Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Бакши пак си дудне дълбокомислени несвързани с нищо мантри
 
Браво бе, погреба ми близките с това изказване! Ти не цениш ли човешкия живот?!?
Е, това е несериозно. Вие продължавате да изкарвате тоя вирус ебати чумата... Нямам сили вече да повтарям казаното от всички експерти... Страхувайте се! Много е страшно!!!
 
93272412_2865098766900720_7565949577577103360_n.jpg
 
Навънка е като на манифестация. Другата седмица - пълна карантина трябва, че ще си е*е майката иначе... Такива като чакрата само затвор може да ги спре.

Според тая методология Германия е на първо място. Виждаме как “добре” се справят с кризата. Всъщност онази методология мери по-скоро пари, инавативност на здравната система, капацитет на болниците и финансовата им обезпеченост пред това какви са мерките, как се спазват. Имате предвид, че лечението на тази болест не изисква много сложни медицински уреди за лечение. Т.е колко болници лекуват от редки заболявания не е важно в случая.
 
Шефът на Александровска болница:

"Нека хората да знаят, че когато се разболеят или са носители, това не означава нещо лошо", каза още проф. Ангелов. Почти всички оздравяват, единствените които губят битката са тези, които имат придружаващи заболявания, тези които имат нарушен имунитет.

"Ако в началото имаше притеснение, ние го надживяхме, защото когато се сблъскахме с пациентите видяхме, че всичко е една борба, една инфекция, но когато изписахме първите пациенти видяхме, че можем да се справим, че битката не винаги е загубена", добави той.


:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Не, чума е! Страхувайте се! Хулете разхождащите се, бийте кихащите! Няма преборване, умираме, краят е близо... Ах, ах, ах
 
Такива като чакрата само затвор може да ги спре.
Я па тоя гламар! :)

Пичове, смешни сте! И ситуацията с фалшивия (мним) грип е смешна, но вашата реакция на лъжата е пълна гротеска. Аз лично се забавлявам искрено.


92952600_2864050693672194_9120084773534957568_n.jpg
 
Не, чума е! Страхувайте се! Хулете разхождащите се, бийте кихащите! Няма преборване, умираме, краят е близо... Ах, ах, ах
Кога излизаме на протест? За кога насрочихте следващата дата? С маски или без? Ако го направим онлайн протеста, няма да ни трябват маски!

Някои чехльовци правите всичко - от гламавите включвания до досущ същите слова, само за да получите лайк от тетката..., коят' виси по цял ден у нетЯ, пък се оплаква за загубения витамин Д. :hankey:
 
"Чехльо" не беше ли, когато си подвластен и изпълняваш указания?

P.S Нанди, не ми лайквай коментара, плс
 
Караш ме да отблокирвам за 2 минути тетката, за да ровя из постовете..., ма ето:
леле-мале страх! Всички ще умрем

Не, чума е! Страхувайте се! Хулете разхождащите се, бийте кихащите! Няма преборване, умираме, краят е близо... Ах, ах, ах
Това е 'чехльо'.
 
Не, това се нарича критично мислене, което не е присъщо за всички, така че ви разбирам. Всяко нещо се поставя под съмнение щом едно или повече вещи лица са оборили общоприетите норми.

А и не живея с вашите разбирания за лайкове - нямам ни ФБ, ни Инста, и не ми пука за ничие мнение. Даже не знам Блинки що ни вкара в нещо като Кенефбук... ще си харесваме постовете...

Ппц Животът ми грам не се е променил, така че спокойно мога да бъда като вас и да кажа "пазете ме, моят задник е най-ценен".
 
коят' виси по цял ден у нетЯ, пък се оплаква за загубения витамин Д.
Кога съм оплакала от липса на витамин Д, бе сополо ди тути сополи? Аз съм на село. Когато не съм на компютъра (работя онлайн), съм на чист въздух и слънце. Ти стой затворен при мухъла, па се пази от мнимия грип и си дишай вонящия дъх от маската.

Kaloyan Hristov, не мога да не харесам мнение на човек, който мисли самостоятелно, а не просто дъвче изплютото от властите и някакъв смешен щаб.
Нарицателното "чехльо" от едноклетъчен организъм е просто повод за забавление.
 
 
.info са ми любимите авторитетни източници на информация след .org, .NET, .xyz и тем подобни. Да не забравяме и ФБ групите, както и селския седенки - много заплетени конспирации са се разплели на село, и има защо!
 
Тука Шишо Бакшишо се обърка. Сайта е супер сериозен, с редактори, списващи политици, журналисти и тн. Има си главен редактор, имена на автори и тн. Общо взето нищо общо с фейк нюз. Малко рософилски или русофобски май беше, ама това не променя фактите описани в статията.

.info са ми любимите авторитетни източници на информация след .org, .NET, .xyz и тем подобни. Да не забравяме и ФБ групите, както и селския седенки - много заплетени конспирации са се разплели на село, и има защо!
 
  • Haha
Реакции: Sky
.info са ми любимите авторитетни източници на информация след .org, .NET, .xyz и тем подобни. Да не забравяме и ФБ групите, както и селския седенки - много заплетени конспирации са се разплели на село, и има защо!
Ми има си начин да опровергаеш инфото, бе мен - чекваш посочените в статията източници. Аз така направих оня ден за Noke, който не кликал на определени домейни.

Вие просто не искате истината. Незнайно защо тая идиотщина ви харесва. Харесва ви тръпката от риска за живота ви, или ви харесва всичко да ви е забранено? Разни идиоти да ви говорят за дефицит на чували за трупове и да минаваш караулки, за да идеш от хола до банята.
От щаба казаха да носите и забрадки, защото коронавируса се разпространява чрез въшки - забраждайте се! Плешивите също!
 

Чудя се това аки как никой не го е пуснал още... :hankey:
 

Чудя се това аки как никой не го е пуснал още... :hankey:
Беш под юрганчето, че вируса идва да те изяде! И да се забрадиш непременно!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе