Отнеха лиценза на Лукойл

От: Отнеха лиценза на Лукойл

Е така е, ама това е кофти за спонсорите му (зависи какво им е обещавал де), държавата намазва :)
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Божа работа кой какво намазва щото и германците като са окупирали Полша са си мислили че държавата просперира, а после половин век си преметаха кюфтета с прашки през стената :)
 
а не кююфтета си премятаха през стената :) в едната посока се премятаха хора а на обратно се премятаха дънки и касетофони :)

събота и неделя е притно да си спорим по такива теми но надявам се от понеделник отново цяла седмица бизнес :)
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Е много ясно, събота и неделя време за чечене на пръсти по клавиатура :D
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Тъкмо намерих буквата О от играта на Лукойл и те ще вземат да спрат дейност :(
Е, ами то всичко е с цел - ти да не се надяваш на 1000 литра безплатно гориво?
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Е да ни е чистита корумпираната ни съдебна система.

http://www.investor.bg/news/article/120968/332.html

БСП-то видя май, че ще ги онодят от бившите СССР и ще спре канчето на паричките и айде оправиха положението.

Значи да знаете като правите яко мизерии, ще ви се размине понеже сте значими за обществото :D :D :D тяхната мама долна

Винаги съм казвал, оправили се сдебната система ще се оправи страната.
 
по прицип съдът е прав в случая... и е нормално да е така... като държавата взема нещо и заведеш дело да се отложи решението докато няма изход делото... това е нормално правосъдие....


Въпроса е делото да се реши бързо за има няма седмица - две да се отсъди (собено като документално всичко е ясно има наредба и закон която не е спазена) , а не да се бави с процедурни хватки като да разболяват съдии или да излизат в отпуски... да се разболяват адвокати на лукойл да ходят на санаториум за по три месеца ит


аз пак изчезвам по късно ще се включа
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Е аз не съм юрист, ама се обжалва като имаш основание - единствното основание е че биха има ли големи загуби и че спирането ще рефлектира на икономиката. Основния аргумент е че има нещо противозаконно и са минали всички отсрочки. Вярно че Лукойл е голям и зависим, ама това е тъп аргумент. Давай някой да убива наред ама да не го затоврим щото са собственици на най-големи комбинат. А иначе дано бързо се реши, да не се точат със седмици, но така като гледам те още нямат право да внасят и изнасят горива, плащат си целите налозци на акцизите и толкова, докато не си сложат измервателни устройства.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Хаха, преди ден-два слушах по новините изказване, че "България не може да си позволи да загуби Лукойл" и ... резултатите са налице.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Е да ама нали ще обжалват нашите.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Колкото и да обжалват, не смятам, че нещата ще се променят, камо ли да се подобрят. Все пак Лукойл са свързани с една видна Варненска организация - набъркани са прекалено много интереси.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Че по ква линия толкова сериозно са свързани ТИМ и Лукчо

Докато се обжалва дали ще им функционират данъчтните складове, това ми е интерсното.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Поразгледай малко дейностите на Холдинга и ще разбереш, ако си чак толкова заинтересован.
 
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Заради Хемус и флагмана България Ер ли, че те си имат външни доставачици и много не ги бърснат Лукойл, последно казаха че нямат проблеми с авио горивото. Така, че не виждам защо точно заради тях да е.

П.С. имам достъчно големи интерси в Химимпорт и огормен процент (90%)от приходите и разходите идват от финансови дейсност, та затова питах по коя официална линия говориш.
 
Последно редактирано:
От: Отнеха лиценза на Лукойл

Е са нали пише, че съдът връща лиценза?

п.п. Мен ми трябват "О" и "Й" :)))
Имам излишни "К" и "У" ако някой е готов за размяна. :D

Й ще ти дам, проблемът е с О-то. Него като намериш - имаш ги 1000 литра :)
 

Горе