Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Значи какво излиза сега, във Врачанско са се сбили два клана от хората на чакрата, защото социалната изолация я държи далеч от мечтания й съпруг - модерната Жулиета, вегетарианец и анти-ваксър. Трагедия, трагедия... и сълзи от мастика.

Иначе и на малките деца им е ясно, че правителството ще го яхне този вирус като пони и ще се опита с минимални усилия да минем между капките, но е доста оптимистично/нахално да се говори за отшумяване на епидемията, при положение че не полагат и минималните усилия да я ограничат с навременно тестване и карантина на всички със симптоми.

В момента борим епидемията с Икономичния пакет мерки, а бат Бойко се опитва да ни убеди, че сме на Ултра Премиъм събскрипшън.
 
Да бетвам ли?

1xbet-zalog.jpg
 
Анкета: дали утре г-н Румен Радев ще последва депутатите и ще дари заплатата си?
 
Не коментирам източника, а само отбелязвам несъответствията. Има ги - виждам го.
К'во виждаш тука?
 
Че е приет в интензивното, защото се влошава състоянието му.

Все по-скучни започнаха да стават новините, хората да виждат че жертвите не са чак толкова колкото първоначално бяха обещани и затова са решили да подсилят малко интереса като вкарат някой ВИП в играта с уж усложнено състояние. Ако пък в сценария нашия герой умира, то ще му видим само ковчега, но не и него.

Предположението ми за САЩ е, че ще изкарат повече умрели на глава от населението от Италия. Ей тъй, за да е по-страшно по-дълго време. Ню-Йорк е по петите на Италия с 243 срещу 282 случая на милион към момента. Голяма държава, все ще се докарат числата и по метода на Нагодеев ако трябва. Не знам дали са толкова застаряваща нация колкото Италия, но ако не са, тогава ще кажат че умрелите са основно дебелаци и поничките се оказват рисков фактор. Болниците чисто празни да оставят и да ги отворят за посетители денонощно, пак ще се размине всичко. Там вече не е важно какво се случва, а как се представя пред обществото. И то се представя все противоречиво, та хората да не знаят на какво да вярват и какво да правят.
 
Все по-скучни започнаха да стават новините, хората да виждат че жертвите не са чак толкова колкото първоначално бяха обещани и затова са решили да подсилят малко интереса като вкарат някой ВИП в играта с уж усложнено състояние. Ако пък в сценария нашия герой умира, то ще му видим само ковчега, но не и него.

Предположението ми за САЩ е, че ще изкарат повече умрели на глава от населението от Италия. Ей тъй, за да е по-страшно по-дълго време. Ню-Йорк е по петите на Италия с 243 срещу 282 случая на милион към момента. Голяма държава, все ще се докарат числата и по метода на Нагодеев ако трябва. Не знам дали са толкова застаряваща нация колкото Италия, но ако не са, тогава ще кажат че умрелите са основно дебелаци и поничките се оказват рисков фактор. Болниците чисто празни да оставят и да ги отворят за посетители денонощно, пак ще се размине всичко. Там вече не е важно какво се случва, а как се представя пред обществото. И то се представя все противоречиво, та хората да не знаят на какво да вярват и какво да правят.
That's my boy!

Ей богу, откога ми липсваше нещо тъмно и конспиративно в тая тема. Празни ковчези! Благодаря ти! :love:
Друго си е да се събудиш с усмивка. :hankey:
 
Глупи, па глей кво фърляш вместо аргументи, че се излагаме пред чужденците...

BBC political correspondent Chris Mason said the prime minister was given oxygen late on Monday afternoon, before being taken to intensive care.


However, he has not been put on a ventilator.

Спорът за тежкото състояние и вентилацията го водихме в понеделник около обяд. Тоест, към момента на спора, Борко не е бил оксижениран, хеле пък вентилиран, както писаха "престижните" медии. Тоест, била съм права. Ако ще аргументираш в моя полза, казвай ги тия неща, че останалите трупоброячи се объркват. ;)
 
Спрете със спекулациите. ТУК Е!
Това сподели в социалните мрежи, тигърът установен с коронавирус.

Както вече стана ясно, състоянието на тигърът установен с коронавирус се влоши и се наложи да бъде хоспитализиран и внтилиран.
Случайно или не, на съседното болнично лего бил настанен ПМ Борко.
Тъгърът решил да сложи край на многобройните интернет спорове, какво точно се случва с ПМ Борко като публикува обща снимка с ПМ-а.

foreign-secretary-boris-johnson-next-to-a-seized-tiger-skin-rug-during-M51D6A.jpg


Както виждате лекарите са преминали и към нетрадиционна китайска медицина за да могат да помогнат и на двамата. Състоянието им остава тежко.



Вярно е, печелите.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе