеи. Регистрацията в PP/Skrill и къде ли не, вкл. др. (уважаващи себе си) форуми, също.

Е, разбира се има и такива с разпиляна информация, неподредена. Структурираното четене е за предпочитане.

От точките, подточките и алинеите лесно може да се абстрахираш. Копираш целият текст с всичко в Notepad++ и ръчно ги триеш. И така вече ще е за „non-lawyers“.
 
Колко хора се правят на интересни... Просто не е истина.
Темата според мен е сериозна. Никой обикновен потребител не би чел новите или старите правила. Те са написани за фирмата собственик за връзване на гащите в случай на нужда!
Аз ги прегледах на бързо и може да се обобщи така: новите правила касаят главно рекламите, проследяващите кодове и т.н.
Нищо важно за обукнивените потребители
 
Това е като Internet Explorer -> ползват го хора, които не знаят що е то web browser.
Мога да споделя една информация, която не знам колко е реална и истинска. Та тя е относно киберсигурността на големите банки и корпорации. Преди няколко години дойде един бивш ученик, който сега учи в Англия, забравил съм къде точно учеше. Та той учи киберсигурност и каза, че Internet Explorer е един от най- сигурните браузери, ползващи се от обикновени потребители. Обясни точно защо, но съм забравил. Следователно доста хора биха го ползвали, дори да е доста бавен.
 
Най-сигурен браузър с НУЛА или клонящи към 0 Addons = най-безполезен браузър. Cool. Нека го ползват. Нормалните хора рискуват и ползват НЕсигурен браузър с възможности за ИЗБОР на addons, една камара от тях страшно полезни без които се не може.
 
Мога да споделя една информация, която не знам колко е реална и истинска. Та тя е относно киберсигурността на големите банки и корпорации. Преди няколко години дойде един бивш ученик, който сега учи в Англия, забравил съм къде точно учеше. Та той учи киберсигурност и каза, че Internet Explorer е един от най- сигурните браузери, ползващи се от обикновени потребители. Обясни точно защо, но съм забравил. Следователно доста хора биха го ползвали, дори да е доста бавен.
Кажи му на твоя приятел, че и един WP без никакви плъгини е напълно нехакваем. :) Иначе много юзъри го ползват и реално наистина гледат да го държат на високо ниво, говорейки за сигурност, но и честно казано е за сметка на много други характеристики, които би могъл да има нормалния. ;)
 

Горе