Новото ми произведение

Включих му се и го питах дали мога да го питам нещо и...

<_Bob_Marley_G> kazvai
<_Zubarman> kakvo 6te kaje6 za tvorenieto mi?
<_Zubarman> http://me4ki-struvnici-s-golemi-cici-i-vulk-edinak-s-golqm-patlak.atspace.com/
<_Bob_Marley_G>MePcU
<_Bob_Marley_G> gotino e

За пръв път някой ми благодари за това че съм го оспамил, вече почвам да чувствам че спама ми радва хората.
 
DeyanMarkovski каза:
Аз като събера пари от AdSense ще купя Me4ki-Struvnici-S-Golemi-Cici-i-Vulci-Edinaci-S-Golemi-Patlaci.COM ама трябва да побързам преди някой да го е купил преди мен.

Бате, гаранция че ще е свободен докато ги събереш.:)
Не че не е як домейна, ама на малко хора биха им хрумнали такова име. Поне се надявам да се оптимизираш добре с него. Успехи. :wink:
 
Митака каза:
Абе, ти верно си купил такъв домейн :lol: Мислех си, че се шегуваш...

И аз като видях поста му веднага проверих :D Давай Диди с тебе сме.
 
Абе вие нормални ли сте?! К'ви са тия постове от типа: "Браво, Деян Марковски, напредваш с дизайна - много як сайт се е получил този път!". Блинки ти или си много заблуден или се правиш на много печен и окуражаващ. Стига сте лъгали човека - то бива, бива ма той вече почна да си вярва, че е еб*ти дизайнера. Аз като влезнах в оня сайт Me4ki-Struvnici-S-Golemi-Cici-i-Vulci-Edinaci-S-Golemi-Patlaci.INFO направо се издрайфах на клавиатурата. Гаврите се с човека и въобще не му правите услуга. А моят съвет към прословутия ДЕЯН МАРКОВСКИ е да си седне на **** и да прочете някоя книга, а също и в интернет има много безплатни скриптове и туториали, защото това, което прави, е гавра с уеб дизайна!!!

Поздрави
 
Аз се опитвах да го накарам да зареже сайтовете си и по добре да си направи блог на блогспот.. ще изглежда много по добре от към дизаин ама Диди си е диди и не приема съвети за дизаин, затова съм решил и аз като админите да вдинга ръце и да го оставя да се оправя сам...
Имаше тема че админа му подарява темплеит до сега не съм видял да го ползва
По едно време ме глождеха съмнения че не може да е толкова зле момчето, просто се гъбарка с хората по форумите. Ама сега като гледам какъв домеин си е взел маи съмбил в грешка
 
Freak каза:
Абе вие нормални ли сте?! К'ви са тия постове от типа: "Браво, Деян Марковски, напредваш с дизайна - много як сайт се е получил този път!". Блинки ти или си много заблуден или се правиш на много печен и окуражаващ. Стига сте лъгали човека - то бива, бива ма той вече почна да си вярва, че е еб*ти дизайнера. Аз като влезнах в оня сайт Me4ki-Struvnici-S-Golemi-Cici-i-Vulci-Edinaci-S-Golemi-Patlaci.INFO направо се издрайфах на клавиатурата. Гаврите се с човека и въобще не му правите услуга. А моят съвет към прослувутия ДЕЯН МАРКОВСКИ е да си седне на **** и да прочете някоя книга, а също и в интернет има много безплатни скриптове и туториали, защото това, което прави, е гавра с уеб дизайна!!!

Поздрави
Шъ мъ извиниш Митреле , ама не сме всички дизайнери кат тебе :)
 
ZzZaPyr каза:
Freak каза:
Абе вие нормални ли сте?! К'ви са тия постове от типа: "Браво, Деян Марковски, напредваш с дизайна - много як сайт се е получил този път!". Блинки ти или си много заблуден или се правиш на много печен и окуражаващ. Стига сте лъгали човека - то бива, бива ма той вече почна да си вярва, че е еб*ти дизайнера. Аз като влезнах в оня сайт Me4ki-Struvnici-S-Golemi-Cici-i-Vulci-Edinaci-S-Golemi-Patlaci.INFO направо се издрайфах на клавиатурата. Гаврите се с човека и въобще не му правите услуга. А моят съвет към прослувутия ДЕЯН МАРКОВСКИ е да си седне на **** и да прочете някоя книга, а също и в интернет има много безплатни скриптове и туториали, защото това, което прави, е гавра с уеб дизайна!!!

Поздрави
Шъ мъ извиниш Митреле , ама не сме всички дизайнери кат тебе :)


хах кво да направа. пусни си скайп
 
По едно време ме глождеха съмнения че не може да е толкова зле момчето, просто се гъбарка с хората по форумите. Ама сега като гледам какъв домеин си е взел маи съмбил в грешка
: ] Да ама домейна ми е забавен и привлича повече хора, аз ги питам и те казват че го харесват.
 

Горе