Опитаха да убият Доган

От: Опитаха да убият Доган

Ми не е баш пропаднала, защото Доган в България няма врагове, ако не си забелязал. Всички работят за него или са му коалиционни партньори - никой не му пречи за нищо.

Единствено срещу ГЕРБ реве на умряло и тоя път ББ имаше шанса да го удари в земята, той обаче се осра да ушите...

След като БСП-ДПС си платиха на медиите да изкарат Волен Сидеров луд и т.н. , сега казват, че Атака не представлявала заплаха за никого.
Атака не е създадена да е заплаха за никого. Ръст във вота ще има на две партии - ДПС и Атака. На ДПС заради тая глупост, театъра, а на Атака , защото много хора се усещат, че национализма и патриотизма не са никак лошо нещо.
България най-много я мъчат няколко неща измежду които - ДПС, Циганският въпрос, Македонският въпрос, Електроразпределението.
ДПС няма да изчезне, то се знае, но трябва да ѝ се отрежат крилцата. Без значение евро-помиярите какво джафкат.
Циганският въпрос, който го реши, корени ще пусне. Може би трябва да викнем Берлускони, идеята за корените ще му хареса!
Македонският въпрос - не знам за вас, но аз като чуя какво причинят на българите в Македония и плача... Всичката тая пропаганда е толкова страшна и на това нещо трябва да се обърне специално внимание - трябва да се изгради много стабилна външна политика спрямо македонците.
Електроразпределението - задължително трябва да се върне в държавни ръце. Разтрогват се договорите, плащат се глобите, пито-платено и готово!

ГЕРБ може и да водят про-турска политика, но може би просто искаха да угаждат на ЕС, уж, в България всички да бъдат равни. Няма човек, който да не гафи. Няма правителство, което да не се е дънило поне 100 пъти. Това не прави изключение. Но за мен, това правителство е много по-добре и от това на НДСВ-ДПС и от това на БСП-НДСВ-ДПС.

Между другото Лютви Местан е в пъти по-настървен от Доган. Не знам ли да сте гледали по телевизията как се зъби гадината мръсна. Сега е момента да се подрежат крилата на ДПС, защото тоя мерзавец Местан ще води още по-агресивна политика и най-лошото - ще се зъби всеки път като го дават по телевизията. Убеждавайте турците да гласуват за ГЕРБ и т'ва е! Единственият начин да се пренасочи вота е Бойко, няма друг начин. Който гласува за БСП, нека се замисли поне малко, защото избирайки БСП, ще ни натресе и ДПС. А и между другото, вижте плановете на Сидеров - 100 пъти по-голям социалист е от Станишев!! Минимум!!

Тия неща , дето стават напоследък са едни грозни сценарии, които имат за цел да докажат на управляващите, че в България каквото и да се случва, ние можем само да си пишем по форумчетата и да гърмим във фейсбука, нищо друго! Така ли е наистина? Толкова ли сме добродушни и глупави, че да ни клатят постоянно и ние нищо да не казваме? Наистина ли сме такива? Замислете се. Всичко е заради нас. Не колите на цар киро трябва да обърнем, а колите на ония педали, дето всеки петък ходят на седянка и за нея си гласуват по 2000 лева заплата...
 
От: Опитаха да убият Доган

Ми не е баш пропаднала, защото Доган в България няма врагове, ако не си забелязал. Всички работят за него или са му коалиционни партньори - никой не му пречи за нищо.

Единствено срещу ГЕРБ реве на умряло и тоя път ББ имаше шанса да го удари в земята, той обаче се осра да ушите...

Да знаете братя има надежда за тази държава

Щом доживях за два дена да чуя от Агейнста първо че признава че и гробарите краднат след това да допусне че бога слънце се е омазал до ушите и че на следващите избори май ще скърши китката и ще пусне за друга партия да знаете има надежда за тая държава
 
От: Опитаха да убият Доган

Е значи се връщаш :D шегата на страна - вижда се просто къв цирка са нашите политици, чак ми става гадно последните месеци да ги гледам и слушам без значение коя партия са. Добре, че нямам БТВ и Тв7 от седмица живее в блаженна политическа невежествен и анти-пропаганда.

С този смешен цирк на догана, честно казано не знам точно кой и какво целя - сменяне на фокуса на рефендума, консолидирания на електрората на малцинствата, насаждане на омраза, създаване на нови права на малцинствата, създаване на нам си какво нови закони за опазване на нам си кое с др думи влизане за н-ти път в личните свободии и ей такива глупост. Още куп направления има, но като цяло се запомни смяната му!
 
От: Опитаха да убият Доган

Във Фб обаче не се спират :D
312403_589968917695351_880408431_n.jpg
 
От: Опитаха да убият Доган

Сега бойко ще си организира някой атентат, МОЛЯ СЕ НА ГОСПОД да се обърка тотално и да го фитнат как си трябва, да се свърши вече и да се оправи държавата. Иначе неговия атентат сигурно ще жертва някой от охраната си да изглежда по-правдоподобно. Като се сетим какво богато минало има със сигурност му се въртят такива работи из главата, даже съм сигурен че ще има такова нещо и като стане ще ви цитирам в нова тема точно това мнение и преди 2 месеца като бях писал, че сам ще си организира бойко атентат.
 
От: Опитаха да убият Доган

Хаха това е добро. ФБ наистина добре са се поляризирали, че всичко е пълен цирк!

П.С.

Нов метод за спечелване на избори - инсценировки с газови патлаци - патент на ДПС :D
 
От: Опитаха да убият Доган

Притрябвал му на Бойко да си поръчва атентат... Да не говорим, че ако тоя беше скочил на Бойко, такива ритници щеше да изяде, че европейските депутати щяха да му правят комплименти... Бойко от 10 години насам не страда от липса на внимание. Доган обаче започна да залязва, затова и му трябваше нещо толкова скандално. Следващият няма да е Бойко, ами ще е оня тип от аватара ти - руското селянче... Бях чел един коментар под новината за Доган "сега очакваме да изнасилят Станишев... " :D Изкъртих се :D
 
От: Опитаха да убият Доган

Притрябвал му на Бойко да си поръчва атентат... Да не говорим, че ако тоя беше скочил на Бойко, такива ритници щеше да изяде, че европейските депутати щяха да му правят комплименти... Бойко от 10 години насам не страда от липса на внимание. Доган обаче започна да залязва, затова и му трябваше нещо толкова скандално. Следващият няма да е Бойко, ами ще е оня тип от аватара ти - руското селянче... Бях чел един коментар под новината за Доган "сега очакваме да изнасилят Станишев... " :D Изкъртих се :D











Той от липса на внимание не страда, но страда от липса на доверие вече!
 
От: Опитаха да убият Доган

но като цяло се запомни смяната му!
Е, смяна, смяна - колко да е смяна? Остава пожизнен председател.
Освен това, още в деня на откриване на конференцията на ДПС бе обяснено, че Доган се оттегля от политическото ръководство, за да се заеме по-пълноценно с бизнес проектите на партията. Или пак е влюбен, или политика плюс бизнес му идват в повече.

http://www.blitz.bg/news/article/177248 - Болна работа, медали малее:cry:
Тъжно, че карловските турци имат такъв лидер. :(

Рустем Мурад обясни възмущението си от нарастващото недоволство в социалната мрежа и призивите делегатите да понесат отговорност за действията си от вчера, когато жестоко наритаха и пребиха от бой Октай
Ако беше истински атентат, а не постановка, никой нямаше да жали атентатора - я как са го спретнали с криминално минало, и да обвиняват "спасителите" на Доган.

Ако службите за сигурност бяха на мястото си, още преди да се качи на трибуната Октай трябваше да бъде застрелян. И тях ли щяха да съдят?, попита Мурад
Значи всеки, бил той делегат или присъстващ, който е прав и се движи в посока трибуната, трябва да бъде застрелян на мига!


582251_4303409427347_1016911507_n.jpg


Удри, кмете! Човек за пример!!!
 
От: Опитаха да убият Доган

Доган Курбан,
недогърмян,
На форум на ислямисти,
от Поганистан.
Атентаторът бе,
бит ебан и поруган,
от културен, либерален талибан.
Зрителят бе оглупян,
от евтиния сценарий,
от Поганистан.
Местан за лидер бе избран,
след театъра
Доган Курбан.
 
От: Опитаха да убият Доган

Да знаете братя има надежда за тази държава

Щом доживях за два дена да чуя от Агейнста първо че признава че и гробарите краднат след това да допусне че бога слънце се е омазал до ушите и че на следващите избори май ще скърши китката и ще пусне за друга партия да знаете има надежда за тая държава

Просто за разлика от малоумните бесепари, аз няма как да кажа на черното бяло.

Не съм видял обаче досега бесепар да признае осиране на БСП - е по това се познава, че сте платени и лично заинтересовани.
 
От: Опитаха да убият Доган

Днеска говорихме случайно с един от хората които преподават психология или нещо подобно в университета в ВТ и каза че по от психологична гледна точка начина по който е говорил Доган преди случката, жестовете на него и на нападателя определено показват че е постановка, даде примери подробни ама не запомних:cry:
 
От: Опитаха да убият Доган

Днеска говорихме случайно с един от хората които преподават психология или нещо подобно в университета в ВТ и каза че по от психологична гледна точка начина по който е говорил Доган преди случката, жестовете на него и на нападателя определено показват че е постановка, даде примери подробни ама не запомних:cry:

Точно това и аз си мислих. Доган нещо си мънкаше под носа супер монотонно, а той никога не говори така. Винаги като говори е някакво такова разпалено и е интересно да го слушаш, обаче тогава звучеше като някакъв доцент в ТУ. Щото чакаше момента, в който да стане веселото.

Тия келеши от института по психология на МВР може да си хвърлят дипломите в кошчето с тия простотии за 5те минути слава.,

Търсил слава и кариерно развитие, а в същоно време пише прощално писмо до майка си, тоест осъзнава, че това не само няма да му донесе развитие, ами може да му коства живота. То все едно лукови глави работят в това МВР.
 
От: Опитаха да убият Доган

Той от липса на внимание не страда, но страда от липса на доверие вече!

Посочи ми един политически лидер, който към момента се ползва с по-голямо доверие от Борисов?
 
От: Опитаха да убият Доган

Такава комедия не бях гледала :D а тия от ДПС са за лудницата заедно с атентатора.
 
От: Опитаха да убият Доган

След като БСП-ДПС си платиха на медиите да изкарат Волен Сидеров луд и т.н. , сега казват, че Атака не представлявала заплаха за никого.
Атака не е създадена да е заплаха за никого. Ръст във вота ще има на две партии - ДПС и Атака. На ДПС заради тая глупост, театъра, а на Атака , защото много хора се усещат, че национализма и патриотизма не са никак лошо нещо.
България най-много я мъчат няколко неща измежду които - ДПС, Циганският въпрос, Македонският въпрос, Електроразпределението.
ДПС няма да изчезне, то се знае, но трябва да ѝ се отрежат крилцата. Без значение евро-помиярите какво джафкат.
Циганският въпрос, който го реши, корени ще пусне. Може би трябва да викнем Берлускони, идеята за корените ще му хареса!
Македонският въпрос - не знам за вас, но аз като чуя какво причинят на българите в Македония и плача... Всичката тая пропаганда е толкова страшна и на това нещо трябва да се обърне специално внимание - трябва да се изгради много стабилна външна политика спрямо македонците.
Електроразпределението - задължително трябва да се върне в държавни ръце. Разтрогват се договорите, плащат се глобите, пито-платено и готово!

ГЕРБ може и да водят про-турска политика, но може би просто искаха да угаждат на ЕС, уж, в България всички да бъдат равни. Няма човек, който да не гафи. Няма правителство, което да не се е дънило поне 100 пъти. Това не прави изключение. Но за мен, това правителство е много по-добре и от това на НДСВ-ДПС и от това на БСП-НДСВ-ДПС.

Между другото Лютви Местан е в пъти по-настървен от Доган. Не знам ли да сте гледали по телевизията как се зъби гадината мръсна. Сега е момента да се подрежат крилата на ДПС, защото тоя мерзавец Местан ще води още по-агресивна политика и най-лошото - ще се зъби всеки път като го дават по телевизията. Убеждавайте турците да гласуват за ГЕРБ и т'ва е! Единственият начин да се пренасочи вота е Бойко, няма друг начин. Който гласува за БСП, нека се замисли поне малко, защото избирайки БСП, ще ни натресе и ДПС. А и между другото, вижте плановете на Сидеров - 100 пъти по-голям социалист е от Станишев!! Минимум!!

Тия неща , дето стават напоследък са едни грозни сценарии, които имат за цел да докажат на управляващите, че в България каквото и да се случва, ние можем само да си пишем по форумчетата и да гърмим във фейсбука, нищо друго! Така ли е наистина? Толкова ли сме добродушни и глупави, че да ни клатят постоянно и ние нищо да не казваме? Наистина ли сме такива? Замислете се. Всичко е заради нас. Не колите на цар киро трябва да обърнем, а колите на ония педали, дето всеки петък ходят на седянка и за нея си гласуват по 2000 лева заплата...


Не забравяй златодобива. Ако твърденията на Волен, че имаме милиарди в злато трябва да ги изринем тия нещастници..
 
От: Опитаха да убият Доган

Не забравяй златодобива. Ако твърденията на Волен, че имаме милиарди в злато трябва да ги изринем тия нещастници..

Верни са и не го твърди само той, но нали знаеш има една приказка който по злато ходи беден ще стои.
 

Горе