Пак ли аз съм виновен?!

От: От: От: Пак ли аз съм виновен?!

С това ли Ви промиват мозъка, когато Ви наемат? На кое да ти завиждам ми кажи? На социалния статус, на мисленето, на съществуването, на тарикатлъците на дребно, които бяха модерни през 2006-та ? Тия 450 000 клиента, които имате са също толкова ползотворни, колкото и 450 000 импресии от тези, които продаваш. Стегни се малко и спри да цитираш PR манифеста на банката. Вместо да четеш подобни фанатични глупости седни да прочетеш малко закони, че са ти голям проблем и бизнес логиката и юридическото обезпечение на тази логика. Ако искаш някой да те взема на сериозно, не се дръж като амбулантен търговец на Капалъ Чарши.

Не, това са фактите. Ами ти ми кажи на кое завиждаш?! Не ми трябва да чета закони. И тук и в една друга тема се заяждаш с мен по отношение на юридическото ми обезпечение. Да не мислиш, че съм расъл на село и ям доматите с колчетата? Пределно ми е ясно всяка една фирма колко точно е юридически обезпечена. Знаеш ли колко от фирмите са в сивия сектор? За това ли искаш да си говорим? Или и ти ще се изкараш "света вода ненапита" - всичко платено и всичко изрядно. Недей, 'щото ти звучиш несериозно сега. Законите постоянно се променят. И ти май като цяло май се имаш за доста запознат? Не усещаш ли, че започваш да звучиш като поредния лигльо във форума? За съжаление не си ти човека, от когото да се уча на бизнес логика, етика и законодателство. Поради това не се прави на лектор/учител/ментор. Ако някога нещо ми дотрябва по отношение на българското или международното законодателство, има към кого да се обърна - някой далеч по-запознат от теб, сигурен съм.

Трол, говори си глупостите на някой, който ти се връзва. Както казах - зад удобството на монитора вкъщи всеки може да говори каквото си иска. Изкарай се, ако искаш и наследник на Чингис Хан. Вероятно и тогава ще има хора, които да ти се вържат. Може би на 4ти километър, знае ли човек. Ако ти работиш с мисълта за пенсия - успех! Дано я доживееш. Аз не разчитам като остарея, държавата да се грижи за мен и мойте финансови постъпления.
 
От: От: От: Пак ли аз съм виновен?!

Не, това са фактите. Ами ти ми кажи на кое завиждаш?! Не ми трябва да чета закони. И тук и в една друга тема се заяждаш с мен по отношение на юридическото ми обезпечение. Да не мислиш, че съм расъл на село и ям доматите с колчетата? Пределно ми е ясно всяка една фирма колко точно е юридически обезпечена. Знаеш ли колко от фирмите са в сивия сектор? За това ли искаш да си говорим? Или и ти ще се изкараш "света вода ненапита" - всичко платено и всичко изрядно. Недей, 'щото ти звучиш несериозно сега. Законите постоянно се променят. И ти май като цяло май се имаш за доста запознат? Не усещаш ли, че започваш да звучиш като поредния лигльо във форума? За съжаление не си ти човека, от когото да се уча на бизнес логика, етика и законодателство. Поради това не се прави на лектор/учител/ментор. Ако някога нещо ми дотрябва по отношение на българското или международното законодателство, има към кого да се обърна - някой далеч по-запознат от теб, сигурен съм.

Трол, говори си глупостите на някой, който ти се връзва. Както казах - зад удобството на монитора вкъщи всеки може да говори каквото си иска. Изкарай се, ако искаш и наследник на Чингис Хан. Вероятно и тогава ще има хора, които да ти се вържат. Може би на 4ти километър, знае ли човек. Ако ти работиш с мисълта за пенсия - успех! Дано я доживееш. Аз не разчитам като остарея, държавата да се грижи за мен и мойте финансови постъпления.

От този анемичен опит за ирония и сарказъм никой нищо не разбра. В предната тема ти дадох съвет, в тази ти го казвам направо - не си виновен, смешен си. Нито ме интересува къде си расал, нито какво ядеш с клечките за зъби. В сивия сектор стоят хора и фирми, които знаят как, а не random елементи с мислене "Абе ще я карам докато минава номера, ако ме хванат, ще ми разпорят задника един път, но то от веднъж обратен не се става". И това да си расал на село в днешно време не е обида, а повод за гордост, защото и черната работа и боя изграждат, а не разграждат. Лигльо ще викаш на тоя дето те е правил, че като гледам не му се е получило добре.
 
От: От: От: Пак ли аз съм виновен?!

Трол, говори си глупостите на някой, който ти се връзва. Както казах - зад удобството на монитора вкъщи всеки може да говори каквото си иска. Изкарай се, ако искаш и наследник на Чингис Хан. Вероятно и тогава ще има хора, които да ти се вържат. Може би на 4ти километър, знае ли човек.
Както съм казвал и на други интернет герои тук - вадим по една разпечатка за парични потоци и изплатени суми на физически лица (в твоя случай мижавото ти фишче от великата банка) и си мерим пишките. После плащаш ракията и признаваш, че си въздух под налягане.

Ако ти работиш с мисълта за пенсия - успех! Дано я доживееш. Аз не разчитам като остарея, държавата да се грижи за мен и мойте финансови постъпления.
И това го казва човек твърдо убеден в предимствата на заплатата?
Предимствата на заплата всеки ги знае.

Мога още да те открехвам за икономическите ползи от използването на моята стратегия, но няма смисъл. Нали си по-умен?
Недей да ме открехваш, моля ти се. Прекрасно се справям без теб и без да продавам "трафик" ...

attachment.php
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Ауу, ама май те засегнах, а дървен философ? Майка ти не те ли е научила да не говориш за неща, които не познаваш? Примерно за черна работа. Или пък сива икономика. А да не говориш с хора, които не познаваш? Примерно с мен. Ако искаш, мога да ви запозная с моя създател, да му кажеш какъв е лигльо. С радост ще гледам как те прави труден за рисуване. Така, че лигльо, спри да ми досаждаш с никому ненужните ти мнения. Дръж си "компетентното" мнение за себе си и си го давай, когато те попитат за него, а не като някоя черна станция - за щяло и нещяло.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Ауу, ама май те засегнах, а дървен философ? Майка ти не те ли е научила да не говориш за неща, които не познаваш? Примерно за черна работа. Или пък сива икономика. А да не говориш с хора, които не познаваш? Примерно с мен. Ако искаш, мога да ви запозная с моя създател, да му кажеш какъв е лигльо. С радост ще гледам как те прави труден за рисуване. Така, че лигльо, спри да ми досаждаш с никому ненужните ти мнения. Дръж си "компетентното" мнение за себе си и си го давай, когато те попитат за него, а не като някоя черна станция - за щяло и нещяло.

А така, иди да кажеш на тати, колко съм лош :D Сега какво следва, ще ме плашиш с ТИМ ли ?
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Трол, искаш да сравняваме парични потоци? Нямаш ядове. Прави принт скрийн и аз правя, и след това ти признаваш, че си "пендел под прикритие" (и от темата https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58042 си личи де) и спираш да се занимаваш с мен. ОК?!

s1yf0x, предложих ти, клавиатурен герой. 'Щото си мноооооого голям скрит като Джери в мишата си дупка. Има статии от водещи осихоаналитици за перчещи се индивиди като теб. И вместо да се перчиш с това и онова, защо не си седнеш на Д-то и не попрочетеш, 'щото инфантилното ти заяждане е само за съжаление.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Трол, искаш да сравняваме парични потоци? Нямаш ядове. Прави принт скрийн и аз правя, и след това ти признаваш, че си "пендел под прикритие" (и от темата https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58042 си личи де) и спираш да се занимаваш с мен. ОК?!

s1yf0x, предложих ти, клавиатурен герой. 'Щото си мноооооого голям скрит като Джери в мишата си дупка. Има статии от водещи осихоаналитици за перчещи се индивиди като теб. И вместо да се перчиш с това и онова, защо не си седнеш на Д-то и не попрочетеш, 'щото инфантилното ти заяждане е само за съжаление.

От 3 години си във форума и да не знаеш кой кой е...
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Слайфокс има труден характер, мен спря да ме чопли откакто спрях да пиша разни глупости.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Трол, искаш да сравняваме парични потоци? Нямаш ядове. Прави принт скрийн и аз правя, и след това ти признаваш, че си "пендел под прикритие" (и от темата https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58042 си личи де) и спираш да се занимаваш с мен. ОК?!

[video=youtube;8e3QJhipWNY]https://www.youtube.com/watch?v=8e3QJhipWNY[/video]
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Почваш наистина да ме дразниш, лешпер. Защо не го прочетеш и не попрочетеш и не сравниш с това от Тексимбанк. А иначе да - повечето неща са взети от интернет. Аз няма да измисля нови определения за Сетълмент я. Статията е с по-скоро образователен характер. 'Щото аз знам какво е клиринг, каква е разликата между акция и облигация, или между BISERA и RINGS. Статията е предназначена за хората тук, които не са наясно. Сети ли се сега, заблуден сперматозоид за какво иде реч или ще продължаваш да ми спамиш темите заедно с останалите форумни тролове?!
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Почваш наистина да ме дразниш, лешпер. Защо не го прочетеш и не попрочетеш и не сравниш с това от Тексимбанк. А иначе да - повечето неща са взети от интернет. Аз няма да измисля нови определения за Сетълмент я. Статията е с по-скоро образователен характер. 'Щото аз знам какво е клиринг, каква е разликата между акция и облигация, или между BISERA и RINGS. Статията е предназначена за хората тук, които не са наясно. Сети ли се сега, заблуден сперматозоид за какво иде реч или ще продължаваш да ми спамиш темите заедно с останалите форумни тролове?!

:D:D:D

Дреме им на хората как искаш да си изтриеш имиджа, копирайки неща от гугъл.
Или сигурно си мислиш, че като един-двама от твоите дружки не могат да влязат в гугъл и да си напишат това, което търсят, то всички са така? Заблуден хленчо.

П.С.: Чакам да копираш някоя книга за онлайн бизнес, по възможност цялата.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

Не от вчера съм в интернет и разни хейтъри като теб са ми пределно ясни - понеже ежедневно всички ги мачкат - и приятели, и колеги, и гаджета, и родители, такива набират злоба в себе си. И понеже няма къде другаде да си я изкарат, понеже никой не ги бръсне за слива, я изкарват в нета под формата на жлъчни коментари. Препоръчвам ти да се запишеш на някакъв спорт, където да си изкарваш злобата. В противен случай рискуваш в някоя ситуация, без да познаваш човека отсреща, да подходиш грешно и да ти стане "мътно и кърваво". Защото, драги, форумните герои като теб винаги си получават заслуженото - рано или късно.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

:D:D:D

Излъга ли днес някого за трафик, дребен мошеник? Защо ми говориш за хейтърство и мачкане, като ти си един комплексиран дребен мошеник и няколко от темите ти го доказват за разлика от брътвежите, които ръсиш по адрес на всички, които ти казват къде си сгрешил? Наслушахме се на сълзливи коментари. Сигурно цапаш копчетата със сополи, докато ги пишеш, но хич не помисляш като взимаш 50 лв. за услуга, която дефакто ХОРАТА НЕ ПОЛУЧАВАТ?! Твоята 'дейност' не се различава много с тази на някой, който ограбва баба за 50 лв. на улицата по начина по който си формулирал "услугите" си. Измамно написани и след това нагло защитавани.

Много бързо обърна платната и спря да говориш за "трафика с 0х0 прозорци". Самите нападки на лична основа и заканите ти за бой и саморазправа допълват картинката за безпомощността ти и ме карат да се смея от все сърце на всеки твой сърцераздирателен и миловиден пост (често копиран от гугъл) в който главната ти цел е изтъркване на имиджа, който създаде тук в последните месеци.

Повече нямам какво да допълня. С радост бих те блокирал, но това няма да промени факта, че ще продължаваш да лъжеш хората, че получават трафик, а де факто "посетителите" изобщо няма да виждат тоя прозорец.

Дерзай.
 
От: Пак ли аз съм виновен?!

... С радост бих те блокирал, но това няма да промени факта, че ще продължаваш да лъжеш хората, че получават трафик, а де факто "посетителите" изобщо няма да виждат тоя прозорец...
Ама как ше блокираш?!
Аз с умиление му чета постовете и гледам да не го засегна нещо че вземе да се обиди и спре кранчето на бисерите.
 

Горе