Онлайн магазин на Opencart

От: Онлайн магазин на Opencart

Искам да изкажа искрената си благодарност към тях.Имах един магазин който беше на стар опън карт версия 1.4.9.x и ги помолих да го прехвърлим на по нов 1.5.4.1 ,което направиха и сега магазина изглежда страхотно!Още веднъж благодаря и си пожелавам все повече срещи с хора като вас!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Онлайн магазин на Opencart

Всеки клиент до края на 2014 година направил поръчка за онлайн магазин получава 70% отстъпка за хостинг и домейн от superhosting.bg
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Здравей, интересувам се от онлайн магазин на OpenCart може ли малко актуални цени и ако може някакво демо на админ панела. Аз не мога да пускам ЛС засега :(
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Здравей, интересувам се от онлайн магазин на OpenCart може ли малко актуални цени и ако може някакво демо на админ панела. Аз не мога да пускам ЛС засега :(

Привет,

Изпрати ми един мейл на office [@] elenkov.net
Ще ти изготвя индикативна оферта и ще ти дам демо да си цъкаш.

Поздрави,
Николай
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Може ли оферта и на мен :)
teodoratoncheva1 [@] gmail.com
Благодаря :)
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Ново видео с презентация защо да изберете нашите услуги

[video=youtube;jdU41w8Z4L8]https://www.youtube.com/watch?v=jdU41w8Z4L8[/video]
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Здравейте,
имам проблем с онлайн магазин на Opencart. Закупих една добавка,която по принцип трябваше да се сработи с версията,но в крайна сметка не работи.Става въпрос за zoom на снимките.Темата си има вграден,но не е задоволителен и исках да сложа по-добър.Моля,ако някой има време и желание да погледне за какво става въпрос.
Благодаря предварително!
Теодора
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Здравейте,
имам проблем с онлайн магазин на Opencart. Закупих една добавка,която по принцип трябваше да се сработи с версията,но в крайна сметка не работи.Става въпрос за zoom на снимките.Темата си има вграден,но не е задоволителен и исках да сложа по-добър.Моля,ако някой има време и желание да погледне за какво става въпрос.
Благодаря предварително!
Теодора

Имате лично съобщение.
Поздрави,
Ник
 
От: От: Онлайн магазин на Opencart

Аз имам едно запитване. В момента цените ми са с включено ДДС, под цената на продукта пише '' С ДДС'', обаче реално след като се добави в кошницата и се финализира поръчката никъде не пише, че това е цена с включено ДДС. И по този начин при принтиране на фактурата не изчислено колко е сумата БЕЗ ДДС + сума С ДДС = Обща цена.

И реално тази фактура не е фактура.

Искам просто да използвам някой модул или трик, който да го прави това нещо.

Задал съм 20% ДДС от TAX, и сега трябва на всеки продукт да добавям данъка, но след като го добавя, респективно се увеличава и цената на продукта с 20-те % добавен данък, и ще трябва да променям и цените ръчно.
 
От: От: Онлайн магазин на Opencart

Аз имам едно запитване. В момента цените ми са с включено ДДС, под цената на продукта пише '' С ДДС'', обаче реално след като се добави в кошницата и се финализира поръчката никъде не пише, че това е цена с включено ДДС. И по този начин при принтиране на фактурата не изчислено колко е сумата БЕЗ ДДС + сума С ДДС = Обща цена.

И реално тази фактура не е фактура.

Искам просто да използвам някой модул или трик, който да го прави това нещо.

Задал съм 20% ДДС от TAX, и сега трябва на всеки продукт да добавям данъка, но след като го добавя, респективно се увеличава и цената на продукта с 20-те % добавен данък, и ще трябва да променям и цените ръчно.

Здравейте,

Може да се оправи.
Имате лично съобщение.

Поздрави,
Николай
www.elenkov.net
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Много сме доволни от услугите на elenkov.net и по-специално от Николай. Бързи, коректни и услужливи. Ако ви допадат тези характеристики, не се колебайте.
 
Re: От: Онлайн магазин на Opencart

Много сме доволни от услугите на elenkov.net и по-специално от Николай. Бързи, коректни и услужливи. Ако ви допадат тези характеристики, не се колебайте.

Да, Ники е голям професионалист, наистина. ;) Пожелавам му успех и дано продължава все така, дори съм сигурен, че ще е все така. Надявам се скоро да повдигне темата си тук, за да привлече вниманието и на още хора, желаещи помощ за техния онлайн магазин. ;) Успехи... ;)
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Това видео с това момиче е супер : ) Само да беше сложил Логото си зад нея примерно.

Има още един клип с едно човече, на което го има.
Може да го видиш тук:
[video=youtube;BNrNWlc-S7I]https://www.youtube.com/watch?v=BNrNWlc-S7I[/video]

Поздрави,
Николай
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Има ли модул за опен карт, който позволява лесна и бърза модерация на цените, без да се налага да се отваря всеки продукт ил ида се праскат излишни кликове.

Искам да сложа втора цена в магазина за регистрирани клиенти, и когато влязат регнати клиенти със специален статус / примерно дилъри да виждат задраскана клиентска цена и тяхната цена.
но за да стане това трябва да въведа ръчно цени на всички продукти а те не са малко.

Та може ли това да стане лесно и безболезнено, както има таква опция в други цеемеси.

ето примерн оснимка от какво беше карт, има го и в други, но давам за пример това за лесна ориентация, аз само си променям цените в полетата на цялата страница и давам запиши.
Виж файлът 11811
 
От: От: Онлайн магазин на Opencart

Има ли модул за опен карт, който позволява лесна и бърза модерация на цените, без да се налага да се отваря всеки продукт ил ида се праскат излишни кликове.

Искам да сложа втора цена в магазина за регистрирани клиенти, и когато влязат регнати клиенти със специален статус / примерно дилъри да виждат задраскана клиентска цена и тяхната цена.
но за да стане това трябва да въведа ръчно цени на всички продукти а те не са малко.

Та може ли това да стане лесно и безболезнено, както има таква опция в други цеемеси.

ето примерн оснимка от какво беше карт, има го и в други, но давам за пример това за лесна ориентация, аз само си променям цените в полетата на цялата страница и давам запиши.Виж файлът 11811
Не ти разбрах съвсем въпроса. Според мен са два.

1. Дали може да има специални цени за групи клиенти? - Да. Не ти трябва модул, има го като стандартна функционалност в самия ОС.
2. Искаш да си добавиш цени за дилъри без да обикаляш продуктите един по един в админа? - Зависи. Ако са всички със стандартен % отстъпка може да се направи със SQL заявка или скрипт. Ако не са пак може да се измисли нещо, но трябва повече информация.
 
От: Онлайн магазин на Opencart

Не са със стандартен %, искам да творя :) за всеки продукт цена.

В момента за да променя цената трябва да отворя продукта, а за да напиша втори цени за дилъри, трябва да правя по 5-6 клика на продукт за да вкарам втората цена, за 300 продукта това са към 2 000 клика и кашон псувни...
има ли как да стане с 320 клика /и без кашона/?
 
Последно редактирано:

Горе