ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Интересуват ме услугите ви . Пишете ми на лс и на мен.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Здравейте,

интересувам се от вашите услуги. Бихте ли ми писали на ЛС за да ви обясня от какво точно се интересувам.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Здравейте! Не съм влизала тук от 6-7 месеца, но имах лични проблеми и нямах възможност. Искам да се извиня на всички, които са ми писали през това време и не са получили отговор от мен, но обстоятелствата така го налагаха. Сега отново съм на линия и съм свободна за поръчки.
Желая на всички приятни почивни дни!
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Вече няколко пъти ползвам услугите, при което съм изключително доволен - статиите са с добро качество и стил, винаги ги получвам до ден два :)
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Вече няколко пъти ползвам услугите, при което съм изключително доволен - статиите са с добро качество и стил, винаги ги получвам до ден два :)
Благодаря! :)
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Днес ми е ден, и реших да пусна една промоцийка: Който поръча 10 статии от по 500-600 думи, на пакетна цена от 60 лв, ще получи 2 статии допълнително, или общо 12 статии от 500-600 думи, за 60 лв.
Предложението ми е валидно до 24:00 часа тази вечер.
 
Последно редактирано:
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Работя със djidja83 от няколко месеца и съм много доволен :) Ако търсите коректен и точен човек с отлични текстове - djidja83 ;)
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Работя със djidja83 от няколко месеца и съм много доволен :) Ако търсите коректен и точен човек с отлични текстове - djidja83 ;)

Много важно, че точно ти си доволен. Тук всички са доволни от нея.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Ау, много ти благодаря harkon :)!
Всеки доволен клиент е важен за мен! И не само, всяко мнение относно работата ми е важно - независимо дали е добро, или лошо!
 
Последно редактирано:
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Аз мога да пиша коментари към тези статии.
 
От: ПИША СТАТИИ - УНИКАЛНО СЪДЪРЖАНИЕ НА ВСЯКАКВА ТЕМАТИКА

Аз мога да пиша коментари към тези статии.
Благодаря, но можеше и без СПАМ. Пуснете си тема, с услугите които предлагате! Не пишете на хората в темите!
 

Горе